Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
13 Nis, 2019 15:28 tarihinde eklendi

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma işlemi yapmak istiyorsanız ve temsilci ile direk bağlanma yaparak konuşmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bir telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, 2015 yılında AVEA’yı satın aldı. AVEA hattı müşterileri bu tarihten sonra yollarına Türk Telekom’la daha iyi hizmet alarak yollarına devam ettiler. En çok tercih edilen GSM operatörü olan Türk Telekom gün geçtikçe sunduğu imkan ve avantajlarını arttırarak daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı. Bu yazımızda sizinle Türk Telekom müşteri hizmetleri konusunda bilgi vereceğiz.

Türk Telekom bünyesinde bulunan TTNET A.Ş ile satın aldığı AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş’ye aynı müşteri hizmetleri üzerinden hizmet veriyor. Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak çağrı merkezi üzerinden 7/24 hizmet vermektedir. Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet veren Türk Telekom müşteri hizmetlerine 444 1 444’ü arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca bunun yanında www.turktelekom.com adresinden de iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası

Türk Telekom TTNET üzerinden internet hizmeti verirken Türk Telekom GSM operatörleri ile de mobil hatlara hizmet vermektedir. Elbette mobil müşterisi olanlar ile mobil müşteri olmayanlar için sunulan hizmet numarası farklı hatlardan sunuluyor. Türkiye’nin en ilinden 7/24 ulaşabileceğiniz Türk Telekom mobil hatlar için çağrı merkezi numarası 444 1 500.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Türk Telekom İnternet Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom müşterilerine internet hizmetini TTNET üzerinden sunmaktadır. Mobil veya sabit hatlar üzerinden internet müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  • Sabit hatlardan müşteri hizmetleri numarası: 444 1 500
  • Mobil hatlardan müşteri hizmetleri numarası: 444 1 444

Yurtiçi veya yurtdışı aramalarında ücretlendirme değişmektedir.Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom hattınız üzerinden müşteri hizmetlerini aradığınızda ilk 25 dakikası ücretsizdir. Bir dakika sonrasında ise 60 kuruşa tabi tutulursunuz. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığınızda her dakika için 60 kuruş ödeme yaparsınız.

Direkt 500 numarası üzerinden yapacağınız görüşmelerde ilk 30 saniyesi ücretsizken, daha sonra dakika başına 60 kuruş fiyat sunulmaktadır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Telekom çağrı merkezi üzerinden direkt bağlanmak için arama yaptıktan sonra menü üzerinden tuşlama yapmalısınız. Müşteri Hizmetlerine direkt bağlanmak için arama yaptıktan sonra klavyeniz üzerinden sırasıyla 1- 1-3-1 ve 4 ‘e tuşlamanız gerekmektedir. Bu kolay yöntem ile aradığınızda anında temsilciye bağlanabilir ve sıra beklemeden işleminizi yapabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Ulaşım

Yurtiçi ve yurtdışı dünyanın her yerinden iletişim sağlayabilirsiniz fakat bilmeniz gereken konu yurtdışında ücretlendirme değişiklik gösterebilir. Türk Telekom müşteri hizmetleri için 444 1 444 veya 444 1 500’ü aramanız yeterlidir Ayrıca Türk Telekom müşterileri de 500’ü arayarak müşteri hizmetlerine direkt olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

www.turktelekom.com üzerinden ‘İletişim’ sekmesi üzerinde de karşınıza çıkacak formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup, bilgi sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom bu hizmetiyle beraber e-posta üzerinden de destek vermektedir. Türk Telekom mobil kullanıcıları 9333’ü arayarak da çağrı merkeziyle iletişime geçebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank EFT Saatleri Bilgileri 2019

Yukarda sizlere türk telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma hakkında bilgiler verdik. Sizde bu şekilde kolay yöntemlerle müşteri temsilcisine direk bağlanma yapabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *