QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (YENİ)
17 Mar, 2019 20:10 tarihinde eklendi

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (YENİ)

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (YENİ)

QNB Finansbank ülkemizde bir çok şubesi ve ATM’si bulunan finansal hizmetleriyle ünlü bir bankadır. Bu banka ile çalışan müşteriler ise müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını aramaktadır. Eğer müşteri temsilcisine menülerde kaybolmadan hızlı bir şekilde bağlanmak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

QNB Finansbank uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren bankalardan bir tanesidir. Kredi ve kredi kartı kampanyalarından yararlanan müşterilerin çok olmasından dolayı banka olarak finansal hizmetlerini bir çok yoldan yapmaktadırlar. İnternet bankacılığı, Mobil şube, ATM’ler ve şubelerden bu işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 900‘ü arayarak da bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda menülerden bir an önce kurtulup direk müşteri hizmetlerine bağlanmanız mümkündür. Bu işlemi yaparak zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için öncelikle 0 850 222 0 900 çağrı merkezi numarasını aramanız gerekmektedir. Daha sonra sizi bir sesli komut sistemi karşılayacaktır. O sesli komut başladıktan sona 1 (bir)‘e basın. Daha sonra çıkan menüde 5(Beş)‘e hemen ardından da 4(Dört)‘e basarak müşteri temsilcisine bağlanmış olursunuz. Eğer müşteri temsilcisi yoğunluk olmaması durumunda size anında yanıt verecektir. Eğer yoğunluk durumu varsa da çok fazla beklemezsiniz hemen boş olan müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak çeşitli bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kayıp, Çalıntı ve Şüpheli işlemli kartlarınız hakkında iptal etmek ve ya bankaya bildirmek için 0(sıfır)‘ı tuşlayarak anında ilgili müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bağlandıktan sonra kartınızın kaybolduğunu ve ya kartınızın çalındığını söyleyip anında kullanıma kapatabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İş Bankası Güncel EFT Saati Bilgileri

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlandığınızda sizden TC Kimlik numaranızı istemektedirler. Daha sonra size hızlı hizmet verebilmek için yapmak istediğiniz işlemi söylemeniz istenecektir. Telesekreterin konuşmasından sonra bir iki kelime ile ne için aradığınızı söylerseniz ilgili temsilciye anında bağlanacaksınız. Örneğin: Kredi Kartı Borcumu Öğrenmek İstiyorum diyerek sizi kredi kartınızın ne kadar borcu olduğunu sesli sistemle söylemektedirler. Kredi başvurusu diyerek de kredi başvurusu yapmanız için sizi menüye aktaracaklardır. Ayrıca müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli komuta şikayet derseniz anında şikayet biriminden temsilci bağlanacak ve şikayetinizi kayıt altına alacaktır. QNB Finansbank müşteri hizmetlerinden bütün kampanyaları, kredi ve kredi kartı başvuru ve başvuru durumunu sorgulamayı, bireysel emeklilik hakkında bilgileri, faiz oranlarını ve diğer bankacılık işlemlerinizi (Eft,Havale vs.) kolayca yapabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *