QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi
28 Kas, 2018 21:46 tarihinde eklendi

QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

QNB Finansbank kredi başvurusu yapmak diğer bankalara baktığımız zaman daha kolay gelmektedir. Uyguladıkları hızlı kredi başvurusuyla bu bankadan kredi ve kredi kartı başvurusu yapan bir çok kişi vardır. Sizde bu kredi başvuru sonuçlarını yaptınız ve henüz cevap alamayıp merak ediyorsanız bankanın uyguladığı bir çok yöntemle başvuru sonucunuzu ve ya kredinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Bugün sizlere QNB Finansbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi nasıl yapılır ve başvuru sonucunuzu hangi kanallardan öğrenirsiniz bunun açıklamasını yapacağız.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

QNB Finansbank ülkemizde ilk SMS kredi başvurusu yaptıran bankalardan biridir. Bu sebeple çok kolay bir şekilde bir çok yöntemle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusunu sms ile yaparsanız sonucunuz anında size mesaj olarak gönderilecektir. Eğer sonucu size dönüş olmazsa sistemsel bir sıkıntıdan dolayı kredi başvurunuzun durumu size bildirilmemiştir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız aşağıda vereceğimiz yöntemlerle kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank’a kredi başvurusu yapmak için sms kredisi haricinde, banka şubelerinden, resmi internet sitesinden, banka ATM’lerinden, müşteri hizmetleri telefonundan da kredi başvurusunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Eğer QNB Finansbank müşterisiyseniz bankaya gitmeden kredi başvurusu yapabilir ve banka işlemleri ile uğraşmadan sonuç işlemlerini beklemeden hızlı bir şekilde kredinizi kullanabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığını kullanmanız ve internet bankacılığı şifresini almanız gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra kredi başvurunuzu internet bankacılığından ve ya Finans Mobil uygulamasından hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi anında hesaba atarak hiç bir şekilde banka ile uğraşmadan nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

QNB Finansbank kredi başvurusu yaptınız ve kredi başvuru sonucu öğrenmek istiyorsanız bir çok yöntemle bu işlemi yapabilirsiniz. Öncelikle banka şubelerine giderek kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde hızlı bir şekilde sonucu cep telefonunuza gelebilir ama taşıt ve konut kredilerinde işlem 1-2 gün sürmektedir. Bu süreç sadece banka ekranında görüleceği gibi bankanın verdiği uygulamalarla da öğrenilebilir. Eğer kredi başvuru sonucunu merak ediyorsanız banka şubelerini tercih edebilirsiniz.

Eğer bankaya gitmeye vaktiniz yoksa bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 900 ve ya  0 850 222 0 900‘ü arayarak kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Bu numarayı aradıktan sonra TC kimlik numaranızla kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank kredi başvuru sonucu öğrenmek için Finansbank mobil uygulamasını kullanabilir ve ya internet bankacılığından bu işleme bakabilirsiniz.

Taşıt kredisi, konut kredisi, ipotekli kredi ve ihtiyaç kredilerinde bu işlemleri uygulayarak kredinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Eğer krediniz onay aldıysa kredinizi kullanabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *