Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi
2 Eki, 2018 21:29 tarihinde eklendi

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Yapı kredi bankası müşteri hizmetleri ve çağrı merkezini kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi halledebilir, bankaya gitmeden, sıra beklemeden sorunlarınızı çözebilirsiniz. Yapı kredi bankası müşterisiyseniz müşteri hizmetleri numarasını arayarak direk müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür. Yazımızda en hızlı yöntemle müşteri hizmetlerine bağlanmayı anlatacağız.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Yapı Kredi bankası 1944 yılından beri kesintisiz bankacılık hizmeti veren bankalardan biridir. Müşteri portföyü oldukça geniş olan bu bankanın müşterilerine en iyi hizmeti sağlaması için 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri numarasını açık tutmaktadır. Müşterilerin en büyük şikayeti ise, müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra direk müşteri temsilcisine bağlanamamaktır. Eğer sizde direk temsilciye bağlanmayı bilmiyorsanız size vereceğimiz yöntemlerle menülerde kaybolmadan hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanıp sorununuzu çözebilirsiniz.

0 850 222 0 444 ve ya 444 0 444 numaralarını arayarak Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.Günün her saati haftanın her günü bu numaradan yetkili kişiye ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak EFT ve HAVALE işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca kredi ve ya kredi kartı başvurusunda bulunacaksanız size uygun faiz oranlarıyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Ek kart çıkartmak istiyorsanız da müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Bankacılık işlemleri için ve ayrıca bankanın uyguladığı yeni kampanyaları da bu numaraları arayarak öğrenebilirsiniz.Günümüzde pek çok kişi bankacılık işlemleri için artık pek fazla müşteri hizmetlerini rahatsız etmemektedir. Kişiler bankacılık işlemlerini telefona indirdikleri mobil uygulama ile anında halledebilmektedir. Sizlerde tüm bankacılık işlemlerinizi bu mobil şubeyi indirerek ve ya bilgisayarınızdan resmi internet sitesine girerek internet bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz. Böylelikle müşteri temsilcisine bağlanmayı beklemeden kendi bilginiz dahilinde anında işlem yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Burgan Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Yapı Kredi Mobil (android) indirmek için tıklayınız. 

Yapı Kredi Mobil (itunes) indirmek için tıklayınız. 

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için yukarıda yazan numaralardan birini tıklayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sizden TC kimlik ve ya Hesap bilgilerinizi doldurmanız istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz girdikten sonra, gelecek menüyü dinlemeden 2 tuşuna basabilirsiniz. Sonraki menüde tuşuna basarsanız anında müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Yani bilgilerinizi girdikten sonra 2-0 tuşları sizi temsilciye aktaracaktır. Eğer sıra yoksa müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz. Eğer temsilciler başka müşterilerle ilgilenip yoğun olduklarında sizi sıraya koyacak ve beklemeye alacaktır. Bu bekleme süresi en fazla 3 dakika civarı sürmektedir.

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *