Yapı Kredi Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi
1 Ara, 2018 16:46 tarihinde eklendi

Yapı Kredi Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Yapı Kredi Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Yapı Kredi bankası kredi ve kredi kartı kampanyaları yaparak bir çok müşteriyi kendisine çeken bir banka olmuştur. Son zamanlarda yaptıkları kredi kampanyalarıyla birlikte özellikle konut kredilerinde en çok tercih edilen bankalardan birisi olmuştur. Sizde bu bankadan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve ipotek karşılığı kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bugün sizlere yapı kredi kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi nasıl yapılır bunun hakkında bilgi vereceğiz. Sizde bu bankanın kredi sonucu öğrenme işlemini öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Başvurusu

Kredi başvuru sonucu öğrenmeden önce yapı kredi kredi başvurusu nasıl yapılır ve şartları nelerdir bunun bilgisini verelim. Yapı kredi bankasından kredi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bilmeniz gereken bazı şartlar da vardır. Bu banka gelir belgesiz kredi vermemektedir. Eğer sizde bu bankadan kredinizi onaylatırsanız bir işyerinde SGK’lı olarak çalışmanız ve çalışma gelirinizi de bankaya bildirmeniz gerekmektedir.

Bu bankanın en çok tercih edilen kredi başvurusu şekli ise internet sitesi üzerinden Web Kredi başvurusudur. www.yapikredi.com adresine girdikten sonra bireysel bölümünden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Buradaki bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvuru sonucu size mesaj olarak gelecektir. Sayfadan yaptığınız başvuru sonucunda verilen referans numarasını kayıt etmeniz gerekmektedir. Eğer kredi sonucunu öğrenmek isterseniz bu referans numarasına ihtiyacınız olabilir. Ayrıca Banka ATM’si ve SMS ile de bu bankaya kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Yapı kredi bankasının politikalarına uygun bir müşteri olursanız kredi başvurunuz onaylanacaktır. Eğer Yapı Kredi bankasından kredi başvurusu yaptınız ve krediniz olumsuz sonuçlandıysa ya kredi siciliniz kötü ya da kredi notunuz düşük seviyelerdedir. Sizde Kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu kontrol edebilir ve bu şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. findeks.com sitesinden kredi notunuzu düşük bir ücret karşılığında öğrenmeniz mümkün. Eğer kredi notunuz ve kredi siciliniz iyi değilse bu bankadan kredi başvurusu yapmayı denemeyin.Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi 

Yapı kredi bankası bir çok yolla kredi başvuru sonucunu öğrenmenize olanak sağlamaktadır. Tüm kredi ve kredi kartı başvurularınızı kolay bir şekilde internet şubesine girerek öğrenebilirsiniz. İnternet şubesinden Başvurular ve Krediler menüsünden başvuru izlemeye tıklayarak bu işlemi yapabilirsiniz. Ya da cep telefonunuzdan 4407’e sms atarak bu işlemi yapabilirsiniz. Bu başvuru öğrenme işlemlerinden sonra banka size olumlu ve ya olumsuz kredi başvurunuzu cevaplayacaktır.

Yapı kredi resmi internet sitesine girerek de kredi başvuru sonucu öğrenebilirsiniz. TC kimlik ve referans numaranızı yazarak kredi başvurunuzu öğrenebilir ve krediniz onaylandığında en yakın banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz. Yapı kredi bankasından bu şekilde kredi başvuru sonucu öğrenebilirsiniz. Genelde yaptığınız kredi başvurularında hızlı ve anında sonuç veren bu bankadan eğer anında kredi cevabı alamadıysanız sistemsel bir sıkıntı var demektir. Çünkü yapılan tüm başvurularda olumlu ve ya olumsuz bir şekilde kredi sonucu sizin verdiğiniz cep telefonuna gelecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Konut Kredisi Ekspertiz Değerinin % Kaçına Kadar Kredi

Ayrıca müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 444 numarasından hem kredi başvurusu yapabilir hemde kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Burada T.C kimlik numaranızı verdikten sonra krediniz hakkında tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca en yakın banka şubesine kimliğinizle birlikte giderek kredi başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Banka şubesine gitmek sizin için avantajlı olabilir. Eğer eksik bilgi ve ya eksik evrağınız varsa anında kredi başvurunuzu güncelleyebilir ve tekrardan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere yapı kredi bankası kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi nasıl olur bunlardan bahsettik. Gördüğünüz gibi çok kolay yöntemlerle kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi yapılmaktadır. Sizde bu bankadan kredi başvurusunu yapabilir ve sonuçlanmayan kredinizi anında sonucunu öğrenebilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *