QNB Finansbank Tüm Bireysel Krediler ve Başvuru Yöntemleri
4 Eki, 2018 20:20 tarihinde eklendi

QNB Finansbank Tüm Bireysel Krediler ve Başvuru Yöntemleri

QNB Finansbank Tüm Bireysel Krediler ve Başvuru Yöntemleri

QNB Finansbank üzerinden nakit ihtiyaçlarınızı giderebilmek için kişilere özel ve uygun faiz oranlarıyla kredi başvurusu kampanyaları yapmaktadır. QNB Finansbank uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren özel bir bankadır. Bu banka kredi başvurusu yapacak müşterilere hızlı ve anında kredi veren bankaların başında gelir. Kolayca başvuru yapabileceğiniz, İhtiyaç kredileri, Konut Kredileri, Taşıt Kredileri, İpotek karşılığı krediler ve Bedelli askerlik kredileri hizmete sunulmuştur. Bu kredilere başvurmak ve bu kredilerin detaylı bilgilerini almak için hazırladığımız bu yazımızı okuyarak QNB Finansbank krediler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kredi Türü Vade
İhtiyaç Kredisi 36 Ay Vade
Konut Kredisi 120 Ay Vade
Taşıt Kredisi 48 Ay Vade
İpotek Karşılığı Kredi 48 Ay Vade
Bedelli Askerlik Kredisi 36 Ay Vade

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank’tan hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 35.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunacaksanız ve banka müşterisiyseniz QNB Finansbank Cep Şubesi, İnternet Şubesi ve ya Çağrı Merkezini arayarak anında başvuru yapabilir ve krediniz onaylanması durumunda şubeye gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca en kolay kredi başvurusu yapan bankalar arasında gösterilen QNB Finansbank’a SMS üzerinden oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne gelip T.C Kimlik numaranızı yazarak 5030’a göndereceğiniz SMS karşılığında kredi başvurusu yapmış oluyorsunuz. Dakikalar içinde sizi hiç bekletmeden anında kredi başvurunuzun sonucu yine size SMS olarak bildirilecektir. Eğer gelen mesajda kredi miktarı yazıp ön onay aldıysa en yakın QNB Finansbank şubesinden 36 ay kadar vadeye kadar bu krediyi kullanabilirsiniz.

Ayrıca QNB Finansbank şubelerine giderek ister gişe personelinden isterseniz de bireysel müşteri temsilcisinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kullandığınız kredilerde ilk ödemenizi 3 ay erteleyebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için 0 850 222 0 900 numarasınız arayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Kolay Kredi Veren Banka QNB Finansbank (5030 SMS Kredisi)

QNB Finansbank Konut Kredisi Başvurusu

Ev almak isteyen herkes için uygun faiz oranlarıyla konut kredisi kampanyası yapan QNB Finansbank bu kredi başvurusunda bulunan kişilere 120 ay vade imkanı sağlamaktadır. Sabit faiz oranlarıyla dilediğiniz gibi ödeme planı oluşturulan bu krediye başvurmak için QNB Finansbank şubeleri, Müşteri Hizmetleri ve Bankanın resmi internet sitesinden bu krediye başvurabilirsiniz. Ama sağlıklı bir başvuru ve sorunsuz kredi kullanımı istiyorsanız banka şubesine giderek başvuru yapmanızı öneririz.

QNB Finansbank’tan konut kredisi kullanmanız için bankanın uyguladığı politikalara uymak zorundasınızdır. QNB Finansbank konut kredisi verirken, alacağınız mülkün ekspertiz değerine göre kredi vermektedir. Ekspertiz değerinin %80’ine kadar kullanılan bu kredide %20’lik kısım bankaya teminat olarak verilmektedir. Bunlara ek olarak anlaşmalı olduğunuz projelerden de konut alırsanız bu konut üzerine de uygun faizlerle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Konut kredilerinde ekspertiz ücretini kredi başvurusu yapan kişi ödemektedir. Bu sebeple kredi başvurusu yapmadan önce  konut kredisi alacağınız mülk üzerinde bir araştırma yapıp krediye uygunluğunu kontrol ettirmelisiniz. Krediniz onaylansa bile mülk üzerinde sıkıntı varsa kredi başvurunuzun olumsuz sonuçlanır.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Bu bankanın taşıt kredisi diğer bankalara göre daha esnek olduğunu söyleyebiliriz. 0 km ile 5 yaş kadar olan araçlar için 48 ay kadar vade yapılabilmektedir. 6 ve 8 yaş arası araçlarda ise vade yılı 10 yılı geçmeyecek şekilde ödeme planı oluşturabilirsiniz. Bu sebeple 8 yaşındaki bir araca en fazla 24 ay kredi başvurusu yapabilirsiniz.QNB Finansbank araba kredisini sadece TL üzerinden kullandırmaktadır. Alacağınız arabanın fiyatı Dolar ve ya bir başka para birimi ise TL cinsine çevirip o şekilde kredi kullanmaktasınız. Bu krediyi binek ve hafif ticari araçlar için kullanabilirsiniz. Ne kadar kredi kullanabilirim diyorsanız  0 km araçlar için fatura tutarının 100 bin liraya kadar olan kısmının %70’ine 100 bin liranın üzerinde olan araçlar içinse %50’si kadar taşıt kredisi kullanabilirsiniz. 2. El araçlar içinse kasko değeri üzerinden aynı limitler üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kullanmak istediğiniz aracı banka teminat olarak almaktadır. Aracın kredisi bitesiye kadar üzerinde haciz olacaktır. Borç bitesiye kadar hiçbir şekilde aracı satamaz ve ya devir edemezsiniz. Borcunuzu bitirdikten sonra aracın üzerindeki haciz kalkacak ve araç tamamen sizin olacaktır. Bu krediye başvurmak için müşteri hizmetlerinden, mobil bankacılıktan ve resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank şubelerine giderek de yetkili temsilciden bu kredi hakkından bilgi alabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu hangi kanaldan yaparsanız yapın anında sonuç alacaksınızdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  15.000 TL 36 AY Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank İpotek Karşılığı Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurusu size yetmiyorsa ve daha fazla miktarda kredi başvurusu yapmak istiyorsanız mülkünüz üzerinden bankaya ipotek verip daha fazla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusunu teminatlı kredi olarak başvuru yaparsanız 48 ay kadar vade yaptırabilirsiniz. Bu kredinin en önemli şartlarından bir tanesi de banka teminat olarak sadece gayrimenkul kabul etmektedir. Vereceğiniz gayrimenkulün ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi alabilirsiniz. Eğer ipotek verdiğiniz mülk 150 bin eksper değeri çıkarsa sadece 75 bin kredi alabilirsiniz. Bu kredide de ekspertiz ücretini kredi başvurusu yapacak müşteri ödemektedir. Krediniz onay aldıktan sonra bu ücret sizden istenecektir.

QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi Başvurusu

Bedelli askerlik yapmak isteyenler,  QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisine başvuru yapabilirler. Uygun faiz oranlarıyla 15.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapmanız için en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilir ve ya resmi internet sitesinden Hemen Başvur linkini tıklayarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu krediye başvuru yaparak, isterseniz ödemeye 3 ay ertelemeli başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcisi numarasını arayarak bilgi alabilir ve hatta başvurunuzu o kanalı kullanarak da yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Ek Hesap Başvurusu

Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için QNB Finansbank kendi müşterilerine ek hesap tanımlatarak ihtiyaçlarını gidermelerini sağlamaktadır. Ek Hesap ihtiyaçlarınızı gidermek için kartınıza tanımlanmış bir limittir. Sizde banka müşterisiyseniz bu ek hesap kredisine başvuru yapabilirsiniz. Hesabınızda para olmasa bile ek hesap devreye girer ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca size tanımlanan limit üzerinden taksitli nakit avans çekerek ödemelerinizi aydan aya yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Emekliye Kredi 25.000 TL 36 Ay Vade Garanti Bankası

Ek Hesap Başvurularınızı en yakın QNB Finansbank şubesinden,  bankanın ATM’sinden, Çağrı Merkezi numarasından, İnternet şube ve Cep şubelerinden yapabilirsiniz. Ek Hesap başvurusunu internet şubesi kullanarak Hesap-Ek Hesap Aç adımlarını kullanarak başvuru yapabilir ve başvurunuz onay olması durumunda anında paranızı kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Hazır Kredi Başvurusu

QNB Finansbank olarak ihtiyaç kredilerinde bir diğer kampanyası da Hazır Kredi başvurusudur. Hazır kredi , bankaya bir kere yapılan kredi başvuru neticesinde ödedikçe tekrardan o limitin oluştuğu bir kredidir. Yani siz 10 bin kredi çektiğinizi varsayarsak bu krediyi 5 bin lirasını ödediyseniz 5 bin lirayı da istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Veya ödemeniz bittikten sonra bir daha başvurmadan 10 bini tekrar kullanabilirsiniz. Hazır kredi limitinizi oluşturmak için QNB Finansbank şubelerine başvurmanız yeterli olacaktır. Hazır limitiniz 30 bin sizin kullanmak istediğiniz limit 10 bin olsa bile kalan 20 binlik kısım size limit olarak oluşturulacaktır ve istediğiniz zaman o 20 binlik limiti hiç başvuru yapmadan 36 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Hazır kredi kullanmak , bankanın verdiği en kolay hizmetlerden biridir.

QNB Finansbank Mobil Şubeyi (android) indirmek için tıklayınız. 

QNB Finansbank Mobil Şubeyi (itunes) indirmek için tıklayınız.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *