PTT Üzerinden Kredi Veren Bankalar
25 Haz, 2019 12:24 tarihinde eklendi

PTT Üzerinden Kredi Veren Bankalar

PTT Üzerinden Kredi Veren Bankalar

PTT’den maaş alan emeklilere özel PTT kredisi kampanyası başlamıştır. Sizde eğer PTT üzerinden emekli maaşı alıyorsanız bir çok bankadan kredi alabiliyorsunuz. Ayrıca PTT çalışanları da bazı anlaşmalı bankalardan PTT üzerinden kredi çekebilirsiniz. PTT Kredisi veren bankalar sadece PTT ile anlaşmalı olan bankalardır. Eğer emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız kredi notunuzu dert etmeden maaşınız dahilinde kolay kredi çekebilirsiniz. Kredi başvurusunu yaptığınız gün krediniz onaylanır ve aynı gün kredinizi kullanabilirsiniz. Kendi maaş müşterilerine uygun faiz oranları ile verilen bu krediler için PTT şubelerine giderek bilgi alabilirsiniz. Bugün sizlere PTT üzerinden kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Hangi bankalardan daha kolay kredi alabilirsiniz ve bankaların şartları nedir öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz PTT kredisi hakkında detaylı bilgiler verelim.

PTT Kredisi Nedir?

PTT Kredileri daha çok emekliler için verilen bir kredi türüdür. Eğer sizde maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız PTT şubelerine giderek nakit ihtiyacınızı aynı gün giderebilirsiniz. Anlaştığınız banka şubeleri ise kredi notunuza göre işlem yapmaktadırlar. Her bankanın kendine özel politikaları vardır. Sizde eğer bu banka politikalarından faydalanmak istiyorsanız hemen maaşınızı PTT’ye taşıyabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda her zaman bu kurumdan kredi alabilirsiniz. Şimdi sizlere PTT’nin anlaşmalı olduğu bankalar hakkında bilgiler verelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank'tan Ev Sahibi Yapan Konut Kredisi Fırsatı

PTT Kredisi Veren Bankalar

PTT son zamanlarda en çok duyduğumuz emekliye kredi imkanı sağlayan bir kurumdur. Sizde eğer maaşınızı PTT üzerinden alıyor ve ya maaş taşımanızı PTT’ye aktarırsanız bir çok bankadan kredi alabilirsiniz. Üstelik PTT üzerinden bir başka banka şubesine gitmeden hızlı kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bugün sizlere PTT’nin anlaştığı 5 Banka hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde eğer PTT üzerinden kredi almak istiyorsanız yazımızı okuyarak size uygun bankayı bulabilirsiniz. İşte PTT kredisi veren anlaşmalı bankalar.Aktifbank PTT İhtiyaç Kredisi

PTT üzerinden ilk anlaşmalı banka Aktifbank’tır. PTT ilk emeklilere kredi vermeye başladığında Aktifbank ile anlaşmışlardı. Şimdi ise Aktifbank’tan nasıl kredi başvurusu yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Aktifbank diğer anlaşmalı bankalara göre daha kolay kredi veren bir bankadır. Eğer kredi siciliniz ve kredi notunuz kötüyse ilk olarak bu bankadan kredi alabilirsiniz. Aktifbank kredi limitleri en fazla 50.000 TL olarak değişmiştir. Bu limiti en fazla 60 Ay vade yaparak kullanabilirsiniz. Daha fazla vade yapmanıza izin vermeyeceklerdir. Kredi başvurunuzdan sonra krediniz onaylandığında anında PTT gişelerinden kredinizi alabilirsiniz.

Aktifbank’ın faiz oranları diğer bankalardan fazladır. Bunun sebebi ise kredi notunu dert etmemeleridir. Eğer sizde kredi notu yüzünden başka bankalardan kredi alamıyorsanız, maaşınızı PTT şubelerine taşıyıp ilk maaşınızı aldığınızda kredi başvurusunu Aktifbank aracılığı ile yapabilirsiniz.

Denizbank PTT İhtiyaç Kredisi

Denizbank PTT üzerinden kredi veren 2.bankadır. Bu krediye başvurmak için Denizbank şubelerine gitmenize gerek yoktur. Denizbank PTT emeklilerine 36.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Bu kredi vadesi en fazla 60 ay olarak belirlenmiştir. PTT Denizbank kredisi sadece ihtiyaç kredisi vermektedir. Konut ve ya taşıt kredisi isterseniz Denizbank şubelerine gidebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Uygun İkinci El Taşıt Kredisi Veren Bankalar 2019

PTT Üzerinden Diğer Kredi Veren Bankalar

Aktifbank ve Denizbank Haricinde 3 adet daha banka PTT ile anlaşma sağlayarak sizlere kredi vermektedir. PTT Emeklilerine özel ING Bank , TEB ve Burgan Bank’ta kredi vermektedir. ING Bank ayrıca PTT çalışanlarına da kredi vermektedir. ING Bank 45.000 TL ile kredi limiti belirlemiştir. Eğer bu bankadan kredi almak istiyorsanız  PTT gişesinden ING Bank’tan kredi kullanmak istiyorum demelisiniz.

TEB ve Burgan Bank’ta PTT üzerinden kredi veren bankalardır. Bu verdiğimiz 3 bankadan daha az tercih edilen bu iki bankadan kredi almak oldukça zordur. İyi bir kredi notunuz ve kredi sicilinizin temiz olması gerekmektedir. PTT şubelerine gittiğinizde en uygun kredi faiz oranlarını öğrenebilir ve istediğiniz bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında anında kredinizi kullanabilirsiniz.

Bugün sizlere PTT üzerinden kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Diğer konularımızdan olan Dul ve Yetim Maaşına Kredi Veren Bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *