Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu Hakkında (Fibabanka)
5 Şub, 2019 17:53 tarihinde eklendi

Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu Hakkında (Fibabanka)

Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu Hakkında (Fibabanka)

Vatan bilgisayar mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizi Vatan Bilgisayar kredisi başvurusu yaparak ödeyebilirsiniz. Üstelik kredide hiç bir masraf yoktur. Yaptığınız alışveriş kadar, faturadaki yazan miktar tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vatan Bilgisayar ile yapacağınız alışverişleriniz de Fibabanka tarafından kredilendirilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredisi

Vatan bilgisayar mağazalarından yapacağınız alışverişleriniz de Vatan Bilgisayar ve Fibabanka ortak çalışması olan Vatan Bilgisayar Kredisi başvurusu yaparak alacağınız ürünlerde masrafsız kredi alarak ödeme imkanı sağlanmaktadır. Normal mağazalarda yapacağınız alışverişler de kredi kartına taksit en fazla 6-9 ay arasında yapılmaktadır. Örneğin 5.000 TL’lik bir alışveriş yaptınız bu size en fazla 6 ay taksit imkanı sağlar. Ancak Vatan Bilgisayar Kredisi başvurusunda bulunursanız bu alacağınız miktarı 10 ay kadar vade yaptırabilirsiniz. Vatan Bilgisayar Kredinin en önemli avantajlarından bir tanesi vadenin 10 ay olmasıdır.

Vatan Bilgisayardan yapacağınız alışverişlerde kredi ile ödeme yapmak istiyorsanız başvurmak için telefonunuzdan SMS göndermeniz gerekmektedir. Vatan Bilgisayar kredisine başvurmak için telefonunuzun mesaj bölümünden VATAN yazıp Boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaranızı eksiksiz olarak yazıp 3422‘ye göndermeniz gerekmektedir. Anında size Fibabanka SMS ile geri dönüş sağlayacaktır. Krediniz ön onay alması durumunda dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Eğer mağazaya gitmeden kredi başvurusu yaparsanız size verdikleri limit kadar harcama yapabilir ve alışveriş sonrası Vatan Bilgisayarda bulunan Fibabanka personeline giderek size gelen SMS’i göstererek kredi işlemlerinizi tamamlayıp ödemenizi yapabilirsiniz. Kredi kullanmak için mağazadaki bütün herşey üzerinden kullanım yapabilirsiniz. Seçici bir ürün yoktur. Vatan Bilgisayar’daki bütün ürünler üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sadece bilmeniz gereken fatura miktarı kadar kredi kullanabilirsiniz. Yani kalan parayı sizin hesabınıza ve ya elinize vermeyeceklerdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  50.000 TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank’tan (Hemen Başvur)


Vatan Bilgisayar kredisi aldıktan sonra kredi ödemelerinizi Fibabanka şubelerinden ve ya Fibabanka internet bankacılığından yapabilirsiniz. Bankanın size vermiş olduğu IBAN numarası ile başka bir bankadan EFT yaparak’da kredi ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Fibabanka Vatan Bilgisayar kredisi ve Vatan Bilgisayar ile ilgili aklınızda soru işaretleri var ise size en yakın Fibabanka şubesine giderek gerekli bilgiyi alabilir ve ayrıca 444 88 88 Telefon Bankacılığını arayarak da bilgi ve detayları öğrenebilirsiniz.

Vatan Kredi Şartları Nelerdir?

Diğer kredilerde olduğu gibi bu kredinin de şartları mevcuttur. Öncelikli olarak fibabanka politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Siz kredi başvurusunda bulunduğunuzda banka sizin T.C kimlik numaranızdan tüm bilgilerinize bakacak ve kredi başvurunuzu değerlendirecektir. Eğer uygun olursanız krediniz onaylanacaktır. Bu uygunluk için ise, kredi notu ve kredi sicili bakılmaktadır. Eğer kredi notunuz düşük ve kredi siciliniz bozuksa bu kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Daha önce banka çalışması olmayan, kredi ve kredi kartları borçlarını gününde ödemeyen, bankalardan dolayı icralık olan kişilerin yaptıkları başvurular direk olumsuz sonuçlanacaktır. Bu yüzden ilk olarak kredi puanınızı öğrenmenizi öneririz. Kredi puanınızı nasıl öğrenmeniz gerektiğini sitemizdeki Kredi Puanı Öğrenme adlı yazıdan öğrenebilirsiniz.

Yukarıda sizlere vatan kredi hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer bu şekilde kredi almak istiyorsanız verdiğimiz yöntemlerle başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylanmadı ve kredi notunuzun düşük olduğunu öğrendiyseniz Düşük Notuna Kredi Veren Banka adlı konumuzu okuyarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile ilgili görüş ve şikayetleriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmına ileti bırakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank'tan 15.000 TL 48 Ay %1.95 Faiz Oranıyla Kredi Başvurusu


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *