Passolig Kartı ile Kredi Başvurusu Yapmak (2018-2019)
19 Mar, 2019 18:42 tarihinde eklendi

Passolig Kartı ile Kredi Başvurusu Yapmak (2018-2019)

Passolig Kartı ile Kredi Başvurusu Yapmak (2018-2019)

Passolig kredi kartı ve ya bankamatik kartı kullanan müşteriler kredi başvurusu yaparak hızlı ve anında nakit ihtiyaçlarını giderebilirler. Passolig kartı tüm futbolseverlerin stadyumlarda maç izlemesi için gerekli bir karttır. Bu kartın kontrolü Aktifbank‘tadır. Eğer bu kartınız olmazsa futbol maçlarını özellikle süper lig ve 1.lig takımlarını stadyumdan izleyemezsiniz. Bu kartı çıkartmaktaki amaç ise tamamen güvenli ortamlarda oynanabilen futbol müsabakaları içindir. Bu kartla aldığınız bilet numaranız la stadyumda oturduğunuz yer aynı olmalıdır.

Passolig Kart Başvurusu

Passolig kartınız yoksa bu kartı Aktifbank aracılığı ile internet üzerinden başvuru yaparak alabilirsiniz. Bunun için Aktifbank’ın internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Aktifbank internet sitesini ziyaret ettikten sonra oradaki kart başvurusu bölümünden başvuru yapabilirsiniz. Burada size kredi kartı ve ya bankamatik kartı olarak seçenek sunacaklardır. Eğer kredi kartı isterseniz maçlar için bakiyeniz varsa para ödemek zorunda kalmazsınız. Ama bankamatik kartı alırsanız maçlardan önce kartınızda limit yoksa bilet fiyatı kadar kartınıza para yatırmanız gerekir. Kart başvurunuzu tamamladıktan sonra kartın aylık aidatını peşin olarak sizden almaktadırlar. Orada verilen bilgilerle ödemelerinizi tamamladıktan sonra kartınız basım için hazır olacaktır. Ayrıca önemli bir not ilave etmek gerekirse, kartınızın üzerinde resminiz olacağı için başvuru sırasında sizin net görünen bir fotoğrafınız istenecektir. Bu fotoğrafı önceden ayarlayıp başvurunuza başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu 2019

Passolig kart başvurusu için tıklayınız. 

Passolig ile Kredi Başvurusu

Passolig ile kredi başvurusu yapmanız için N-Kolay krediyi kullanmanız gerekmektedir. N-Kolay kredi Aktifbank müşterilerine ve kredi çekmekte güçlük çeken kredi notu düşük kişilere kredi veren bir kampanyadır. Kredi notunuza bakıldıktan sonra 3 bin ve 30 bin arasında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Passolig banka kartı ve ya kredi kartı sahipleri ise bu krediye başvuru yaptıktan sonra kredi başvurusu onaylanırsa anında hesabına aktarabilmektedir. İmza derdi, banka derdi, evrak derdi ve benzeri işlemlere zaman harcamamış olur. Bu krediye passolig sahibi değilseniz de başvuru yapabilirsiniz ama paranızı anında hesaba atmak istiyorsanız Aktifbank müşterisi olmanız gerekmektedir. 30.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile kullanılan bu kredide faiz oranı sizin kredi notunuza göre değişiklik göstermektedir. Oturduğunuz yerden bu kredi başvurusunu yapmak istiyorsanız N-Kolay internet sitesine girerek başvuru yapabilirsiniz.N-Kolay Kredi başvurusu için tıklayınız.

Passolig Kredi Onaylandıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

Passolig kart sahibi olup kredi başvurusu yaptıysanız sonucu size başvuru yaptığınız sayfada ve ya mail atılarak bildirilecektir. Eğer krediniz onaylandıysa internet bankacılığını kullanarak bu parayı hesabınıza atabilirsiniz. Daha sonra kartınıza yüklenen kredi ile alışveriş yapabilir, ATM’lerden çekebilir ve ya hepsini PTT şubelerinden çekebilirsiniz. Kredi ödemelerinizi PTT şubelerinden yapmanız gerekir. Bu kolay kredi başvurusu yöntemiyle kredi başvurunuzu yapmanızı öneririz. Çünkü bu banka kredi notuna esneklik göstermektedir. Kredi notunuz düşük olduğu için başka bankalardan kredi alamıyorsanız bu bankadan rahat bir şekilde kredi alabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylanmadıysa kredi başvurunuzun neden onaylanmadığı size söylenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank'tan Bitmeyen Kredi,Kredim Sonsuz Başvuru

Passolig Kredi Hesaplama 2019

Passolig kart sahipleri Aktifbank N-Kolay krediye 30.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirler. Biz size 10 bin kredi aylık ödemeleri ile ilgili bir tablo hazırladık. Bu faiz oranları ve aylık taksitler değişkenlik gösterebilir. En doğru bilgiyi N-Kolay sitesinden bakabilirsiniz.

  • 10.000 TL kredi başvurusu yaparsanız 12 ayda aylık ödeyeceğiniz tutar 1.033 TL olacaktır. Bu kredide tahsis ücreti 50 TL olarak alınacaktır.
  • 10.000 TL kredi başvurusu yaparsanız 24 ayda aylık ödeyeceğiniz tutar 621 TL olacaktır. Bu kredide de tahsis ücreti 50 TL alınacaktır.
  • 10.000 TL kredi başvurusu yaparsanız 36 ayda aylık ödeyeceğiniz tutar 491 TL olacaktır. Bu kredide de aynı tahsis ücreti uygulanmaktadır.

Kredi tahsis ücreti çekilen kredi miktarına göre binde biri kadardır. Daha fazla detaylı bilgi için Aktifbank müşteri hizmetleri numarası 0 850 724 30 50‘yi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *