TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi
21 Şub, 2019 20:14 tarihinde eklendi

TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

TEB, ülkemizdeki yaptığı finansal kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren bir bankadır. Müşterisi olan ve ya olmayan herkese çözüm ortaklı çalışan bu banka, gün geçtikçe daha kalabalık bir portföy oluşturmaya devam etmektedir. Müşterisi çok olan bu banka müşteri hizmetleri numarasından da bütün finansal işlemlerini yapmaları için kolaylık sağlamıştır. Yalnız müşterilerin en büyük şikayeti müşteri temsilcine direk bağlanamamaktır. Aslında müşteri hizmetlerini aradığınız zaman direk müşteri temsilcisine bağlanmanın bir çok yolu vardır. Şimdi size bu yazımızda nasıl TEB müşteri hizmetlerinden direk temsilciye bağlanmayı göstereceğiz.

Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

TEB her geçen gün yeniliklere açık olan bir banka olduğunu göstererek müşterileri için teknolojik alt yapıya da sahip olduğunu göstermektedir. TEB çağrı merkezini arayan müşteriler bütün bankacılık işlemlerini müşteri hizmetleri üzerinden de yapabilirler. Eğer her hangi bir banka sorunuyla karşılaşırsanız oturduğunuz yerden müşteri hizmetlerini arayarak bu sorunu çözebilirsiniz. Aslında bankacılık işlemleriniz için TEB bankası internet şubesinden ve TEB bankasının hizmete sunduğu dijital bankacılık uygulaması olan CEPTETEB uygulamasından da oturduğunuz yerde hiç sıra beklemeden kendi isteğinize göre yapabilirsiniz. CEPTETEB uygulamasını indirmek için tıklayınız.TEB müşteri hizmetleri numarası 0 850 200 0 666 olarak bilinmektedir. Numaranın üzerine tıklayıp müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu numarayı aradığınız zaman direk müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız şu yolları deneyebilirsiniz. 0 850 200 0 666 numaralı telefonu arayarak telesekreter konuşmaya başladığında 3 tuşuna basın. Daha sonra 1 tuşuna bastıktan sonra size sesli mesaj olarak müşteri temsilcisine bağlanmak için 1’i tıklayın denilecektir. 1’i tıkladıktan sonra müşteri temsilcisine menülerde kaybolmadan hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Eğer sizin gibi arayanlarda yoğunluk yoksa hemen görüşmeye başlayacaksınız. Eğer yoğunluk varsa fazla bekletmeden sırası gelen müşteri temsilcisi sizinle görüşecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank Müşterilerine Özel Vadesiz Altın Hesabı (Güncel)

TEB müşteri hizmetlerini arayarak kayıp kart, çalıntı kart ve şüpheli işlemlerde direk 0(sıfır)’ı tuşlayarak yapabilirsiniz. Yetkili temsilci ile görüşüp kartınızı iptal ettirip yeni kart talebinde bulunabilirsiniz. Eğer şüpheli kart işlemleriniz var ise, kartınızı muhakkak değiştiriniz. TEB müşteri hizmetlerinden EFT,Havale işlemleri yapabilir, kart bilgilerinizi öğrenebilir, CEPTETEB hakkında bilgi alabilir, Şifre işlemlerinizi yapabilir ve diğer tüm finansal hizmetlerinizi bu çağrı merkezini arayarak yapabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için TEB internet sitesine girerek faydalanabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *