Vakıf Katılım Bankası Güncel EFT Saatleri
1 Şub, 2019 16:22 tarihinde eklendi

Vakıf Katılım Bankası Güncel EFT Saatleri

Vakıf Katılım Bankası Güncel EFT Saatleri

Vakıf Katılım bankası EFT saatleri içersin de para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Vakıf Katılım bankası müşterisi iseniz EFT saatlerini öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Vakıf Katılım EFT Saatleri

Ülkemizde Katılım bankası olarak hizmet veren Vakıf Katılım Bankası EFT ve HAVALE işlemlerinde müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilen en çok karıştırdıkları işlem olan EFT ve HAVALE işlemleridir. EFT işlemi bankadan başka bir bankaya para transferidir. Yani Vakıf Katılım Bankasından , Ziraat katılım bankasına yapacağınız para transferi EFT yani Elektronik Fon Transferidir. Havale işlemi ise kendi bankasından kendi bankasının başka bir hesabına yapılan para transferidir.

Katılım bankacılığı alanında Vakıfbank’ın alt kuruluşu olarak hizmet veren Vakıf Katılım bir kamu bankasıdır. Vakıf katılım bankası kurulması kısa bir süre olmasına rağmen bir çok müşteri portföyü oluşturmuştur. Vakıf Katılım bankası müşterilerine internet şubesi hizmeti vererek kolay bir şekilde EFT ve HAVALE işlemi yapma fırsatı sunmuştur. EFT işlemlerini bankanın belirlediği saatler arasında işlem yaparken HAVALE işlemlerini 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.

Vakıf katılım Eft Saatleri hafta içi her gün saat 09.00 ile 17.15 arasında gerçekleştirebilirsiniz. Bunun sebebi ise EFT işlemleri merkez bankası onayından geçtiği için Merkez bankasının açık olduğu saatler arasında yapılmaktadır. Hafta sonu ve mesai saati dışında EFT işlemi yapabilirsiniz ama işleme geçmesi ilk mesai gününde gerçekleşecektir. Mesai saatleri içersinde yaptığınız EFT işlemleri 5 – 20 dakika arasında karşı tarafa ulaşmaktadır. Hafta sonu , tatil günleri, özel günlerde EFT işlemi yapamazsınız. Bunun yerine cebe havale işlemini kullanarak kişinin cep telefonuna para gönderimi yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Vakıfbank EFT Ücretleri

Vakıf  Katılım eft saatleri içersinde yaptığınız EFT işlemleri 20 dakika içersinde (Haftaiçi) karşı tarafa iletilmediyse işleminizi kontrol etmek için Vakıf Katılım müşteri hizmetleri numarası 444 44 77 ‘yi arayarak bilgi alabilir ve EFT işleminiz işleme geçmediyse anında iptal edebilirsiniz. Vakıf Katılımda EFT yapmak için müşteri hizmetleri numarasını arayabilir, İnternet şubesi ve mobil bankacılık işlemlerini kullanabilir ve Vakıf Katılım bankası şubesinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım EFT ücretleri ise banka şubesinden yaptığınız EFT’lerde diğer bankalara nazaran daha az 25 TL olarak alınacaktır. Bu bankanın diğer bankalardan en güzel özelliği ise Mobil bankacılık, Telefon şube ve İnternet şubesinden yaptığınız EFT işlemlerinden hiç bir ücret alınmayacaktır. Ücretsiz olarak EFT işleminizi yapabilirsiniz.Ürün/Hizmet Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran
Hesaptan Hesaba EFT* 20 TL 0.1% 500 TL 0.1%
Hesaptan İsme EFT* 20 TL 0.1% 500 TL 0.1%
Kasadan İsme EFT* 25 TL 0.1% 500 TL 0.1%
Kasadan Hesaba EFT* 25 TL 0.1% 500 TL 0.1%
İsme Gelen EFT (Aynı gün çekilirse)* 20 TL 0.1% 500 TL 0.1%
İnternet Bankacılığı’ndan EFT Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz
Mobil Bankacılık’tan EFT Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz
Çağrı Merkezi’nden EFT Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz
ATM’den EFT Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz
Toplu EFT Gönderimi* 3 TL 0.1% 500 TL 0.1%

Yukarıda sizlere Vakıf Katılım Bankası EFT Saatleri hakkında bilgiler verdik. Sizde bu saatler içersinde EFT işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Vakıf katılım bankasından 100 bin lira faizsiz konut kredisi almak istiyorsanız 100.000 TL Faizsiz Konut Kredisi adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Çocuk Parası Nasıl ve Ne Zaman Hesaba Geçer (2018-2019)


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *