Vakıfbank Bakiye Sorgulama İşlemi (Nasıl Yapılır?)
5 Şub, 2019 16:10 tarihinde eklendi

Vakıfbank Bakiye Sorgulama İşlemi (Nasıl Yapılır?)

Vakıfbank Bakiye Sorgulama İşlemi (Nasıl Yapılır?)

Vakıfbank bakiye sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız birçok yöntemle bunu anında ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Vakıfbank bakiye sorgulama işlemini bireysel bankacılık hizmetleri kategorisinde size hizmete sunmaktadır. Sorgulama işlemlerinizi banka şubelerinden yapabildiğiniz gibi oturduğunuz yerden, İnternet bankacılığından, mobil şubeden ve telefonunuzdan anında yapabilişiniz.

Vakıfbank bakiye sorgulama işlemlerini ayrıca 7 gün 24 saat tüm Vakıfbank ATM’lerinden kolayca yapabilmektesiniz. Bu işlemleri isterseniz kartlı, isterseniz de kartsız olarak anında yapabilmeniz mümkün. Kartsız işlem seçeneklerine girdiğinizde Hesap ve Kredi Kartı Bakiye Sorgulama menüsüne gelerek kolay bir şekilde sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizlere Vakıfbank bakiye sorgulama işlemlerini nasıl yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca bir diğer konumuz olan ve son zamanlarda çok aranan Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi 2019 makalemizi de okuyabilirsiniz.

Vakıfbank Bakiye Sorgulama İşlemi

Vakıfbank bildiğiniz gibi bir kamu bankasıdır. Uzun yıllardır hizmet veren bu bankanın müşteri portföyü de çok geniştir. Sizde eğer bu banka ile çalışıyorsanız ve hesaplarınızı bu banka üzerinde kullanıyorsanız bir çok yöntemle bakiye sorgulama işlemini yapabilirsiniz. İşte bakiye sorgulaması yapmanız için bu yolları deneyebilirsiniz.

  • İnternetten
  • ATM’den
  • Banka Şubesinden
  • Telefondan
  • Mobil Şubeden
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Uzun Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar 2019 (360 Ay Vade)

Vakıfbank ATM Üzerinden Bakiye Sorgulama

Bakiye sorgulama işlemini istediğiniz zaman yapmak istiyorsanız Vakıfbank ATM’sinden bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Vakıfbank ATM’lerinden kartlı veya kartsız işlemi seçerek istediğiniz zaman 7 gün 24 saat bakiye sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Kartlı işlemlerde kartınızı taktıktan sonra hesap bakiye sorgulama menüsüne girebilirsiniz. Yalnız kartsız işlem yapacaksanız banka sizin onaylı olan cep telefonunuza bir doğrulama şifresi gönderecektir. Bu şifreyi girdikten sonra bakiyenize bakabilirsiniz.

Vakıfbank Mobilden Bakiye Sorgulama İşlemi

Mobil bankacılık bildiğiniz gibi son zamanlarda en çok tercih edilen banka aracı olmuştur. Mobil şubeden istediğiniz zaman tüm bankacılık işlemlerinizi oturduğunuz yerden yapabiliyorsunuz. Bunun için banka size bir uygulama indirmenizi istiyor ve bu uygulama üzerinden şifrenizi girdikten sonra tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.Vakıfbank mobil şubeye girdiğinizde sol tarafta bulunan (üstte) menüye basarak hesap ve ek hesaplar bölümüne girebilirsiniz. Burada tüm hesaplarınız ile ilgili bakiye sorgulama işlemi yapabilir ve tüm hesaplarınızı buradan takip edebilirsiniz. Hem bireysel müşteriler hem de kurumsal müşteriler bu işlemleri kolay bir şekilde yapabilirler.

Vakıfbank Telefon Bankacılığı İle Bakiye Sorgulama

Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 724 numaralı telefonu arayarak da bakiye sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Telefon bankacılığına bağlanmak için menülerde ilk olarak 3 daha sonra 1 tuşuna basarak hesap bakiye bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak için tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar 2019

Sizi yönlendirilen menüden işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Eğer müşteri temsilcisine bağlanıp bakiye bilginizi öğrenmek isterseniz muhakkak bankaya kayıtlı cep telefonunuz ve kimliğiniz yanınızda olması gerekmektedir. Eğer döviz işlemleri için sorgulama yapacaksanız 3-1 tuşlarına bastıktan sonra 2 tuşuna basarak direk döviz hesap bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Bu aramaları eğer bankaya verdiğiniz cep telefonu ile yapıyorsanız, hızlı bağlanma ile beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Üzerinden Bakiye Sorgulama İşlemi

Vakıfbank’ın en çok tercih edilen bakiye sorgulama işlemi ise internet şubesi üzerinden sorgulama işlemidir. www.vakifbank.com.tr adresine girdikten sonra internet bankacılığı girişi yapmanız gerekmektedir. Bankanın size verdiği internet bankacılığı şifrenizi girdikten sonra Hesap bölümüne gelerek dilediğiniz tüm hesapların bakiyesine bakabilir ve para geliş/gidiş işlemlerini buradan kontrol edebilirsiniz. Eğer internet bankacılığına giriş şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum sekmesine tıklayarak kolay bir şekilde yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Vakıfbank Bakiye Sorgulama işlemleri hakkında bilgiler verdik. Ayrıca banka şubelerine kimliğinizle birlikte gittiğinizde tüm hesaplarınızdaki bakiyeyi sorgulayabilir isterseniz hesaplarınızı da iptal ettirebilirsiniz. Vakıfbank’ın bir diğer kampanyası olan Vakıfbank Araba İpotekli Kredi Başvurusu için yazımızı okuyabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *