Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi
9 Eki, 2018 13:50 tarihinde eklendi

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Şekerbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak hızlı bir şekilde bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şekerbank müşterileri genelde müşteri hizmetlerini arayarak bir çok bankacılık işlemlerini yapmaktadırlar. Sizde vakit kaybetmeden müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Şekerbank ülkemizde 1953 yılından beri finansal hizmet veren bir kuruluştur. Günümüzde bir çok kitleye hitap eden Şekerbank bankacılık işlemlerinizi daha iyi yapabilmeniz için telefon bankacılığı işlemlerinizi 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Bütün finansal işlemlerinizi yapabileceğiniz bir başka yöntem ise, Şekerbank internet bankacılığı ve Şekerbank mobil bankacılıktır. Bu yöntemle bütün bankacılık işlemlerinizi telefon etmeden daha ucuz komisyon ödeyerek halledebilirsiniz. Hemen telefonunuzdan mobil bankacılığı indirmek için aşağıdaki linklerden uygun olanı tıklayabilirsiniz.

Android       Apple(İtunes)

Şekerbank müşteri hizmetleri numarası 444 78 78 ve 0 850 222 78 78 olarak bilinmektedir. Yazımızın üzerindeki telefon numaralarına tıklayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Eğer direk müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız menü başladıktan sonra 5 daha sonra 2 tuşuna basarak müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. ( 5 – 2 hızlı bağlanma)Müşteri hizmetleri numarası aradıktan sonra kayıp kart, çalıntı kart ve şüpheli işlemler için anında 0(sıfır) tuşuna basabilirsiniz. Burada direk gerekli temsilciye bağlanıp anında kartınız ile ilgili işlem yapabilirsiniz. Eğer sizinde kartınız ile ilgili bir şüpheli işleminiz varsa kartınızı değiştirebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda diğer bankacılık işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Kredi başvurusu, KMH Başvurusu yapmak istiyorsanız 1 tuşuna basabilirsiniz. Kart başvurusu yapmak için 2 tuşuna basabilir ve anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sigorta ve Bireysel emeklilik işlemleri hakkında bilgi almak için 3 tuşuna basabilirsiniz. Şekerbank ürün ve kampanyalarından faydalanmak ve bilgi almak için 4 tuşuna basabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz için sesli mesaj bırakmak için 5 tuşuna aynı menüden müşteri temsilcisine bağlanmak için ardından 2 tuşuna basabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bankaların Güncel EFT Gönderim Saatleri Bilgileri

Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak hiç bir kısıtlama olmadan istediğiniz bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. EFT işlemi ve HAVALE işleminizi, Kart bilgilerinizi, Kartınızla yaptığınız ödemelerin takibini ve aklınıza gelecek her işlemi 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Üstelik müşteri hizmetleri numarasını aradığınız zaman hiç bir ek ücret ödemeden tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer bankaların müşteri hizmetlerine direk bağlanma yazılarını okuyarak bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *