QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu Takip
10 Eki, 2018 18:31 tarihinde eklendi

QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu Takip

QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu Takip

QNB Finansbank üzerinden CardFinans kredi kartı başvurusu yapan müşteriler kredi kartı sonucunu öğrenmeleri için 7 gün süren araştırma ve analiz aşamasının bitmesini beklemektedir. Bu süreç içersin de sizin banka kredi notunuz ve daha önceki kart ödemeleriniz ile çalışma ve adres bilgilerinizin doğruluğuna bakılmaktadır.

QNB Finansbank Card Finans Başvuru Takibi

Kredi kartı başvurusunda bulunduktan sonra, bankanın sizin için değerlendirme süresi başlayacaktır. Eğer kredi notunuz kötü ve diğer bankalara çok başvuru yaptıysanız CardFinans kredi kartı başvurunuz anında olumsuz sonuçlanacaktır. Bankalar başvuru sayısı ve kredi notuna bakarak sizlere kredi ve ürünlerini vermektedirler.

Daha sonra bu aşamayı geçen müşterilerin gelir durumuna ve çalışıp çalışmadıklarına bakılmaktadır. Örneğin emekli iseniz emekli maaşınıza göre kredi kartı gönderilecektir. Ama eğer çalışmıyor ve SGK kaydınız yok ise bu bankadan kredi kartı başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Çünkü bekleme süresinde iş yerinden teyit alınmakta olup, adres bilgilerinizi doğrulamaktadırlar. LKS yani Limit Kayıt sistemine de bakıldıktan sonra kredi başvuru sonucunuz değerlendirilecektir. Kredi kartınız onaylandığında kartınızın limiti devletin çıkardığı yasaya göre ilk seneki maaşınızın 2 katı ikinci seneki maaşınızın ise 4 katı olarak limit oluşturulacaktır. Kartınızı düzenli ve gününde ödemeye gayret gösterirseniz bu limitinizi ilerki aylarda arttırabilirsiniz.QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı başvuru takibini bir çok yolla yapabilirsiniz. Eğer sizde kart başvurusu yaptınız ve kredi kartınızın değerlendirme aşamasındaki durumunu öğrenmek istiyorsanız öncelikle CardFinans resmi internet sitesindeki başvuru sorgulama ekranından bilgi alabilirsiniz. Buraya tıklayarak size ait bilgileri eksiksiz bir şekilde girip kredi kartınızın durumunu öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Passolig Kartı Başvurusu ve Avantajları

QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 900‘ü arayarak kredi kartı başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer direk müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız bu linki tıklayarak hızlı bir şekilde QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Kredi kartınızın ne aşamada olduğunu, olumsuz olması durumunda neden olumsuz olduğunu bu numarayı arayarak öğrenebilirsiniz.

Eğer bu yöntemler ile kart başvurunuzun durumunu öğrenemediyseniz en yakın QNB Finansbank şubesine giderek müşteri temsilcisi ile görüşüp kartınızın başvuru aşamasını öğrenebilirsiniz. Unutmayın ki kredi kartı başvurusu yapacaksanız önemli olan kredi notu ve gelirinizdir. Kredi notunuz yetersiz ise kredi kartı başvurunuz olumsuz olacaktır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *