QNB Finansbank Kredi Başvuru 2019
11 Ara, 2018 16:25 tarihinde eklendi

QNB Finansbank Kredi Başvuru 2019

QNB Finansbank Kredi Başvuru 2019

Son zamanlarda faizlerin yükselmesinden sonra ihtiyaç kredileri başvurularında bir düşüş görülmüştür. Bu düşüş tüm bankalara yansımıştır. QNB Finansbank’ta bu kötü durumdan kurtulmak için müşterileri kredi başvurusu yapmaları için teşvik etmektedir. Son zamanlarda çıkan internet ve TV reklamlarında da gördüğümüz gibi bu bankaya kredi başvurusu yapmak çok kolaydır. Yeni bir yıla girerken QNB Finansbank kredi başvurusu yapmakta oldukça kolaylaşmıştır. Bugünkü yazımızda sizlere bu bankadan kredi başvurusu nasıl yapılır, başvurunuz onaylandıktan sonra nasıl para çekersiniz bu konulardan bahsedeceğiz. Yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve 2019 Qnb Finansbank kredi başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Almak İçin Kredi Notu

Öncelikle bilmeniz gerekiyor ki QNB Finansbank dahil tüm bankalardan kredi almanız için kredi notu önemlidir. Kredi notu düşük olan kişiler kredi ve ürünlerinden kullanamazlar. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan önce kredi notu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için öncelikle www.findeks.com sitesine girerek kredi başvurusunda bulunabilir ve kredi notu dahil tüm banka çalışmalarınızı kontrol edebilirsiniz. Bu siteye girdikten sonra üye olup notunuzu öğrenmek için ücret ödeyeceksiniz. Daha önce hiçbir banka ile çalışmadıysanız kredi notunuz sıfır olduğu gibi bu siteye de üye olamazsınız. En az 1 bankadan hesabınız olması durumunda bu siteden bilgileri alabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Eğer kredi notunuz 1100 ve üzerindeyse bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notunuz 1400 ve üzerindeyse bu bankadan gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Öncelikle kredi başvuruları hakkında bilgiler verelim.

  • Eğer bu bankanın müşterisiyseniz yani bu bankada açılmış bir hesabınız varsa, kredi başvurusu yapmak için internet şubesi ve ya mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu deneyebilirsiniz. 20 bin liraya kadar anında başvuru yapabilir ve krediniz onaylandığında anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik hafta sonları da dahil bu işlemi yapabilirsiniz. Bunun için iyi bir kredi notunuz olması gerekmektedir. İnternet şubesine girdikten sonra kredilerim bölümünden anında kredi seçeneği ile başvuru yapabilir ve sonucunu da anında öğrenebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi


  • QNB Finansbank müşterisi değilseniz anında kredi başvurusu yapıp, sonucunu öğrenmek istiyorsanız 5030 sms kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunu yapmanız için TC Kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çok kolay yöntemle yapacağınız bu başvuru sonucunda anında size bildirilecek ve hızlı bir şekilde kredinizi kullanabileceksiniz. Ayrıca www.qnbfinansbank.com sitesinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu iki şekilde yapılan başvurularda sonuç anında telefonunuza gelecektir. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa kimliğinizi alarak en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Banka şubesine gittiğinizde gişeden ve ya bireysel müşteri temsilcisinden kredi kullanabilirsiniz.
  • 0 850 222 0 900 telefon bankacılığından da anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Burada size krediler menüsünden hem kredi başvurunuzu hem de kredi başvuru sonucunuzu göstereceklerdir. Sizde bu şekilde hızlı başvuru yapabilir ve krediniz onaylandığında şubelerden sadece kimliğinizle başvuru yapabilirsiniz.
  • Banka şubelerine giderek de hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz yalnız bazı şubelere giderken gelir belgelerinizi de yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Şubelerde yapılan başvurularda gelir belgelerinizle birlikte başvuru yapılmaktadır. Bu şekilde 50 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca ATM’leri de kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yukarıda söylediğimiz başvuru yöntemleri ihtiyaç kredisi için olan başvuru yöntemleridir. Eğer bankaya konut kredisi, ipotekli kredi veya taşıt kredisi başvuruları yapacaksanız direk şubeye gidip başvurmanızı öneririz. Çünkü yüklü miktarlı kredilerde işimizi otomatik sisteme bırakmamamız gerekir. Aksi taktirde kredimiz ufak bir borç yüzünden ret olur ve kredi notumuz düşer. Bu yüzden banka şubesine giderek birebir başvuru yaparak en uygun faizle kredimizi alabiliriz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *