Tarım Kredisi, Hangi Banka Ne Kadar Kredi Veriyor?
21 Mar, 2019 17:17 tarihinde eklendi

Tarım Kredisi, Hangi Banka Ne Kadar Kredi Veriyor?

Tarım Kredisi, Hangi Banka Ne Kadar Kredi Veriyor?

Eğer hayvancılık ve tarım ile ilgileniyorsanız kredi alarak işlerinizi büyütebilir ve yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için bankalardan finansal destek almanız gerekmektedir. Eğer nakit ihtiyacına ihtiyaç duyuyorsanız bankalardan kredi alarak bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bugünkü konumuzda sizlere tarım kredisi ve tarım kredisini hangi bankalar ne kadar verir bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Sizde konumuzu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte tarım kredisi veren bankalar ile ilgili detaylar.

Tarım Kredisi Veren Bankalar 2019

Tarım kredisi almak istiyorsanız bu krediyi veren bankalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Tarım kredisi alarak üretim ve üretim sonrası destek almak istiyorsanız bazı bankalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu bankalar ise şunlardır. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası ve Denizbank tarım kredilerinde müşterilerine hizmet veren bankalardır. İsterseniz bu bankaların nasıl çalışma prensipleri olduğunu görelim.

Ziraat Bankası Tarım Kredisi 2019

Tarım kredisi veren bankalardan en çok tercih edilen banka Ziraat Bankasıdır. Ziraat Bankası çiftçiye destek olmak için tarım kredisi kampanyaları hazırlamıştır. Çiftçi üretim öncesi ve sonrası ihtiyaç duyduğu taktirde bu kredilere başvuru yapabilirler. Bu kredilere başvurmak istiyorsanız bölgenizdeki Ziraat Bankasına giderek tarım kredisi ile ilgili bölümden başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu tarım kredilerinde traktör alımı, sera yapımı ve arazi alımlarınız ile normal ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Her zaman çiftçinin yanında olan bu bankadan uygun faiz oranları ile kredi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Esnafa 30 Bin Faizsiz Kredi (60 Ay) 2019

Halkbank Tarım Kredisi 2019

Tarım kredisi veren bir diğer banka Halkbank’tır. Sizde bu bankadan tarım kredisi ve ürünleri kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Bu bankadan Tarım destek paketi ile üretim öncesi ve sonrası kredilere başvuru yapabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki en yakın Halkbank şubesine giderek hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz. Kredi alacağınız limit ise sizin kredi ihtiyacınıza göre belirlenecektir. Ayrıca ödeme gücünüze göre kredi limiti ve vadesi belirlenecektir. Traktör alımı, Sera yapımı, Arazi alımı ve ürün yetiştirdikten sonra genel ihtiyaçlarınız için bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Tarım Kredisi 2019

Tarım ve hayvancılık kredisi veren bir diğer kamu bankası da Vakıfbank’tır. Sizde bu bankadan istediğiniz kredi seçeneğini seçerek tarım ve hayvancılık kredisi alabilirsiniz. Vakıfbank tarım kredisi çiftçinin yanında olarak uygun faizlerle ve vadelerle hizmet vermektedirler. Sizde bölgenizdeki en yakın Vakıfbank şubesine giderek tarım kredisi ile ilgili bölümden kredi başvurunuz ve detaylarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu bankadan makine ve ekipman kredileri ile sera yapımı ve arazi alımlarınızda da kredi desteği alabilirsiniz. Vakıfbank diğer bankalara nazaran daha hızlı sonuç vermektedir.İş Bankası Tarım Kredisi 2019

Bu bankadan tarım kredisi almak istiyorsanız 4 ayrı çeşit tarım kredisine başvuru yapabilirsiniz. Bu krediler TMO kredisi, Yatırım Kredisi, İşletme Kredisi, Traktör Kredisi olarak 4 kısımda yer almaktadır. Sizde bu kredilere başvuru yaparak 24 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Yatırım ve İşletme kredilerinde 60 ay vadeye kadar kredi alabilirsiniz. Sizin bölgenize en yakın İş Bankası şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu bankaya gittiğinizde Kobi Bankacılığı bölümüne giderek başvuru yapmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019 (Hızlı Başvuru Yap)

Garanti Bankası Tarım Kredisi 2019

Garanti bankasından da tarım destek kredisi adı altında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bir çok çeşidi olan garanti bankası tarım kredisi seçeneklerine başvurmak istiyorsanız direk garanti bankası şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Garanti bankası tarım kredileri 12 aydan başlayarak 60 ay vadeye kadar hizmet vermektedirler. İhtiyaç kredisi, Nakit kredi, Tarım kredisi, Oto kredi, Traktör kredisi, Sera kredisi, Bitkisel ürünler kredisi, Biçerdöver kredisi ile tüm kredi çeşitlerine anında başvuru yapabilirsiniz. Her zaman çiftçinin yanında olan bu bankadan hızlı bir şekilde tarım kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Tarım Kredisi 2019

Denizbank tarım kredisinde diğer bankalara göre daha hızlı sonuç vermek için başvuruları sms üzerinden almaktadır. Sizde oturduğunuz yerden Denizbank tarım kredisine başvurabilirsiniz. Bu krediye başvurmak için aşağıdaki adımı yapmanız gerekmektedir.

” TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın SMS Tarım yazdıktan sonra 3280’e gönderin.”

Yukarıdaki şekilde cep telefonunuzdan kısa mesaj atarak anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer tarım ve hayvancılıkla uğraşıyorsanız ve kredi istiyorsanız bu yolu deneyebilirsiniz. Bu banka 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeye tarım kredisi vermektedir. Eğer kredi başvurunuzda onay mesajı gelirse size en yakın Denizbank şubesine giderek tarım kredinizi kullanabilirsiniz.

Bugün sizlere tarım kredisi veren bankalar ve bu bankaların nasıl çalıştıklarını anlattık. Ayrıca QNB Finansbank Tarım Kredisi ve Akbank Tarım Kredisi başvurusu da yapabilirsiniz. Sizde eğer kafanıza takılan bir soru olursa bankaların müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçebilir ve tarım kredisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz bankalar en çok tercih edilen bankalar arasında gösterilmiştir. Sizde bu bankalara başvuru yaparak hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Küçükbaş Hayvan Kredisi 2019 (Tüm Bankalar ve Hibe Kredi)
[Toplam:0    Ortalama:0/5]


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *