Vakıfbank Emekli Kredisi 2019 (Başvuru Şartları ve Faiz Oranları)
12 Haz, 2019 13:35 tarihinde eklendi

Vakıfbank Emekli Kredisi 2019 (Başvuru Şartları ve Faiz Oranları)

Vakıfbank Emekli Kredisi 2019 (Başvuru Şartları ve Faiz Oranları)

Vakıfbank Emekliye Kredi 2019 yılında da verecektir. Özellikle Vakıfbank emeklilerine 22 maaş kadarına kredi veren bir banka olan Vakıfbank yeni yılda da tüm emeklilere kredi vermek için kollarını sıvamıştır. Ülkemizde en etkili kamu bankalarından biri olan bu bankadan tüm ihtiyaçlarınız için bir çok kredi çeşidine başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank Emekli Kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz Emekli İhtiyaç kredisi kampanyası başlatılmıştır. Maaşınıza göre verilecek olan bu kredide en yüksek vade 36 ay olarak bilinmektedir. Bugün sizlere Vakıfbank emekliye kredi 2019 hakkında bilgiler paylaşacağız. Eğer sizde bu bankada emekli kredisi istiyorsanız yazımızı dikkatle okumanızı öneririz.

Vakıfbank Faiz Oranları ve Başvuru (Sms İle Kredi Başvurusu)

Vakıfbank ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarını güncelleyerek düşürmüştür. 36 ay vade ile ihtiyaç kredilerini %1.88 olarak faiz uygulamasına başlayan bu bankadan bir çok yöntemle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız maaşınızın 22 katına kadar kredi alabilirsiniz. Başka bankadan emekli maaşı alıyorsanız da bu bankadan kredi kullanmanız mümkündür. Bunun için banka maaşınızın 15 katına kadar kredi imkanı sunmaktadır. Emekliler için yapılan bu kredi kampanyasına vereceğimiz yöntemlerle kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Kredisi Başvuru Kanalları

  • SMS ile oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip, KREDI boşluk T.C Kimlik Numarası boşluk Emekli Maaşınızı yazıp 5724’e mesaj atarsanız kredi başvurunuz alınacaktır. Kredi Başvurunuzun cevabı da kısa bir süre sonra mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Eğer krediniz onaylandıysa en yakın Vakıfbank şubesinden kredinizi kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Vakıfbank şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcisinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank müşterisiyseniz aynı gün değilseniz ertesi gün kredinizi kullanabilirsiniz.
  • Vakıfbank müşterilerine özel Mobil Şube veya İnternet Bankacılığı şubelerine girerek kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 75.000 TL’ye kadar bu yollardan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer başvurunuz onaylanırsa bankaya gitmeden kolay bir şekilde onaylanan tutarı hesabınıza atabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  0 Puana Kredi Veren Bankalar (ÇÖZÜLDÜ)

Vakıfbank emekli kredisini aylık eşit taksitle, Artan taksitle, Azalan taksitle, 3 ay erteleme ile, 3 ayda bir ödemeli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Emekli Kredisi Şartları Nelerdir? (Kredi Notu Önemli mi?)

Vakıfbank kredi verirken kendi politikalarına uygun kişilere kredi vermektedir. Eğer sizde bu bankadan kredi almak istiyorsanız, öncelikli olarak icralık bir durumunuzun olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Eğer bankalardan dolayı icralık bir durumunuz varsa Vakıfbank krediniz olumsuz sonuçlanacaktır. Başka bankadan emekli maaşı alan kişilerin ise kredi notuna bakılmaktadır. Sizde eğer kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız En Kolay Yoldan Kredi Notu Öğrenme adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşük ve gecikmeleriniz varsa bu bankadan kredi almanız epey bir zor olacaktır. Bu yüzden eğer kredi notunuzun düşük olduğunu düşünüyorsanız başvuru yapmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü olumsuz olan başvurular notunuzu daha da düşürecektir. Eğer bu şartlara uygunsanız aşağıdaki evraklarla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  • Nüfus Cüzdanınız
  • Emekli Maaşınızı Aldığınız Bankadan Hesap Ekstresi ( Vakıfbank’tan maaş alıyorsanız gerek yoktur.)
  • Diğer belgeler ( Banka gerekli gördüğünde teminat veya kefil isteyebilir.)

Not: Uygun faizle kredi almak istiyorsanız 3 yıl boyunca maaşınızın bu bankada kalacağına dair taahhüt imzalamanız gerekmektedir. Eğer böyle bir düşünceniz varsa daha uygun faizlerle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu faiz oranlarını öğrenmek için en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz.

Emekli MaaşımAlacağım Kredi TutarıVade Aylık Ödeme
1.500 TL33.000 TL (22 KATI)36 Ay1.348,51 TL
1.500 TL22.500 TL (15 KATI)36 Ay919,44 TL
2.000 TL44.000 TL (22 KATI)36 Ay1.798,01 TL
2.000 TL30.000 TL (15 KATI)36 Ay1.225,92 TL
2.500 TL55.000 TL (22 KATI)36 Ay2.247,51 TL
2.500 TL37.500 TL (15 KATI)36 Ay1.532,39 TL
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Emekliye 90.000 TL Kredi Başvurusu 2019

Yukarıda verdiğimiz 22 katı Vakıfbank emeklileri için, 15 katı ise başka banka emeklileri için geçerlidir. Bu kredi başvurusunda bulunacağınız zaman bankadan en güncel faiz oranları hakkında bilgi almalısınız. Günlük, aylık veya haftalık olarak faiz oranları değişiklik gösterebilir.

Sayfamızda Yer Alan Diğer Emekli Kredisi Haberlerini okumak istiyorsanız, okumak istediğiniz haberin üzerine tıklayabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Vakıfbank Emekli Kredisi 2019 hakkında bilgiler verdik. Sizde yazımızı okuyarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu konu hakkında sorularınız ve görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmına iletebilirsiniz. Eğer makalemizi faydalı bulduysanız da sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *