Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi
29 Kas, 2018 9:55 tarihinde eklendi

Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Vakıfbank ülkemizde hizmet veren bir kamu bankasıdır. 1954 yılından beri ülkemizde hizmet veren bu banka hiç bir şekilde çizgisinden dönmemiştir. Türkiye bankalar birliğine göre aktif büyüklük açısından gösterilen 7 banka olan Vakıfbank gün geçtikçe tüm finansal işlemlerinde bir çok kampanya yapmaktadırlar. Sizde Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve uygun faizlerle nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bugünkü konumuzda sizlere Vakıfbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. Yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvurusu

Vakıfbank kredi başvuru sonucu öğrenmeden önce kredi başvurusu nasıl yapılır bundan bahsedelim. Sizde Vakıfbank’tan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın uygulattığı şartlara uyan bir müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer emekli ve ya çalışma maaşınızı Vakıfbank’tan alıyyorsanız daha hızlı ve kolay başvuru için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu başvurunuzda bankaya gitmeden, evrakla uğraşmadan ve sonucunu öğrenecek miyim telaşınız olmadan anında başvuru yapabilir ve anında sonucunu görebilirsiniz. Üstelik başvurunuz onaylandığında kredinizi kullanabilir yani direk bankaya gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz.

Eğer bu işlemlerle kredi başvurusu yapamıyorsanız banka şubelerine evraklarınızla başvuru yapmalısınız. Eğer Vakıfbank müşterisi değil ve özel sektör çalışanıysanız en az 6 ay SGK kaydınız ve en az 1 yıl iş geçmişinizin olması gerekmektedir. Bankanın uyguladığı en katı kurallardan birisi budur. Bu kural sadece ihtiyaç kredileri için geçerlidir. Konut ve ya taşıt kredisi kullanmak istiyorsanız bankaya gidip detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  100.000 TL Arsa Kredisi Ziraat Bankasın'da (2018)

Vakıfbank’tan kredi başvurusu yapmak için bir diğer yöntemde müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılan başvurulardır. 0 850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Burada yapacağınız başvuru anında sonuçlanmayacak ve size sonucunuz hakkında mesaj gelmesini beklemelisiniz. Eğer başvurdunuz ve cevabını hala bilmiyorsanız aşağıdaki yöntemlerle kredi sonucunu öğrenebilirsiniz.Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Öncelikle eğer kredi başvuru cevabını almadıysanız en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Burayı tıklayarak en yakın Vakıfbank şubesini bulabilirsiniz. Şubeye gittiğinizde T.C Kimlik numaranızla sorgulama yapılmaktadır. Bankadan yapacağınız kredi başvuru sonucu öğrenme işleminde avantajlarınız da olacaktır. Eğer eksik bilgi ve ya ek bilgi istenecekse anında bu bilgileri verebilir ve kredi başvurunuzu güncelleyebilirsiniz. Eğer banka şubesine gitmeye zamanınız yoksa 0 850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Buradan müşteri hizmetlerine bağlanıp T.C kimlik numaranızı, adınızı ve soyadınızı ve cep telefonu numaranızı yetkili kişiye verip başvurunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Cep telefonunuzu verirken bankaya başvuru yaptığınız cep telefonunu verebilirsiniz. Bu bilgileri verdikten sonra kredi başvurunuz ne durumda öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemini mesaj göndererek de öğrenebilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun mesaj kısmından ONAY yazıp boşluk bıraktıktan sonra BAŞVURU NO yazıp 5724’e sms atmanız yeterli olacaktır. Bu mesajı gönderdikten kısa bir süre sonra size mesaj olarak krediniz hakkında bilgi gelecektir. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken başvuru yaptığınız cep telefonundan bu mesajı atmalısınız. Başka bir cep telefonundan bu mesajı atamazsınız. Eğer krediniz acil durumdaysa bunu başvuru esnasında bilgilendirmeniz gerekmektedir. Örneğin; ameliyat ve ya herhangi bir acil ihtiyacınız varsa genel müdürlükten daha hızlı geri dönüş alabilirsiniz. Kredi başvuru sonucunu öğrendiniz ve krediniz onaylandıysa en yakın Vakıfbank şubesinden ve ya başvuru yaptığınız şubeden kredinizi kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İcralık Emekliye Burgan Bank'tan Kredi İmkanı (Detaylı Anlatım)

Vakıfbank ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade, taşıt ve ipotekli kredilerde 48 ay vade, konut kredilerinde 120 ay vade olarak kredi vermektedir. Siz bu vakıfbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemini tüm krediler için yapabilirsiniz. Eğer kredi kartı başvurusu yaptınız ve sonucunu merak ediyorsanız müşteri hizmetleri ve ya banka şubelerine giderek kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Diğer bankaların kredi başvuru sonucunu merak ediyorsanız sayfamızı dolaşabilir ve ya aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme İşlemi

 

Halkbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

 

QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

 

Akbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *