Online Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar
15 Mar, 2019 20:20 tarihinde eklendi

Online Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Online Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Şubeye gitmeden kredi almak için online kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Online kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın size uyguladığı yöntemlerle kredi başvurusunda bulunabilir ve oturduğunuz yerden kredi kullanabilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde şubelere gitmeden gelir belgesiz kredi almanız mümkün. Yalnız bu krediyi almanız için banka siciliniz ve kredi notunuz iyinin de üzerinde olması gerekmektedir.

<<<— 10 Bin TL ve 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar İçin Tıklayınız—>>>

Banka şubelerinden yaptığınız kredi başvurularında 1100 kredi notunuz olduğunda size kredi almanız için bir engel gözükmezken, online kredi başvurusu yaptığınızda bu puanın en az 1400 olması gerekmektedir. Bu sebeple online kredi almadan önce banka kredi notunuzu öğrenmenizde fayda vardır. Bu kolaylık sayesinde banka şubesine gitmeden kredi almak istiyorsanız bu konumuzu sizler için hazırladık. Eğer sizde bankalardan internet bankacılığı üzerinden yani online kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz. İşte sizlere online kredi hakkında bilmedikleriniz ve online kredi veren bankalar.

Online Kredi Başvurusu

Artık bir çok bankacılık işlerimizi online olarak internet bankacılığından yapmaktayız. Para gönderme, fatura ödeme, banka hesapları kontrolü, kredi kartı dökümü, harcamalarımız her şeyi internet bankacılığından yapabiliyoruz. Son teknolojinin gelişmesinden sonra da bankalar artık online kredi hizmetine başlamıştır. Her bankanın ayrı bir sistemi mevcuttur. Bazı bankalar anında size kredi hizmeti verirken bazı bankalar değerlendirme süresini uzun tutmaktadırlar. Bugün sizlere online kredi başvurusu yapabileceğiz bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Bizim önerdiğimiz bankalardan hesabınız varsa şu an bile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Online İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019

Son dönemlerde kullandığınız kredi ve ya kredi kartı ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız banka size zaten otomatik limit tanımlayacak ve devamlı SMS göndererek size kredi almanız için tahrik edecektir. Eğer bir banka müşterisiyseniz ve bu şekilde mesaj geldiyse hemen internet bankacılığına girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. O onaylanan limiti kredi başvurusu yaptıktan sonra hesabınıza 36 ay vadeye kadar atabilirsiniz.Online Kredi Veren Bankalar

Bazı bankalar sadece hesabınız olduğunda bu kredi hizmetini verirken, bazı bankalar hesabınız olması haricinde bir de bankadan maaş almanızı isteyecektir. Özellikle kamu bankaları bu yönde istekleri vardır. İnternet bankacılığından herkese kredi imkanı sağlamaktadırlar ama yaptığınız başvuru eğer maaş müşterisi değilseniz onaylanmayacaktır. Ama bazı özel bankalardan hesabınız olması durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Böyle bir zorunluluk yoktur. Dilerseniz en kolay online kredi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

QNB Finansbank Online Kredi

Bu bankadan online kredi başvurusu yapmak için bankadan hesap açmanız ve internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir. 30.000 TL’ye kadar hizmet veren bu bankadan daha önce SMS kredi başvurusu yapsanız dahil bu kredi tutarını hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Diğer bankalara göre en hızlı online kredi veren bu bankadan 5 dakikada işlem sonucunuzu görebilir ve onaylanması durumunda kredi kullanabilirsiniz.

<<<— Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekmek İçin Tıklayınız —>>>

İş Bankası Online Kredi

İş bankası kendi müşterilerine online kredi olarak en fazla 15.000 TL’ye kadar hizmet vermektedir. 15.000 TL kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız İŞ cep uygulaması ve ya web sitesi üzerinden Hızlı Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında diğer bankalar gibi anında hesabınıza geçecek ve 10 dakika gibi bir kısa sürede kredi kullanmış olacaksınız. Eğer İş Bankası hesabınız varsa bu krediye online olarak başvurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İş Bankası Konut Kredisi 2019 (Başvuru Şartları, Faiz Oranları)

Yapı Kredi Bankası Online Kredi

Yapı Kredi bankasından online kredi almak için bankanın kredi kartını kullanmanız ve ya maaşınızı bu banka üzerinden çekmeniz gerekmektedir. Hızlı bir şekilde kredi başvurusu yaptıran bu bankadan sizde anında kredi başvurusu yapabilir ve krediniz onaylandığında da 20.000 TL’ye kadar hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankasında hesabı olan müşteriler bu kampanyadan faydalanabilirler.

ING Bank Online Kredi

Sizlere vereceğimiz son bankada ING Bank’tır. ING Bank 20.000 TL’ye kadar dijital kredi adında online kredi vermektedir. Eğer ING Bank hesabınız varsa internet sitesi üzerinden ve ya internet bankacılığından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında size hesabınıza aktarmak istiyor musunuz diye soracaklardır. Kabul ederseniz onaylanan tutarı hesabınıza aktarabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *