Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi
29 Eyl, 2018 12:26 tarihinde eklendi

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Türkiye’de kamu bankalarından biri olan Vakıfbank yıllardır ülkemizde en güvenilir banka olarak çalışmalarına devam etmektedir. Vakıfbank’ın müşterilene sunduğu hizmetler arasında telefon bankacılığı yani müşteri hizmetleri de yer almaktadır. Müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda müşterilerin sorunları vardır. Müşteri temsilcine nasıl hızlı bağlanabilirsiniz yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Temsilciye Direk Bağlanma

Türkiye’de hizmet veren kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank’a 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz. Vakıfbank,  finansal hizmetlerinizi her gün yapabileceğiniz hizmetler oluşturmuştur. Vakıfbank şubelerinden, ATM’lerden, mobil bankacılıktan ve internet şubesinden de bu işlemlerinizi müşteri temsilcisini aramadan yapabilirsiniz. Vakıfbank ile bankacılık işlemlerinizi en kolay Vakıf Mobil’i kullanarak yapabilirsiniz. Vakıf mobili indirmek için tıklayınız. 

Vakıfbank müşteri hizmetleri numaraları 444 0 724 ve 0 850 222 07 24 olarak belirlenmiştir. Eğer müşteri temsilcilerine bağlanmak istiyorsanız ilk önce bu numaraları aramanız gerekmektedir. Eğer Vakıfbank üzerinden maaş alıyorsanız, bu numarayı ararken kendi telefonunuzdan arama yapabilir ve şubeye gitmeden kredi başvurusu bile yapabilirsiniz.Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma istiyorsanız, müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra eğer Vakıfbank müşterisiyseniz sizi sesli komut sistemi karşılayacaktır. Eğer adınız soyadınız doğru okunduysa beklemeniz gerekir. Eğer doğru değilse hemen 8’i tuşlayarak TC kimlik numaranızı yazmanız istenecektir. Bu durumda müşteri hizmetleri sizin kimliğinizi oluşturacaktır. Daha sonra çıkan menüden 2 tuşuna basın. Sinyal sesi geldikten sonra tekrar 2 tuşuna basın. Sesli yanıt sistemi sizi karşıladıktan sonra 7’ye basarak müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Yani sırasıyla yazacak olursak 2-2-7 tuşlarına basarak menülerde kaybolmadan temsilci ile görüşebilirsiniz. Eğer müşteri temsilcileri yoğun değillerse anında bağlanabilirsiniz. Eğer başka bir müşteriyle görüşüyorlarsa bu süre fazla uzun sürmemek kaydıyla sıraya alınıp bekleyeceksinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemleri

Bir Başka yöntemle de müşteri temsilcisine hızla bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra, sırasıyla 2 daha sonra da 0(sıfır)’ı tuşlarsanız kart bilgilerinizi girdikten sonra direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden kayıp kart, çalıntı kart ve şüpheli gördüğünüz işlemler için aradığınızda 1’e basarsanız yetkili müşteri temsilcisine bağlanacaksınız ve kartınızla ilgili işlem yapabilirsiniz. Eğer şüpheli işlemden şüpheleniyorsanız kartınızı iptal ettirip yeni kart isteyiniz.

Menüdeki diğer işlemler sırasıyla;

2– Kredi Kartı işlemleri

3– Bankacılık ve Yatırım İşlemleri

4– Şifre işlemleri

5– Kredi ve Kredi kartı başvuru ve durum sorgulama işlemleri

6– İnternet Bankacılık ve Mobil Bankacılık işlemleri

7– POS ve üye iş yerleri bilgileri

8– Vakıf emeklilik işlemleri

Yapmak istediğiniz işlemi telesekreter konuşmaya başladıktan sonra basabilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat size hizmet vermektedir. Üstelik aramalarınızdan ayrıca bir ücret istenmez. Tarifiniz üzerinden ücretlendirlirsiniz.

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *