Bu Bankalardan SMS Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz
14 Şub, 2019 0:00 tarihinde eklendi

Bu Bankalardan SMS Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz

Bu Bankalardan SMS Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz

Bankalardan ihtiyaç kredileri başvurularında en çok kullandığımız yöntem SMS kredi kampanyalarıdır. Bu kredi kampanyalarına başvuru yaparak kredi sonucunuzu anında öğrenebilir ve kredi alabilirliğinizi kontrol edebilirsiniz. SMS kredi veren bir çok banka vardır. Bu bankalardan bazıları SMS kredi başvurunuz onaylandıktan sonra sadece kimliğinizle gelir belgesiz kredi verirken diğer bir banka SMS kredisi onaylandığında sizden gelir belgesi isteyebilmektedir. Hangi bankalardan daha kolay SMS kredisi başvuru yapacağınız bankaları belirttiğimiz bu yazımızda SMS kredisi veren bankalar hakkında bilgi alabilir ve yazımızı okurken kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

SMS Kredi Veren Bankalar

Bankalar ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredilerini verirken kolay bankacılık işlemleri olması için SMS kredi başvurularını çıkartmışlardır. Konut ve Taşıt kredilerinde yeterli düzeyde olmayan bu krediler ihtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen kredi başvuru şekli olmuştur. Bankaya bile gittiğinizde banka personeli ilk önce size SMS ile kredi başvurusu yapmanızı istemektedir. Çünkü SMS kredi sizin için otomatik olarak oluşan kredi limitinizi belirlemektedir. Bu her banka için ayrı olmaktadır. Bir bankada limitiniz 10 bin lira olabilir ama diğer bankada limitiniz 50 bine kadar çıkabilir ve ya hiç olmayabilir. Bu yüzden bir bankadan çıkan limit üzerinden kendinizi değerlendirme yapmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank 3452 SMS Kredi Başvurusu

SMS kredi başvurularında banka sizin TC kimlik numaranızla otomatik olarak kredi notunuzu kontrol etmektedir. Eski banka çalışmalarınız ve şu anki banka çalışmalarınızı hızlı bir şekilde değerlendirilip kredi alabilirliğiniz incelendikten sonra kredi onayınız verilmektedir. Eğer banka politikalarına uygun kredi notunuz yoksa kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Bu yüzden başvurmadan önce kredi notunuzu öğrenip başvurmanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer riskli grupta değilseniz kredi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank SMS Kredi Başvuru

Sms kredisi başvurularında ilk sırada yer alan bankamız QNB Finansbank’tır. Bu bankanın SMS kredi hattı 5030 olarak bilinmektedir. Oturduğunuz yerden sadece cep telefonunuzla yapacağınız bu kredi başvurusunda bulunarak kredi onayınızı alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken cep telefonunuzu elinize alarak mesaj kutusu bölümüne gelip TC Kimlik numaranızı 5030‘a SMS olarak göndermek olacaktır. Kredi başvurunuzu bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra size SMS ile bildirim gelecektir. Şu kadar paranızı en yakın banka şubemizden 36 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz mesajını aldığınızda en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredinizi onaylanan limit kadar kullanabilirsiniz. Daha yüksek limit isterseniz evraklarınızla başvuru yapmanız gerekir. Bu durumda SMS’le onaylanan krediniz iptal edilip yeni bir kredi girişi yapılacaktır. Bu kredide olumsuz olma ihtimali olduğundan red olursa tüm onaylanan limitlerinizi de kullanamazsınız. Bu yüzden iyi karar vermenizi öneririz. SMS kredisi onaylanan kredileri sadece kimliğinizle gişeden ve bireysel müşteri temsilcisinden kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu


Denizbank SMS Kredisi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi alacak müşterilerine SMS kredi ile başvuru yapma imkanı sunmaktadır. 3280 Denizbank SMS hattı ile oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank SMS Kredisine başvurmak için cep telefonunuzun mesaj bölümünden Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e gönderebilirsiniz. Kredi cevabınız değerlendikten sonra 5 dakika içersin de cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Eğer gelen mesajda kredi limiti yazıyorsa bu sizin hazır kredinizdir. Hazır kredinizi en yakın Denizbank şubesinden sadece kimliğinizle birlikte kullanabilirsiniz. Denizbank SMS kredisinde 55 bin liraya kadar 36 ay vade ile kredi başvurusu yapmanızı sağlamaktadır. Daha üstü limitler için en yakın Denizbank şubesine giderek evraklarınızla birlikte başvurabilirsiniz.

Fibabanka SMS Kredisi Başvurusu

Yeni bankalardan bir tanesi olan Fibabanka SMS kredi başvurusu kampanyasını başlatmıştır. Tc Kimlik numaranızı 3422’ye göndererek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz onaylandıktan sonra en yakın Fibabanka şubesine giderek kredinizi evraklarınızla birlikte kullanabilirsiniz. Eğer yaşadığınız şehirde Fibabanka yoksa SMS kredi başvuru yaptığınızda size uyarı mesajı gelecek ve kredi başvurunuz alınmayacaktır. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan önce banka şubesinin sizin ilinizde olup olmadığına bakabilirsiniz.

Akbank SMS Kredi Başvurusu 

Akbank’ta hızlı kredi sonucu veren bankalardan bir tanesidir. Akbank’tan SMS kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzdan 4425’e mesaj atarak hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz anında size bildirilecektir. Krediniz onaylandığında eğer Akbank müşterisiyseniz Akbank Direkt’ten kredinizi bankaya gitmeden hesaba atabilirsiniz. Akbank müşterisi değilseniz, kredinizi Akbank şubelerinden kimliğinizle beraber kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  15.000 TL 36 AY Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Yukarıda sizlere SMS ile başvuru yapacağınız bankaları verdik. Sizde bu bankalardan sms ile yani mesaj ile başvuru yapabilirsiniz. SMS kredi hakkında sormak istediğiniz soru, görüş ve önerileriniz varsa aşağıdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *