Vakıfbank’tan Anında 90.000 TL Kredi Başvurusu
2 Eyl, 2018 13:25 tarihinde eklendi

Vakıfbank’tan Anında 90.000 TL Kredi Başvurusu

Vakıfbank’tan Anında 90.000 TL Kredi Başvurusu

Vakıfbank kredi başvurusu kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek kredi başvurunuzu ve kredi başvuru sonucunuzu anında öğrenebileceğiniz SMS kredi başvuru kanalı eklemiştir. Bu kredi başvurusunda bulunarak 90.000 TL ‘ye kadar onay alabilir, krediniz onaylandığında ise en yakın Vakıfbank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz. Bu kredi için en yüksek vade 36 ay olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank Sonbahar Kredisi

Vakıfbank Sonbahar kredisi adındaki kredi çeşidiyle müşterilerine en cazip faiz oranlarıyla ihtiyaçlarını gidermek için anında kredi başvurusu kampanyası başlatmıştır. Bu kredi başvurusuna isterseniz SMS ile isterseniz en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvurabilirsiniz. Kredinizin onay alması durumunda işlemlerinizi anında Vakıfbank şubesinden yaparak kredinizi kullanabilirsiniz. Bu kredi  kamu çalışanları, emekliler ve özel sektör çalışanlarını kapsamaktadır.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Vakıfbank kredi başvurusu yapmak için şubeye gitmenize gerek yoktur. Eğer düzenli bir yerde çalışıyorsanız, kamu sektöründeyseniz ve ya emekli maaşı alıyorsanız oturduğunuz yerden telefonunuzla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümünden KREDI boşluk T.C. Kimlik No boşluk Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra kredinizin onay alması halinde en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurunuzu tamamlayarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank kredi başvurusunda bulunmak için öncelikli iki şarta dikkat etmeniz gerekir. Birinci şart kredi notunuzun olması ve istenilen not üzerinde olması gerekmektedir. Bankalar genellikle 1100 ve üzeri kredi notu olan müşterilerine kredi vermektedir. Kredi notuna göre faiz oranları da değişiklik gösterebilmektedir. Eğer kredi notunuz hiç yoksa daha önce bankalar ile ilgili bir alışverişiniz yoksa banka sizden kefil isteyebilir ve ya sadece kredi kartı vermeyi talep edebilir. Bu durumda bankanın verdiği kredi kartını kullanarak 90 gün sonra kendinize kredi notu oluşturabilir ve ilerki zamanlarda kredi çekmek isterseniz anında kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kredi notunuz 1100 ve altındaysa kredi notunuzu yükseltmeye çalışmalısınız. Kredi notunuzu öğrenmek için, findeks.com sitesine girerek kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme İşlemi

Kredi notunuzu yükseltmek için tıklayınız.Vakıfbanktan kredi çekmek için bir diğer şart ise, düzenli bir yerde sigortalı olarak çalışmanız gerekmektedir. En az 6 ay bir iş yerinde çalışıyorsanız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunu bazı şubeler 12 ay olarak sizden isteyebilmektedirler. Vakıfbank müşterilerine kredi vermeden önce, çalışma istikrarına bakmaktadırlar. Kamu çalışanları ve emekliler için aynı şeyi söylemek gerekmez. Ayrıca özel sektör çalışanı iseniz ve maaşınızı Vakıfbank’tan alıyorsanız bu sizin için de bir avantaj olacaktır. Maaşınızın yeterliliğine göre 90.000 TL ye kadar 36 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank Kredisi Ödeme Tablosu

Vakıfbank’tan kredi çeken müşterilerine banka olarak müşterilerini sıkmadan kredi ödemelerini yapabilmeleri için cazip faiz oranları ve ödeme kolaylıklarıyla yeni adımlar atmıştır. Aylık eşit taksitlerle , aylık artan taksitlerle ve ya aylık azalan taksitlerle ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Ayrıca 3 ay da bir ödemeli ve ya krediyi çektikten sonra 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Kredi sonuna doğru balon ödeme yapacağınızı temin ederek, kredinizi düşük taksitlerle ödeyebilirsiniz. Yani Vakıfbank kredisinde sizler için özel ödeme tabloları oluşturabilir ve ödemenizde kolaylıklar yaşayabilirsiniz.

Vakıfbank kredisi başvurusu yapan müşteriler kredi notuna göre faiz oranlarıyla kredi çekmektedir. %2.21 faiz oranlı kredi çekmeniz için 1850 puan ve üzeri olmanız gerekir. Kredi çektikten sonra vereceğiniz ödeme talimatlarıyla, kredi faiz oranlarınızı düşürebilirsiniz.

Vakıfbank müştesi iseniz Findeks Kredi Notunuzu İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıktan “Başvurular-Findeks Risk Raporu-Findeks Risk Raporu Alma” menüsüne girerek veya Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Çalışmayanlara Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar

Daha fazla bilgi için en yakın Vakıfbank şubesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Tutarı TL Cinsinden Vade ve Faiz Aylık Ödeme Tutarı
10.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.21 435 TL
20.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.21 869 TL
30.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.21 1.304 TL
40.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.21 1.738 TL
50.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.21 2.173 TL
60.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.21 2.607 TL
70.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.21 3.042 TL
80.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.21 3.477 TL
90.000 TL 36 Ay Vade Faiz % 2.21 3.911 TL

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *