QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
29 Eki, 2018 21:56 tarihinde eklendi

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaç kredilerinde bankalar kampanyalar yaparak müşterileri kendi portföylerine çekmektedirler. Nakit ihtiyacına sıkışan müşteriler için QNB Finansbank yeni bir kredi kampanyası başlatarak hızlı bir şekilde başvuru yapma yöntemi sağlamıştır. Eğer sizde bu bankadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın uyguladığı kolay başvuru yöntemlerinden birini seçerek 35 bin liraya kadar 36 ay vade ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Dilerseniz şimdi sizlere bu başvuruları nasıl yapacağınızı ve bankanın nasıl şartlar uyguladığını söyleyelim.

Anında Kredi Başvurusu

Nakit ihtiyaçlarınızı bu bankadan kredi başvurusu yaparak anında giderebilirsiniz. QNB Finansbank kredi başvurusu yapacak müşterilere hızlı ve kolay başvurunun yanı sıra aynı zamanda onaylanan kredinizi hızlı bir şekilde kullandırma imkanı da sağlamıştır. Sizde başvurunuzu yapıp hızlı bir şekilde kredi kullanmak istiyorsanız aşağıda size vereceğimiz başvuru yöntemleriyle kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. QNB Finansbank kredi başvuruları aşağıdaki gibidir.

SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’ın en çok tercih edilen kredi başvuru şekli sms kredi başvurusudur. Sizde bu bankadan oturduğunuz yerden kredi başvurusu yaparak hızlı bir şekilde ne kadar kredi alabilirliğinizi öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit bir yöntemdir. Telefonunuzun mesaj kısmına aşağıdaki yazıları yazmanız ve mesaj numarasına göndermeniz gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir Belgesiz Kredi Alabileceğiniz En Hızlı Banka

TC Kimlik Numaranızı 5030’a Mesaj Atarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Yukardaki gibi kredi başvurusunu yaptınız ve krediniz onay aldığında kimliğinizle birlikte en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Kredinizi kullanırken evrak ve gelir belgesi istenmemektedir. Eğer onaylanan kredi tutarında fazla kredi isterseniz evraklarınızla birlikte şubeye kredi başvurusu yapmanız gerekir. Bu başvuruda onaylanan tutar iptal olacak ve yeni bir kredi girişi yapılacaktır. Eğer o başvurduğunuz kredi onaylanmazsa mesaj onayı gelen kredinizi de kullanamazsınız. Bu yüzden kredi başvurunuzu yaparken dikkatli düşünmelisiniz.Banka Şubesinden Başvuru

QNB Finansbank şubelerinden kredi başvurusu yaparak 55 bin liraya kadar kredi limitinden faydalanabilirsiniz. Bankaya başvuru yaparken evraklarınızla birlikte gitmeniz gerekmektedir. Banka başvurusu esnasında personel sizden sms kredi başvurusu yapmanızı isteyebilir. Eğer yüksek miktarda kredi istiyorsanız bunu banka personeline söylemelisiniz. Kredi başvurunuz evraklarınızı verdikten sonra değerlendirilecek ve eğer şubede biten bir kredi ise anında kullanacaksınız. Aksi taktirde kredi başvurunuz genel müdürlüğünde değerlendirilecek ve 1-2 gün beklemek zorunda kalacaksınız. GM onayında bekleyen kredilerin değerlendirme süreci uzun olmaktadır.

İnternet Şubesi ve Mobil Bankacılık Başvurusu

Eğer bu bankanın müşterisi ve bu bankanın kredi kartı olan Card Finans kartını kullanıyorsanız internet üzerinden online kredi başvurusu yaparak anında kredi kullanabilirsiniz. Bu kredi başvurusunda bulundunuz ve krediniz onaylandığında krediniz bankaya gitmeden anında hesabınıza aktarılmaktadır. Bu krediyi kullanmak için bankanın politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. QNB Finansbank kredi başvurusuna internet üzerinden başvurmak istiyorsanız, kredilerim menüsüne girerek hızlı başvuru yapabilir ve kredi başvuru sonucunuzu anında görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kamu Çalışanlarına Kolay Kredi Denizbank'ta (55.000 TL x 36 Ay)

www.qnbfinansbank.com Üzerinden Kredi Başvurusu

Eğer bu bankanın müşterisi değilseniz resmi internet sitesi üzerinden hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. www.qnbfinansbank.com adresine girerek ihtiyaç kredileri bölümünden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Burada TC Kimlik ve cep telefonunuzu yazarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha sonra size yazdığınız cep telefonuna güvenlik için SMS gelecektir. Bu gelen SMS şifreyi aynı sayfaya girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Dakikalar içinde kredi başvurunuzun cevabı size gelecek ve onaylanması durumunda en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik sadece kimliğinizle kullanacağınız bu kredide gelir belgesi istenmemektedir.

Çağrı Merkezi Kredi Başvurusu

QNB Finansbank çağrı merkezi numarası 0 850 222 0 900‘ü arayarak kredi başvurusu yapabilir ve kredi başvurusu sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Anında otomatik olarak yapacağınız bu kredi başvurusunda TC Kimlik ve Cep telefonunu girmeniz istenecektir. Kredi başvurunuz tamamlandığında başvuru sonucu cep telefonunuza SMS olarak gelecektir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *