Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında World Kart)
13 Şub, 2019 16:01 tarihinde eklendi

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında World Kart)

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında World Kart)

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız için hazırladığımız bu yazımızda kolay başvuru ile kredi kartı nasıl alırsınız bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, World özellikli kredi kartı vererek pek çok müşteriyi kendi bankasına çekmiştir. Yaklaşık 13 adet kredi kartı hizmeti veren bu banka ile alışverişlerinizi güvenli ve hızlı yapabilirsiniz. Size uygun olan kredi kartlarına başvuru yaparsanız daha avantajlı alışverişler yapabilirsiniz. Bugün sizlere Vakıfbank kredi kartı başvurusu 2019 hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgiler alabilirsiniz. Eğer öğrenci iseniz Öğrenciye Vakıfbank Kredi Kartı adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı

Öncelikli olarak kredi kartı almanız için banka şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Kredi notunuz iyi ve daha önce kredi kartı kullanıyor olmanız gerekmektedir. Her bankanın kendine özel kredi kartı başvuru şartları vardır. Vakıfbank için ise olmazsa olmazı kredi sicilidir. Eğer kredi siciliniz kötüyse kredi kartı başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Ayrıca düzenli bir gelirinizin de olması bu bankanın başka dikkat ettiği şartlardan birisidir.

Kredi Kartı Genel Özellikleri Nelerdir? (Başvuru)

Kredi kartı başvurusunu sadece şubelerden ve internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan 1 hafta sonra kartınız adresinize gelecek ve kullanmaya başlayacaksınız. Başvuru sırasında internet alışverişine açık olup olmayacağını söyleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  PTT Tarım Kart Başvurusu 2019 (Çiftçilere Özel)

Vakıfbank size World Kredi Kartı verecektir. Bu kredi kartı ile limitiniz dahilinde ATM’lerden en fazla 3.000 TL nakit avans çekebilirsiniz. Şubelerden ise limitiniz var ise 10.000 TL’ye kadar nakit avans çekerek para sıkıntınızı giderebilirsiniz. Çekilen bu avansı 12 taksite kadar böldürebilirsiniz.World Puan Kazanma

Üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerde World puan kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız puanları daha sonra alışveriş yapabilir veya yıllık kart aidatını ödeyebilirsiniz. Kart harcaması sözünüze bu bankadan indirim de kazanabilirsiniz. 500 TL harcama sözünüze 40 TL, 10.000 TL için 300 TL indirim kazandırılmaktadır.

100 TL üzerine peşin alışverişleriniz de mağaza taksit yapmaz ise, 12 aya kadar banka aracılığı ile taksit yaptırabilirsiniz. Ayrıca evinize ait tüm faturaları otomatik ödeme vererek bu kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

 • EK Kart Çıkartmak İçin, telefonunuzun mesaj kısmına gelip EKKART yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartı çıkartmak istediğiniz kişinin TC Kimlik numarasını yazıp 5724’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Vakıfbank Kredi Kartı Çeşitleri

 • Taraftar Kredi Kartları
 • Çiftçi Kart
 • Tercih Kart
 • Business Card
 • Vakıfbank Sanal Kart
 • Vakıfbank Express Card (Aidatsız)
 • Kampüs Kart
 • Like Card
 • Rail & Miles Card
 • Mil Plus Card

Vakıfbank şubelerine giderek tüm kredi kartı çeşitlerine başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru hakkında bilgiler verdik. Vakıfbank Bakiye Sorgulama işlemi hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bu kredi kartı ile ilgili sıkıntı, görüş ve önerileriniz varsa aşağıdaki Bir Cevap Yaz bölümüne yazınızı bırakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (2018-2019)


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *