Vakıfbank’tan Çiftçiye Tarım Kredisi Başvurusu
8 Oca, 2019 14:01 tarihinde eklendi

Vakıfbank’tan Çiftçiye Tarım Kredisi Başvurusu

Vakıfbank’tan Çiftçiye Tarım Kredisi Başvurusu

Çiftçiye kredi almak isteyenler için kamu bankası olan Vakıfbank yeni bir kampanya başlatmıştır. Eğer sizde çiftçi kredisi almak istiyorsanız Vakıfbank’a başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank çiftçiye özel tarım arazisi alımı için kredi, traktör alımı için kredi, besi hayvancılığı ve tavuk çiftliği kurulumu için kredi veren bir bankadır. Uzun yıllardır çiftçinin yanında olan bu banka Ziraat Bankası ile birlikte tarımsal desteği arttırarak tüm problemleri çözmeyi hedeflemektedir. Ayrıca Vakıfbank Tarım Kart vererek de bir çok sıkıntınıza ortak olmuştur. Bugün sizlere Vakıfbank’tan çiftçiye tarım kredisi başvurusu nasıl yapılır ve bu krediyi almak için hangi evraklar gereklidir bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak sizde çiftçi kredisi alabilirsiniz. İşte Detaylar.

<<<—Tarım Kredisi Veren Bankalar İçin Tıklayınız—>>>

Vakıfbank Çiftçi Kredisi Nasıl Alınır?

Vakıfbank çiftçi kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine giderek direk başvuru yapmanız gerekmektedir. Tarımsal faaliyetler için kullanılmak üzere kredi alabilmeniz için bana size 3 kategori dahilinde kredi vermektedir. Birinci kategori yatırım döneminde verilen krediler, ikinci kategori işletme kredileri ve üçüncü kategori ise proje karşılığında verilen kredilerdir. Bu üç kategoriye uygun müşteriyseniz Vakıfbank size kredi limiti tanımlayacaktır. Ayrıca Vakıfbank müşteri temsilcileri sizin başvurunuzu inceleyecek ve hangi kategoride yer aldığınızı size söyleyecektir.

Vakıfbank çiftçi kredileri için belirli bir faiz oranı oluşturmamıştır. Vakıfbank güncel faiz oranları bağlantısına tıklayarak tüm faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca diğer bankalara nazaran en düşük faizi de Vakıfbank vermektedir. Bu çekeceğiniz kredi ve bulunduğunuz kategori sonrasında değişiklik gösterecektir. Bu yüzden başvuru esnasında faiz oranını öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Hibe Hayvancılık Kredisi %50 Devlet Destekli (2019-2023)


Vakıfbank Hangi Sektörlere Kredi Veriyor?

Vakıfbank Çiftçiye Verilen Krediler
Hayvancılık Kredisi
Seracılık Alanındaki Faaliyetlere Kredi
Arazi Satın Alma Kredisi
Tarımsal Araç Alımı
Tarımsal Mekanizasyon Kredisi
Sıfır Traktör Alımı Kredisi
İkinci El Traktör Alımı Kredisi
Sözleşmeli Üretim Kredisi
Organik Tarım
Bireysel Krediler
Bitkisel Üretim Amaçlı Kredi

Eğer çiftçiyseniz ve bireysel ihtiyacınız varsa bunu müşteri temsilcisine söylemeniz gerekmektedir. İhtiyaç kredisi, otomobil yani taşıt kredisi ve ya işyeri kredilerinde müşteri temsilcisi değerlendirildikten sonra giriş yapılmaktadır. Vakıfbank çiftçinin yanında olan bir banka olduğu için herhangi bir ihtiyacınızda sıkıntısız kredi alabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde en düşük vade oranı 36 ay olacaktır. Bu kredileri isterseniz 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz.

<<<—Esnaflara 80.000 TL Kredi İçin Tıklayınız—>>>

Vakıfbank Tarım Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Bankaya giderken yanınızda bulunması gereken evraklar şunlardır:

  • Kimlik Aslı ve Fotokopisi
  • ÇKS yani Çiftçi Kayıt Sistemi belgesi
  • ÖKS veya TÜRKVET Belgesi
  • İpotek Verilecekse Taşınmazın fotokopileri ve açık adresleri
  • Başvuru sahibi ikametgah belgesi
  • Arazi kiralık ise kira sözleşmeleri
  • Diğer Evraklar ( Banka gerek duyduğunda sizden isteyecektir.)

Bu evraklarla birlikte size en yakın Vakıfbank şubesine giderek Tarım kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank’a giderek Vakıfbank Tarım Kart çıkartabilirsiniz. İhtiyacınıza göre size banka müşteri temsilcileri bilgiler verecektir. Daha fazla bilgi istiyorsanız Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 724 numaralı telefonu arayabilir ve tarım kredisi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu numarayı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. (Numaranın üzerine tıklayarak arayabilirsiniz.)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Traktör Kredisi Veren Bankalar 2019 (Detaylı İnceleme)


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *