Passolig Toplu Taşıma Anlaşmalı Şehirler
19 Şub, 2019 18:32 tarihinde eklendi

Passolig Toplu Taşıma Anlaşmalı Şehirler

Passolig Toplu Taşıma Anlaşmalı Şehirler

Türk futbolu için çok önemli bir dönemin başlangıcı olan Passolig Kart, tribünde maç izlemek isteyen kişilerin muhakkak sahip olması gereken bir karttır. Bu kart Aktifbank tarafından verilmekte olup, banka kartı ve ya kredi kartı özellikleriyle de sahip olabilirsiniz. Bu kart ile alışveriş yaparken ayrıca bazı illerde toplu taşıma araçlarına da binerken kullanabilirsiniz. Passolig toplu taşıma anlaşmalı şehirler arasında yaşıyorsanız sizde passolig kartınızla ulaşımdan rahatça faydalanabilirsiniz. Dilerseniz bu şehirler neresidir ve passolig kartını nasıl alabiliriz bu konulara bakalım.

Passolig Kart Başvurusu

Passolig kartını herkes alabilmektedir. Maç izlemek isteyen herkes bu karta cep telefonundan ve ya bilgisayarınızdan www.passolig.com.tr adresine girerek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru işlemleri sonucunda fotoğrafınızı yüklemenizle birlikte başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. Burada ister kredi kartı isterseniz de banka kartı olarak başvuru yapabilirsiniz. Kartınız basıldıktan sonra kurye ile adresinize ve ya PTT şubelerine gönderim yapılarak kartınızı alabilirsiniz. Ayrıca stadyum gişelerine de göndererek oradan da teslim imkanınız olmaktadır.

Passolig kartınız geldiğiniz zaman eğer banka kartı yaptıysanız bilet almanız için hesabınızda para olması gerekmektedir. Biletleri ise www.passo.com.tr adresinden yükleme işleminizi yapabilirsiniz.Passolig Toplu Taşıma Anlaşması Olan Şehirler

Passoligle bazı şehirlerde toplu taşıma araçlarına kartınızla binerek seyahat edebilirsiniz. Anlaşmalı illerde bu kartınızı kullanarak toplu taşıma araçlarına biniş yapabilirsiniz. Şimdilik bu şehirler ise aşağıdakiler gibidir.

  • Kayseri
  • Gaziantep
  • Kütahya
  • Düzce
  • Bursa
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Sicilimi Nasıl Temizlerim? Kredi Notu Düzeltme

Çok yakında bir çok büyükşehir belediyelerinin de bu konuyla ilgili çalışmalar yaptıklarını görmekteyiz. Özellikle Ankara ve İstanbul olmak üzere tüm şehirlerde toplu taşımalarda bu kart ile geçiş hizmeti verilecektir. Passolig kartınıza ulaşım ücretlerini yükleyerek toplu taşıma araçlarına biniş yapabilirsiniz. Yükleme işlemlerini yetkili dolum yerlerinden ve ya internet üzerinden yapabilirsiniz.

Passolig Kart Özellikleri 

Passolig kart çok ucuz bir kart olup tüm teknolojik işlemlerde kullanabileceğiniz bir kart tipidir. Özellikle kredi kartı özelliği ile passolig kartınızı alırsanız tüm kredi kartı geçen yerlerde hızlı alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca bu kart sahipleri internet üzerinden online kredi başvurusu yaparak onaylanan kredi miktarını bankaya gitmeden şubelerde sıra beklemeden ve evrak derdiyle uğraşmadan 5 dakikada hesaplarına aktarabilirler. Eğer sizde passolig kart sahibiyseniz kredi başvurusu yapmak için tıklayınız. Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *