QNB Finansbank EFT Saatleri Nasıldır? (2019)
7 Şub, 2019 21:15 tarihinde eklendi

QNB Finansbank EFT Saatleri Nasıldır? (2019)

QNB Finansbank EFT Saatleri Nasıldır? (2019)

QNB Finansbank EFT Saatleri, bir başka bankaya para göndermek için çok önemlidir. Eğer QNB Finansbank’tan bir başka bankaya, örneğin Akbank‘a EFT göndermek isterseniz QNB Finansbank’ın EFT saatleri içersinde işlem yapabilirsiniz. Eğer banka içinde başka bir hesap numarasına havale yapmak isterseniz 7 gün 24 saat bu haktan yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank, hızlı ve kolay kredi veren bankaların en çok tercih edilenidir. Bu sebeple QNB Finansbank müşterisi olup para transferlerini bu bankadan yapan bir çok kişi vardır. Eğer başka bankaya para transferi yapmak isterseniz bunu QNB Finansbank’ın belirlediği EFT saatleri içersinde yapmanız gerekmektedir. 2018 ve 2019 yılları arasında geçerli olacak bu EFT gönderim saatlerini sizler için araştırdık.

QNB Finansbank EFT Saatleri

QNB Finansbank’tan EFT yapmak için bir üst limit vardır. Günlük olarak en fazla 200.000 TL’ye kadar EFT işlemi yapabilirsiniz. Para transferi işlemlerinizi gündüz 09.00 akşam 17.00 arasında yapmanız gerekmektedir. Bu saatler içersinde para transferlerini yapabilir EFT işleminizi tamamlayabilirsiniz. Havale işlemleri için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Eğer QNB Finansbank hesabına yapacağız havale ile 300.000 TL’ye kadar günlük limit oluşturulmuştur. 7 gün 24 saat internet bankacılığını kullanarak havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz.EFT İşlemleri, hafta içi mesai saatleri içersin de yapılmaktadır. Mesela siz EFT işleminizi Cumartesi günü yaptırsanız, bankaların açık olduğu ilk gün Pazartesi günü saat 09.00 da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sabah 8 de yaptığınız EFT işlemi içinde aynı saat içinde yani 09.00 ‘da para transferini gerçekleştirebilirsiniz. 17.30 ‘da yaptığınız EFT işlemlerini, bir daha ki mesai günü ( Cuma günüyse Pazartesi’ye kalır. ) saat 09.00 ‘da gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

QNB Finansbank EFT Kaç Dakikada Karşı Hesaba Geçer

QNB Finansbank’ta yaptığınız EFT işlemleri sadece 15 dakika içinde karşı tarafın hesabına aktarılır. Eğer EFT işleminde bir sorun olduğunu ve karşı tarafa gitmediğini düşüyorsanız 30 dakika sonra 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir ve sorunu çözebilirsiniz. Bazı yoğunluk ve sistemsel durumlarda EFT transferi 30 dakikaya kadar çıkabilmektedir. Eğer EFT işleminiz işleme alınmadıysa anında iptal ettirebilirsiniz. Hafta sonu yaptığınız işlemleri de ilk iş günü saat 09.00 a kadar iptal ettirebilirsiniz. İptal işlemleri için QNB Finansbank müşteri temsilcisi 0850 222 0 900 numarasını arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

EFT İşlemlerinizi internet bankacılığını kullanarak ve ya mobilden yapabilirsiniz. Her hangi bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız en yakın QNB Finansbank şubesine giderek EFT işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemi yapmak içinde aynı yolları deneyebilirsiniz. Havale yaptığınız QNB Finansbank müşterisine yaptığınız para transferi anında hesabına geçecektir.

Yukarıda sizlere QNB Finansbank EFT saatleri hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan EFT işlemi yapmak istiyorsanız bu saatler içinde yapabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *