TEB ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri
19 Mar, 2019 18:35 tarihinde eklendi

TEB ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri

TEB ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri

TEB ATM Para çekme, TEB ATM Para yatırma işlemlerinizi Türkiye’nin her yerinde bulunan TEB ATM’leri ile yapabilirsiniz. Yalnız bu işlemleri yaparken bankanın sizin için koyduğu para çekme ve yatırma limitleri kadar işlem yapabilirsiniz. Eğer bu limitleri öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

TEB ATM Para Çekme Limiti 2019

TEB, ülkemizde bankacılık ürün ve hizmetleri ile son zamanlarda ön plana çıkan bir bankadır. Bu sebeple de gerek TV reklamlarından, gerekse de İnternet reklamlarından karşımıza çıkarak müşterisi olmak için kampanyalar başlatmıştır. Bu kampanyalardan yararlanarak TEB müşterisi olan bir çok kişi vardır. TEB, Tüketicilerine sunduğu hizmetlerle bilinen bir bankadır. Son zamanlarda bu hizmetleri TEB ATM’si, mobil bankacılık ve internet şubesinden de yaparak müşterilerine fırsatlar sunmuştur. Müşteriler şubelerde beklemeden bu işlemlerini en yakın TEB ATM’sinden de yapabilmektedir.

TEB ATM’ler üzerinden yaptığınız para çekme işlemlerinde müşteri güvenliği için TEB ATM Para Yatırma limiti koymuştur. Bu sebeple müşterilerin hesaplarındaki olası bir dolandırıcılık için engel olmuş durumdadır. Bu para yatırma limiti sadece TEB ATM’leri için geçerlidir. Alınan bu tedbir sayesinde müşteriler gün içersinde belli bir miktar para çekebilmektedir. Hesabında geriye kalan parayı ise dolandırıcılıklara karşı korunmaktadır. Peki bir günde TEB ATM’lerinden ne kadar para çekersiniz. TEB ATM günlük para çekme limiti 1000 ₺ olarak belirlenmiştir. Eğer bu limitin üstünde para çekmek isterseniz bu sefer banka sizden komisyon alacaktır. Tabi o paranın da belli bir limiti vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası Yapan Firmalar


TEB ATM Para Yatırma Limiti 2019

TEB ATM’ler üzerinde yaptığınız para yatırma işlemlerinde de limit vardır. Yani istediğiniz kadar parayı bir günde yatıramazsınız. Bu işlem de hesabınızdaki güvenlik için konmuştur. TEB ATM‘leri günlük para yatırma limiti kartlı ve kartsız işlem olarak 20.000 TL’dir. Bunun dışında kredi kartı ödemesi yapmak isterseniz bunun için de limit vardır. Kredi kartı ödemenizi en fazla 19.990 TL olarak belirlenmiştir. Kredi kartı ödeme ve para yatırma için işlem başına koyulan limit 6.000 TL’dir. Ayrıca bankamatikler en fazla 40 banknot almaktadır. Eğer yüksek miktarda para yatırmak isterseniz bankamatik başında 3-4 kez işlem yapmanız gerekebilir.

TEB ATM İşlem Ücretleri 2019

TEB ATM’lerinden yaptığınız bazı işlemlerde banka sizden ücret ve ya komisyon bedeli almaktadır. Mesela, limit üzeri gerçekleştirdiğiniz para çekme işlemlerinde 5 TL ücret alınır. Ayrıca kartsız olarak hesaba para yatırırsanız TEB ATM işlem ücreti 8 TL olacaktır. Kartsız olarak başkasının hesabına para yatırırsanız banka sizden 6 TL hizmet bedeli alacaktır. ATM’ler üzerinden şans oyunları için de para yatırabilirsiniz. Bunun için her işlem ücreti 1 TL olarak alınacaktır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *