Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019 (Hızlı Başvuru Yap)
14 Şub, 2019 19:01 tarihinde eklendi

Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019 (Hızlı Başvuru Yap)

Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019 (Hızlı Başvuru Yap)

Tatil kredisi veren bankalar 2019 yılı yaz tatiline girmeden birçok kampanyalara başlamışlardır. Sizde eğer bu bankalardan kredi almak istiyorsanız size uygun olanı seçerek tatil kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Tatil kredileri ihtiyaç krediler kapsamında verilmektedir.  Bu yüzden bankaların limitleri dahilinde en fazla 36 ay vade yaptırabilirsiniz.

Tatil kredisi veren bankaların bir diğer özelliği ise 3 ay ertelemeli olarak kredi kullandırmalarıdır. Siz eğer yaz tatiline girerken bu krediye başvuru yaparsanız, bankadan ertelemeli olarak kredi alabilirsiniz ve ödemelerinize yaz tatilinden sonra başlayabilirsiniz. Faizsiz tatil kredisi veren banka yoktur. Yalnız dini şartlara özel kredi veren bankalar ülkemizde sadece katılım bankalarıdır. Bu bankalarda kredi verdiklerinde kar payı alarak işlem yapmaktadırlar. Bugün sizlere Tatil Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak size uygun olan bankayı seçebilir ve anında kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca diğer konularımızdan olan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı da okuyarak bu tarz kredileri de başvuru yapabilirsiniz. Şimdi sizlere bankalar hakkında bilgiler verelim.

Tatil Kredisi Veren Bankalar Hangileridir? (2019 Yılı Yaz Tatili Kredisi)

Bankalardan kredi alabilmeniz için banka sicilinizin iyi olması gerekmektedir. Özellikle tatil kredisi alacaksanız kredi notunuzun da iyi seviye de olması gerekmektedir. Bankalar özel müşterilerine bu kredi imkanını sunmaktadır. Çünkü bu kredide 3 ay erteleme imkânı bulunduğundan kredi notu yüksek kişilere bu imkân verilmektedir. Eğer bu tarz kredileri almak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzu öğrenin ve ona göre başvuru yapmanızı öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Kolay Araba Kredisi (Taşıt Kredisi) Veren Bankalar

Bankalar kişilere göre de kredilerde gelir belgesi isteyebilirler. Ayrıca kefil isteyen bankalarda vardır. Eğer banka kredi başvurusunu yaptınız ve kredi almak için banka yetersiz müşteri olarak görürse, kefil, teminat gibi ek belgeler isteyebilirler. Bu durumda da 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere tatil kredisi olarak ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir, bunlar hakkında bilgiler verelim.

Yapı Kredi Tatil Kredisi (Başvuru ve Şartlar)

Tatil kredisi dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk banka Yapı Kredi Bankasıdır. Bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerinden, internet sitesi üzerinden ve SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca eğer bu bankanın müşterisi iseniz tatil için banka size özel kampanya yapacak ve internet bankacılığından kolay bir şekilde kredi kullanmanızı sağlayacaktır.

Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TATİL yazıp boşluk bırakın, T-C Kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın, Aylık Gelirinizi yazıp 4411’e mesaj atınız. Bu şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında belgelerinizle birlikte Yapı Kredi Bankası şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.Fibabanka Tatil Kredisi 2019

Yeni açılan bir banka olmasından dolayı her müşteriye uygun kredi kampanyaları yapan bu bankadan tatil kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 20.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli alabileceğiniz bu krediyi 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz. Bu bankanın uyguladığı faiz oranı sizin kredi tutarınıza, kredi vadenize ve kredi notunuza göre belirlenecektir. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan kredi faiz oranları hakkında bilgi veremiyoruz. Kolay bir şekilde tatil kredisi almak istiyorsanız en yakın Fibabanka şubesine gidebilirsiniz. Başvurunuzu da banka şubesinden evraklarınızla birlikte yapıyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İhtiyaç Kredisi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Albaraka Türk Tatil Finansmanı Kredisi (Helal Kredi)

Eğer bankalardan faizsiz kredi almak istiyorsanız ve helal kredi için başvuru yapmak istiyorsanız Albaraka Türk Katılım Bankasından kolayca tatil kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. 10.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile verilen bu kredide faiz yerine kar payı uygulanacaktır. Bu krediye başvurmak için en yakın banka şubesine evraklarınızla birlikte başvuru yapmanız gerekmektedir.

Halkbank Tatil Kredisi 2019

Halkbank’ta 20.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile tatil kredisi vermektedir. Eğer sizde bu bankadan tatil kredisi kullanmak istiyorsanız bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Kendi müşterilerine özel verdiği bu kredi ile kredi başvurusu yapan herkese paraf kredi kartı da vermektedir. Kredi sicilinizin düzgün olduğunu düşünüyorsanız maaş aldığınız Halkbank şubesine giderek, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredinizi 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz.

Emeklilere Tatil Kredisi Veren Bankalar

Emekliler için özel kampanyalar arayan vatandaşlarımız için kendi maaş aldıkları bankalar öncelikli gelmektedir. Eğer maaş aldığınız bankaya gidip tatil kredisi kampanyasına katılmak istediğinizi söylerseniz kolay bir şekilde maaşınız dahilinde 36 ay vadeye kadar kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Ülkemizde emekliye tatil kredisi veren bankalar şunlardır.

  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Denizbank
  • ING Bank
  • Şekerbank
  • Burgan Bank
  • İş Bankası

Bu bankalardan emekli maaşı alıyorsanız kredi başvurunuzu maaş aldığınız şubeden anında yapabilirsiniz. Ayrıca PTT’den emekli maaşı alıyorsanız PTT Emekli Kredisi 2019 adlı yazımızı okuyarak nasıl kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Almak İstiyorum, Nasıl Başvuru Yapmalıyım?

Yukarıda sizlere tatil kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yaparak tatil için harcamalarınızı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bu bankalardan ertelemeli olarak kredi kullanarak ödemelerinizi tatil bittikten sonra başlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan Borç Transfer Kredisi adlı yazımızı okuyarak tüm kredilerinizi tek bir yere toplayabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *