SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (TÜM BANKALAR)
21 Şub, 2019 20:21 tarihinde eklendi

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (TÜM BANKALAR)

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (TÜM BANKALAR)

Acil nakit ihtiyaçlarımız için bankalardan kredi başvurusu yaparız. Kredi başvurumuzun hızlı olması için bankalar müşterilerine oturdukları yerden SMS Kredi başvurusu adı altında fırsatlar sunmaktadır. SMS Kredi bütün bankaların sizin TC Kimlik Numaranızın Kredi Puanına bakarak size limit oluşturdukları bir uygulamadır. Oturduğunuz yerden bu başvuruyu yapabilir ve kredi kullanma limitinizi öğrenebilirsiniz. Bugün sizler için en hızlı ve kredide müşterilerini üzmeyen bankaları derledik ve nasıl başvuru yapabileceğinizi anlattık.

Bu Başvuruları cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek verdiğimiz bilgileri doğru ve eksiksiz girerek başvuru yapabilirsiniz. SMS Krediye başvurularınız 1 Sms ile ücretlendirilecektir. Örneğin mesaj hakkınız var ama sms atmak için kontörünüz yetersiz ise başvurunuzu yapamazsınız.

QNB Finansbank 5030 SMS Kredisi

QNB Finansbank müşterilerine hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmak için hazırladığı bu uygulama da TC kimlik numaranızı 5030’a göndererek hızlı sonuç alabilirsiniz. Başvuruyu yaptıktan sonra krediniz hakkında bilgiyi 5 dakika içersinde yine SMS olarak alabileceksiniz. Krediniz onaylanması durumunda size en yakın QNB Finansbank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank SMS Kredisi

Denizbank kredi başvurusunda SMS ile hızlı kredi başvurusu için müşterilerine kolay ve hızlı bir başvuru şekli geliştirmiştir. Telefonunuzun mesaj kısmına KREDİM boşluk TC KİMLİK numaranızı yazarak 3280’e gönderdiğinizde dakikalar içinde krediniz ile ilgili cevabı alabilir ve krediniz onaylandığı zaman da istediğiniz Denizbank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bu Bankalardan SMS Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz

Yapı Kredi Bankası SMS Kredisi

Yapı Kredi bankası SMS Kredisi ile müşterilerine kredi başvurusu için bir sistem hazırlamıştır. Yapı Kredi bankasına SMS kredisi başvurusu yapmak için, yapmanız gereken Bireysel ve ya Konut yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı ve bir boşluk daha bırakıp aylık gelirinizi yazarak 4411’e SMS atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Dakikalar içinde kredinizin cevabı size gelecektir. Eğer krediniz onaylanırsa evraklarınız ile birlikte en yakın Yapı Kredi şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Odeabank SMS Kredisi

Yeni bankalardan olan Odeabank müşteri portföyü oluşturmak için kredi çekecek müşterilerine hızlı başvuru için Nakit Hazır kredisini hazırlamıştır. Bu sisteme başvurmak için Nakit yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı 8444’e göndererek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra Kredi ile ilgili bilgilerinizi dakikalar içinde öğreneceksiniz. Eğer krediniz onaylandığı zaman sizi müşteri temsilcisi arayacak ve krediyi istediğiniz yerde kullanabilmek için sizinle görüşecektir.İş Bankası SMS Kredisi

İş bankası müşterilerine 15.000 TL ‘ye kadar ve 48 Ay vade oranlarıyla hızlı kredi başvurusu yapmak için SMS kredi sistemini kurmuştur. Eğer İş Bankasına başvurmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj bölümüne  NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz. Başvurduğunuz kredinin cevabı gün içinde size bildirilecektir. Eğer kredinizin onaylandığına dair bir mesaj alırsanız size en yakın İş Bankası şubesinden gelir belgeniz ve kimliğinizle başvurabilir ve paranızı kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  TEB 4466 SMS Kredi Başvurusu

Akbank SMS Kredisi

Akbank müşterilerine hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmak için SMS kredisini kolay bir şekilde sunmaktadır. Akbank’ın SMS kredisine başvurmanız için telefonunuzun mesaj bölümüne Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak 4425’e göndererek başvuru yapabilirsiniz. Kredi ile sizin en çok ne kadar para kullanacağınızı söyleyecek olan Akbank Sms Kredisi, kredinizin onaylanması durumunda en yakın şubeden paranızı almaya da yardımcı olacaktır.

Garanti Bankası SMS Kredisi

Garanti bankası 48 ay vade imkanlarıyla müşterilerine uygun faiz oranlarıyla kredi hizmeti vermektedir. Garanti bankasına SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer Garanti Bankasına SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümünden TC kimlik numaranızı, istediğiniz kredi miktarını, istediğiniz kredi vadesini ve gelir durumunuzu aralarda boşluk bırakarak yazarak 3390’a SMS gönderebilirsiniz. Başvurunuzun cevabını gün içinde alacaksınızdır. Eğer onaylanması durumunda ise gelir belgeleriniz ve kimliğinizle en yakın Garanti Bankası şubesinden paranızı hemen çekebilirsiniz.

Şekerbank Sms Kredi Başvurusu

Şekerbank müşterilerine hızlı bir şekilde kredi başvuruları yapmaları için SMS kredi adı altında kredi hazırlayarak müşterilerin şubelere gitmeden faydalanacağı bir uygulama hazırlamıştır. Bu Krediye başvurmak istiyorsanız, telefonunuzun mesaj bölümünden Kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı 1953’e göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredinizin cevabı gün içinde gelecek ve onaylandığı vakit sizin kredinizi kullanmak için şubeye davet edeceklerdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Tüm Bankaların SWIFT Kodları (Tüm Liste)

TEB Pratik Kredi Başvurusu

TEB, müşterilerine hızlı kredi sonucu almaları için Pratik Kredi adı altında hızlı SMS kredisi hazırlamıştır. TEB müşterisi olmasanız bile bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Bu Krediye başvurmak için cep telefonunuzun mesaj bölümünden TC kimlik numaranızı 4466’ya göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun durumu gün içersin de size bildirilecektir. Kredinizin onaylanması durumunda size en yakın TEB bankasından kredinizi kullanabilirsiniz.

SMS ile kredi veren bankaları sizler için değerlendirdik. Eğer SMS kredisine başvuru yaptınız ve krediniz onaylanmadıysa kredi puanınız ile ilgili sıkıntınız var demektir. Kredi Puanınızı yükseltmek istiyorsanız bu makaleyi okumanızı öneririz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *