QNB Finansbank ATM’den Para Çekme ve Yatırma Limitleri
16 Mar, 2019 19:39 tarihinde eklendi

QNB Finansbank ATM’den Para Çekme ve Yatırma Limitleri

QNB Finansbank ATM’den Para Çekme ve Yatırma Limitleri

QNB Finansbank 2018 yılında ATM aracılığı ile yapacağınız para çekme ve para yatırma limitlerini sizler için araştırdık. QNB Finansbank ile ATM’leri kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde para çekebilir ve para yatırma işlemi yapabilirsinz.

QNB Finansbank, Türkiye’de bankacılık sektöründe yer edinen ve şubeleşmeleri giderek fazlalaşan bir bankadır. Finansal hizmetler ile uluslararası adından söz ettiren bir dünya bankasıdır. Türkiye’de bir çok şubesi bulunan QNB Finansbank, yapacağı hizmetleri sadece şubeler ile kısıtlamamakla beraber sizlere ATM, İnternet bankacılığı, Mobil şube ve Telefon bankacılığı kanallarını kullanarak hizmet vermektedir. Özellikle ihtiyaçlarınız için kredi başvurusunda bulunacağınız zaman bu saydıklarımızdan hepsini kullanabilirsiniz. QNB Finansbank müşterileri için en kolay hizmeti vererek her geçen gün yeni projeler sunan bir bankadır. QNB Finansbank şubelerinde artık sıra beklemeden ATM’ler üzerinden de işlemlerinizi kolayca yapabilir ve QNB Finansbank ATM para yatırma limiti ve QNB Finansbank ATM para çekme limitini kullanarak işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti

QNB Finansbank müşterileri bir çok bankacılık işlemlerini çeşitli kanallar üzerinden gerçekleştirmektedir. ATM’ler aracılığı ile para çekme işlemi QNB Finansbank müşterilerini anında ve kolay işlemler sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde istedikleri QNB Finansbank ATM’sinden işlem yapmasına olanak sağlamaktadır. Tabi ki bu işlemler için ATM’lerden çekilen para miktarlarında bir para çekme limiti olmaktadır. Bu her bankanın tedbir amaçlı bir uygulamasıdır. Çünkü olası bir dolandırıcılıkta müşterinin parasına karşı güvence almak kaydıyla oluşturulmuş bir sistemdir. Bu yüzden QNB Finansbank günlük ATM para çekme limit 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Yalnız bu limit üzerinden işlem yapmanız mümkün. Bunun için limit aşımı para çekme işlemlerinden ayrıca ücret talep edilmektedir. 1.500 TL’ye kadar yapılan para çekme işlemlerinde ücret alınmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank Güncel ATM Para Yatırma ve Çekme Limitleri

QNB Finansbank ATM Para Yatırma Limiti

QNB Finansbank ile ATM’ler üzerinden gerçekleştirdiğiniz para çekme işlemlerinde olduğu gibi QNB Finansbank para yatırma işlemlerinde de bir limit koymaktadır. Kartlı ve ya kartsız işlemlerde birbirinden faklı limitler uygulanmaktadır. Kartlı işlemlerde QNB Finansbank ATM para yatırma limiti 19.000 TL’dir. Kartsız işlemlerde ise bu rakam 19.900 TL ‘ye kadar çıkmaktadır.

QNB Finansbank ATM İşlem Ücretleri

QNB Finansbank ATM ile yapacağınız bazı işlemlerde belli bir miktar ücretlendirme uygulayacaktır. Mesela başkasının hesabına yatırdığınız para için sizden 15 TL işlem ücreti alınacaktır. Limit üstü para çekimlerinde 5 TL ücret alınmaktadır. Ortak ATM’lerden yapacağınız Encard ile hesaba para yatırma ve para çekme, Encard şirketim ile para yatırma ve para çekme işlemlerinden hizmet bedeli olarak %1.15 civarında komisyon alınmaktadır. Yapacağınız işlem hacmine göre komisyon bedeliniz ona göre değişmektedir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *