Vakıfbank Emekliye 90.000 TL Kredi Başvurusu 2019
20 Şub, 2019 12:24 tarihinde eklendi

Vakıfbank Emekliye 90.000 TL Kredi Başvurusu 2019

Vakıfbank Emekliye 90.000 TL Kredi Başvurusu 2019

Vakıfbank ülkemizde kamu bankası olarak uzun yıllardır hizmet veren bir bankadır. Özellikle kamu personellerinin ve emeklilerin tercih ettiği banka olan Vakıfbank yeni kampanyalar yaparak kredi başvurusu için müşterileri teşvik etmektedir. Emekliye kredi veren bankalar arasında ilk 5 içinde yer alan bu banka ile emekli maaşınızın 22 katına kadar kredi alabilir ve 36 ay kadar vade yaptırabilirsiniz.

Vakıfbank Emekliye Kredi

Vakıfbank emekliye kredi veren bankalardan bir tanesidir. Eğer emekli maaşınızı Vakıfbank’tan alıyor ve ya başka bir bankadan emekli maaşı alıyorsanız Vakıfbank emekli kredisine başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank emekli kredisinde 90.000 TL’ye kadar maaşınızın 22 katına kredi vermektedir. Eğer maaşınız başka bankada ise bu kredi miktarı 15 katına kadar olacaktır.

Emekli maaşınızı Vakıfbank’tan alıyor ve maaşınız 2.200 TL olduğunu var sayarsak 48.400 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer 90.000 TL kredi istiyorsanız bunu gelirinizin karşılaması gerekir. 4.000 TL ve üzeri maaşınız olmalı ki 90.000 TL kredi başvurusunda bulunabilesiniz.

Vakıfbank Emekli Kredisi Başvuru Şartları

Vakıfbank emekli kredisine başvurmak için 2018 yılındaki gibi 2019 yılında da aynı şartlar mevcuttur. Bankanın uyguladığı bu şartlara uyan kişiler Vakıfbank emekli kredisine başvurabilirler. Bu kredi için 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterlidir. Vakıfbank emeklilerinde dul ve yetim aylığı alan kişilerde krediye başvurabilir. Onlar içinde maaşının 22 katına kadar kredi çekebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ICBC Bank'tan Limitsiz Konut Kredisi Başvurusu (120 Ay Vade)

Kredi Notu Kaç Olmalı?

Vakıfbank emekli kredisinde başvururken banka sizin istihbaratınızı yaparak sizin önceki banka çalışmalarınızdan oluşan kredi notunuza bakmaktadır. Kredi notunuz bankaca uygunsa kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kredi notu Vakıfbank için 1100 puan ve üzeri olanlardır. Eğer emekli maaşınızı vakıfbank üzerinden alıyor ve daha önce hiç bir banka çalışması yapmadığınız için kredi notunuz 0(sıfır) ise bile Vakıfbank emekli kredisine başvurabilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişilerden açık takipli başka bir ödemeniz yoksa kredi alabilmeniz için genel müdürlüklerden yetki istenmektedir. Eğer kredi notunuz düşük ve başka bir banka sorununuz yoksa bu yetkiden olumlu dönüş olacaktır.Gelirim Nasıl Olmalı?

Vakıfbank emekli kredisine başvurmanız için gelirinizin alacağınız krediyi karşılaması lazımdır. Her ne kadar Vakıfbank üzerinden maaş alsanız da diğer bankaların kredi ve ya kredi kartlarını kullanmanız durumunda bile banka bunu risk olarak görecek ve alacağınız kredi limitini düşürecektir. Böyle durumlarda bütün banka borçlarınızı Vakıfbank’a toplayıp tek bir yere ödeme yapmak istediğinizi belirtirseniz banka size borç kapama kredisi adı altında kredi başvurusu yapacaktır. Bu şekilde hem tek yere ödeme yapmış olacak hem de rahat bir şekilde 36 ay kadar vade yapıp borçlarınızı bir yere toplayacaksınızdır.

Vakıfbank Anında Kredi

Vakıfbank‘ın oluşturduğu bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Vakıfbank mobil bankacılık müşterisi olmanız gerekmektedir. Vakıfbank mobil bankacılık müşterisi olmak için eğer Vakıfbank üzerinden maaş almıyorsanız şubelere gidebilir ve müşteri olabilirsiniz. Eğer Vakıfbank müşterisiyseniz bankanızdan mobil şube için şifrenizi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İhtiyaç Kredisi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Vakıfbank anında kredi, müşterilerinin hiç bankaya gitmeden anında kredi başvurusu yapacağı bir uygulamadır. Vakıfbank mobil ile yapılan bu kredi başvurusunda bulunmak için Vakıfbank mobili cep telefonunuza indirip, mobil bankacılık şifrelerinizi girmeniz gerekmektedir.

Vakıfbank mobil indirmek için TIKLAYINIZ.

Vakıfbank mobil ile kredi başvurusunu hafta sonu dahil her gün yapabilirsiniz. Vakıfbank Müşterilerininhafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere (02:50-03:30 saatleri arası hariç) istedikleri zaman kendilerine sunulan kredi tiplerinden birini kullanabilirler. Özellikle emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız 30.000 TL’ye kadar anında kredi kullanıp anında da harcamaya başlayabilirsiniz. Vakıfbank kredileri hakkında bilgi almak için en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir ve ya müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 724‘ü arayarak müşteri temsilcisinden bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma için tıklayınız. Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *