Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi Başvurusu
2 Oca, 2019 14:31 tarihinde eklendi

Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS kredi kampanyasına başvurmak için bankanın belirlediği şartlarda bir müşteri grubunda olmanız gerekmektedir. Tüm bankalar SMS kredi başvurusu yapan müşterileri kendi politikalarına göre değerlendirmektedir. Bu yüzden bir bankadan kredi alabilirken diğer banka size kredi vermeyebilir. Bugün sizlere en kolay kredi başvurusu şekli olan Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak Ziraat Bankasına gitmeden oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapabilirsiniz. İşte detaylar.

<<<—PTT Üzerinden Kredi Veren Bankalar İçin Tıklayınız—>>>

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ziraat bankasından bir çok türden SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi, Kredi Kartı Başvurusu gibi ürünler bu bankadan SMS ile başvuru yapılan kredi türleridir. Sizde ihtiyacınıza göre hangi tür kredi istiyorsanız SMS ile anında başvuru yapabilirsiniz. Bu banka diğer bankalara nazaran daha inceleme yapan ve herkese anında kredi vermeyen bir bankadır. Ayrıca bu bankadan gelir belgesiz kredi almanız da imkansızdır. Ziraat Bankasından kredi alabilmeniz için düzenli bir gelirinizin olması gerekmektedir. Kredi türlerine SMS ile başvurduğunuzda gelen mesajda size ön onay verilecektir. Bankaya evraklarınızla giderek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Banka uygun görmediği taktirde sizin kredinizi iptal edebilir ve sizden kefil isteyebilir. Bunu da unutmayalım. Dilerseniz şimdi Ziraat Bankasından SMS kredi başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler verelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  100 Bin TL Faizsiz Tarım Hayvancılık Kredisi (2019 Başvuru Şartları)

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu bankadan SMS kredi başvurusu yapmanız için cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekmektedir. Ziraat Bankasından Tüketici yani İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek aynen şu şekilde yazmalısınız. TUKETICI boşluk bıraktıktan sonra TC KİMLİK NO boşluk bıraktıktan sonra KREDİ TUTARI boşluk bıraktıktan sonra VADE boşluk bıraktıktan sonra AYLIK GELİR yazarak 4747’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır. Örnek olarak verirsek aynen şu şekilde mesaj kısmına yazmalısınız. TUKETICI 33221232232 10000 36 4000.

<<<—Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan İçin Tıkla—>>>Bu şekilde mesaj gönderdikten sonra Kredi Başvurunuzun cevabı anında SMS ile size bildirilecektir. Eğer olumlu olma durumunda en yakın Ziraat Bankasına giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Yalnız bilmeniz gereken bir başka detay ise verdiğiniz bilgiler ile alakalıdır. Mesaj atarken yazdığınız gelirinizi belgelemeniz gerekmektedir. Eğer belgeleyemezseniz krediniz iptal olmaktadır. Bu yüzden belgeleyebileceğiniz bir geliri girmenizi öneririz. Ayrıca vadeye 36 ay civarı vade yaparsanız onaylanması daha kolay olacaktır. Kredi onayı aldıktan sonra vadeyi düşürebilirsiniz.

Konut Ve Taşıt Kredisi Başvurusu

Bankalardan SMS ile konut ve taşıt kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Ziraat Bankası da 4747 SMS hattınız kullanarak bir çok krediye başvuru imkanı sağlamıştır. Bunlardan bir tanesi Konut kredisi bir tanesi de Taşıt kredisidir. Yalnız bu tarz kredilerde SMS ile değil de banka şubelerinden başvuru yaparsanız daha detaylı incelenir ve onaylanma süresi o kadar hızlı olur. Bu yüzden bankalardan büyük kredilerde genellikle şubeleri tercih etmenizi öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Emekliye 90.000 TL Kredi Başvurusu 2019

Ziraat Bankasına SMS ile Konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız : KONUT boşluk bıraktıktan sonra TC KİMLİK NO boşluk bıraktıktan sonra KREDİ TUTARI boşluk bıraktıktan sonra VADE boşluk bıraktıktan sonra AYLIK GELİR boşluk bırakıp KONUTUN Değerini yazarak 4747’e mesaj göndererek başvuru yapıyorsunuz. Kredi başvurunuz değerlendirildikten sonra size mesajla bilgi verilecektir.

Ziraat Bankasından SMS ile Taşıt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız da TASIT boşluk bıraktıktan sonra TC KİMLİK NO boşluk bıraktıktan sonra KREDİ TUTARI boşluk bıraktıktan sonra VADE boşluk bıraktıktan sonra AYLIK GELİR boşluk TAŞITIN Değerini yazarak 4747’e mesaj gönderiyorsunuz. Bu mesajı gönderdikten sonra kısa bir süre içinde başvurunuz değerlendirilip size bildirilecektir.

<<<—Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi İçin Tıklayınız—>>>

Ziraat Bankasından yapacağınız tüm kredi başvuruları sizin kredi notunuz ve kredi sicilinize göre değerlendirilecektir. Bu yüzden başvuru yapmadan önce www.findeks.com sitesinden kredi notunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *