Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama (En Hızlı Yöntem)
2 Tem, 2019 0:05 tarihinde eklendi

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama (En Hızlı Yöntem)

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama (En Hızlı Yöntem)

Ziraat Bakiye sorgulama işlemini birçok yolla hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Hesap bilgilerinizi ve bakiyelerinizi düzenli olarak kontrol edebilir ve para alışverişlerinizi günlük olarak takip edebilirsiniz.  Bunları yapmak için Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlemi yapmanız gerekmektedir. Tüm açtığınız hesapları istediğiniz zaman sorgulama hakkına sahipsinizdir. Hesabınızdaki para miktarını öğrenmek istiyorsanız bankanın size uygulattığı yöntemlerle kolay bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bugün sizlere Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama işlemi nasıl yapılır ve hangi yollarla en kolay bakiyenizi öğrenebilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Bir önceki konumuz olan Vakıfbank Bakiye Sorgulama konumuza da göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama Yöntemleri (En Hızlı)

Ziraat Bankası ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren bir kamu bankasıdır. Sizde bu bankadan bir hesabınız varsa, istediğiniz zaman hesabınızdaki parayı sorgulayabilirsiniz. Günümüz teknolojisinde bu işlemleri artık bankaya gitmeden de yapabiliyoruz. Eskiden bankaya giderek öğrenebildiğimiz bu sorgulama işlemlerini artık 7 gün 24 saat oturduğumuz yerden yapabiliyoruz. Bakiye sorgulama işlemlerinizi telefonunuzla, internet üzerinden veya bilgisayarınızla internet bankacılığından yapabilirsiniz. Bugün sizlere en çok tercih edilen ve size hızlı bir şekilde sorgulama işlemi nasıl yaparsınız bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Ziraat Bankası İnternet Şubesinden Bakiye Sorgulama İşlemi

www.ziraatbank.com.tr adresine girerek internet bankacılığına girebilir ve burada açılan bankacılık hizmetinden hesaplar menüsüne tıklayarak tüm banka hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz hesabı seçerek o an ne kadar para olduğunu internet bankacılığı ile öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığını kullanmanız için bankadan aldığınız internet bankacılığı şifreleri olması gerekmektedir. Sizde eğer bu bankadan bir hesabınız varsa en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek güvenli bir şekilde internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Konut Kredisi Ekspertiz Değerinin % Kaçına Kadar Kredi


İnternet şubesi ile giriş yapan kişiler aynı şekilde Ziraat Mobil uygulamasından da kolay bir şekilde bakiye sorgulama işlemi yapabilirler. Ziraat Mobil uygulamasını indirdikten sonra internet şifrelerinizle giriş yaparak hızlı bir şekilde bakiyelerinizi kontrol edebilir, para transferlerinize bakabilirsiniz.

Ziraat Bankası SMS İle Bakiye Sorgulama İşlemi

Bankaya gitmeye vakti olmayanlar ve internet hizmeti kullanmayanlar için bu banka SMS ile bakiye sorgulama işlemi hizmete sokmuştur. Sizde Ziraat bankasından bakiye sorgusu yapmak istiyorsanız bankada kayıtlı olan cep telefonunuzdan mesaj atmanız yeterli olacaktır. Cep telefonundan mesaj yazılan yere gelir BAKIYE yazıp 4747’e mesaj atarsanız sizin hesap bakiyenizde ne kadar olduğunu size SMS ile bildireceklerdir. Eğer aynı bankada başka hesaplarınız da varsa BAKIYE yazdıktan sonra müşteri numaranızı yazarak 4747’e mesaj atmanız gerekecektir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Arayarak Bakiye Sorgulama İşlemi

444 00 00 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak tüm hesap bakiyelerinizi öğrenebilir ve hesabınızda ne kadar para kaldığınız sesli komut sistemi ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcisine bağlanarak hesaplarınızı iptal ettirebilirsiniz.

Ayrıca Tüm Banka şubelerine giderek kimliğinizle, Tüm Banka ATM’lerinden de kolay bir şekilde kartınızı sokarak bakiye işlemlerinizi öğrenebilirsiniz.

Yukarıda sizlere Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama işlemleri hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer bu konu hakkında bize görüş bildirmek isterseniz aşağıdaki yorum kısmına mesajınızı bırakabilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan Cebe Havale yaparak da para gönderebilirsiniz. Ziraat Bankası Cebe Havale Nasıl Yapılır adlı makalemizi okuyarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Çiftçiye Yeni Kredi Paketi


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *