Yapı Kredi ATM Para Çekme ve Para Yatırma Limitleri
21 Ara, 2018 14:15 tarihinde eklendi

Yapı Kredi ATM Para Çekme ve Para Yatırma Limitleri

Yapı Kredi ATM Para Çekme ve Para Yatırma Limitleri

Bankaların ATM’lerini kullanarak bir çok bankacılık işlemini kolay bir şekilde yapmaktayız. Sizde eğer bankalarda sıra beklemek istemiyorsanız ATM’ler üzerinden dilediğiniz gibi para çekme veya para yatırma işlemleri yapabilirsiniz. Yalnız bu işlemleri yapabilmeniz için bankanın uygulattığı limitler dahilinde bu işi yapabilirsiniz. Bugün Yapı Kredi bankası ile ATM üzerinden para çekme ve para yatırma limitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer yüklü miktarda para çekecekseniz bankaya 1 gün önceden belirtip ertesi gün çekmek istediğiniz parayı alabilirsiniz. Ama ATM’ler de sadece limit dahilindeki parayı çekebilirsiniz. Dilerseniz şimdi sizlere Yapı Kredi ATM para çekme ve para yatırma limitleri hakkında bilgiler verelim.İşte detaylar:

Yapı Kredi ATM Para Çekme Limiti

Ülkemizde çok tercih edilen bankalardan birisi olan Yapı Kredi bankası ATM’lerini de her cadde üzerinde neredeyse görmekteyiz. Sizde eğer Yapı Kredi müşterisiyseniz eminim ki bir çok işinizi ATM’ler üzerinden yapmaktasınız. Eğer Yapı Kredi ATM’lerin den para çekme işlemi yapmak istiyorsanız bankanın belirlediği limitler dahilinde işleminizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi müşterilerine değişik para limitleri tanıyan bu bankadan bireysel müşteriler 1.500 TL ile 3.500 TL arasında ATM üzerinden para çekebilirsiniz. Finansal açıdan öncelikli müşterisiyseniz 5.000 TL’ye kadar bankamatikten para çekebilirsiniz. Bu bankanın uyguladığı bir sistemdir. Eğer Yapı Kredi Ardıç Paketi üyelikleri arasında yer alıyorsanız banka size ATM’ler üzerinde çekilen para limitini iki katına kadar çıkartabiliyor. Bankalar bu uygulamaları tamamen sizin güvenliğiniz açısından yapmaktadır. Olacak her hangi bir dolandırıcılık yüzünden kartınızda para çekme limitleri oluşturulmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Kredi Başvuru 2019


Yapı Kredi ATM Para Yatırma Limitleri

Yapı kredi bankasında ATM Para Çekme limiti olduğu gibi para yatırma limiti de vardır. Yapı Kredi bankası ATM’lerin den yatıracağınız para yatırma limiti en fazla 20.000 TL olarak belirlenmiştir. Yani bir gün 24 saat içinde sadece 20.000 TL para hesabınıza yatırabilirsiniz. Bu bankadan ATM’ler de yıpranmış, ıslanmış ve ucu yırtık paralar kabul edilmemektedir. 10 TL, 20 TL, 50 TL, 100 TL ve 200 TL olan banknotlar para yatırma işleminde geçerlidir. Bu sebeple 5 TL bu bankamatiklerde geçmemektedir.

Eğer sizde Yapı Kredi Bankasından Para çekme ve ya Para Yatırma işlemi yapmak istiyorsanız yukarıda sizlere söylediğimiz limitler dahilinde bu işlemi yapmalısınız. Eğer Ticari müşteriyseniz ve devamlı işiniz parayla ilgiliyse bankanıza başvurarak bu limitleri arttırabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *