Şekerbank Su Ürünleri Kredileri ve Çeşitleri
21 Mar, 2019 17:14 tarihinde eklendi

Şekerbank Su Ürünleri Kredileri ve Çeşitleri

Şekerbank Su Ürünleri Kredileri ve Çeşitleri

Ülkemizde bireysel kredi veren bankalar aynı zamanda tüketiciler ve yatırım yapmak isteyenler içinde ayrı kredi kampanyaları yapmaktadır. Bu kredileri yatırım amaçlı ve ya ticari olarak kullanabilmektedirler. Bu verilen kredilerede amaçları doğrultusunda çeşitli isimler verilmektedir. Bu kredilerden olan Su Ürünleri Kredisi’nin Şekerbank tarafından nasıl verildiğini sizlere anlatacağız. Şekerbank kendi bünyesinde pekçok krediyi bireysel kredilerle beraber yatırım amaçlı ve ya ticari amaçlı kredi isteyenlerle kredi kullandırmaktadır. Sizde su ürünleri kredisi hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Şekerbank Su Ürünleri Kredi Hakkında

Şekerbank kendi bünyesinde kredi işlemlerine bir yenisini daha ekleyerek su ürünleri kredisi kampanyası başlatmıştır. Şekerbank aracılığı ile bu krediye başvurmak istiyorsanız sadece şubeler üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Su ürünleri, dediğimizde aklımıza ilk önce deniz ürünleri gelmektedir. Özellikle balıkçılığın hızla yayılması ve geçerli bir meslek olmasından dolayı Şekerbank bu meslekteki müşterilerine su ürünleri kredisi vermektedir. Yatırım amaçlı kullanacağınız bu krediyi düşük faizli olarak ve uygun ödeme kolaylıklarından yararlanarak alabilirsiniz. Kullanacağınız bu kredide su ürünleri avcılığı ve ya yetiştiriciliği adı altında başvurular yapabilirsiniz.Su ürünleri Avcılığı Kredisi

Su ürünleri avcılığı kredisine başvuracak müşterilerin avcılık ruhsatı ve avlanma tezkeresi olmaları gerekmektedir. Ayrıca kooperatife üyelik belgesini de bankaya giderken götüreceğiniz evraklardan en önemlileri olacaktır. Bu krediyi 60 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz. Bu kredide tekne alımı veya deniz motoru alımı kredisi olarak da kullanabilirsiniz. Alacağınız ürünün faturasının %70’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Krediye 18 yaşından büyük her T.C Vatandaşı başvuruda bulunabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi (Başvuru ve Şartlar)

Su Ürünleri Yetiştiriciliği Kredisi

Bu krediye başvurmak için su ürünleri yetiştiriciliği belgesi olması gerekmektedir. Bu krediye başvurmak için su ürünleri yetiştiriciliği belgesi ve ya su ürünleri kuluçkahane belgesi olması gerekmektedir. Ruhsatı bulunan işletmelerin balık kafesi, balık havuzu yapımı ve ağı ve tekne alımı gibi ürünlerde bu krediye başvurabilirsiniz. Bu kredide faturanın %75’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. 60 ay vade ile kredinizi kullanabilmek için en yakın Şekerbank şubesine gidebilirsiniz.

Şekerbank Su Ürünleri Kredi Başvurusu 2019

Şekerbank su ürünleri kredi başvurusu yapmak için yukarıda da söylediğimiz gibi en yakın Şekerbank şubesinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken yanınızda evraklarınızla beraber gitmelisiniz. Şekerbank su kredi başvurusuna başvuru için ve bilgi almak için bu linke tıklayabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *