Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi
13 Mar, 2019 23:59 tarihinde eklendi

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Ziraat Bankası özellikle emeklilere yaptıkları kampanyalarla Türkiye’de en çok kullanılan ve tercih edilen bankalardan bir tanesidir. Sadece emeklilerin değil öğrencilerin ve diğer kişilerinde nakit alışveriş işlemlerini bu banka üzerinden yaptığını görmekteyiz. Ziraat bankası müşterilerinin en çok zorluk çektiği yer müşteri temsilcisine direk bağlanamama yöntemidir. Eğer Ziraat Bankası müşterisi iseniz ve müşteri hizmetlerini arayıp direk müşteri temsilcisi ile görüşemiyorsanız yazımızın devamını okuyup bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ziraat Bankası 100 yıldan fazla süredir ülkemizde hizmet veren bir devlet bankasıdır. Bu kadar köklü olması bankanın en çok tercih edilen bankası olma özelliğini getirmektedir. Ziraat Bankası müşterilerine finansal işlemlerini yapabilmeleri için Ziraat Bankaları şubeleri haricinde, mobil bankacılık, ATM’ler üzerinden, internet bankacılığı ve müşteri temsilcisi numarasını arayarak yapabilmelerini sağlamıştır. Bu konumuz üzerinden gidecek olursak finansal işlemlerinizi müşteri temsilcilerinden kolayca yapabilirsiniz. Ama telefon ile görüşmek istemiyorsanız bu işlemlerinizi Ziraat bankası mobil şubesini indirerek yapabilir, hiç sıra beklemeden oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

Ziraat Mobil Şube indirmek için tıklayınız. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Kayıtlı telefon numaranızdan müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00 ve 0 850 220 00 00‘ı arayarak beklemeye başlayın. Telefon konuşması başladığında sizi tanıtan bir mesaj alacaksınız. Bu mesajda sadece soyadınız okunacaktır. Eğer soyadınızı doğru söylemediyse lütfen hemen 1’e basınız ve TC Kimlik numaranızı girerek kimliğinizi belirtmelisiniz. Eğer kayıp kart, çalıntı kart ve işlemlerde şüpheli olduğunu düşündüğünüz bir şey varsa hemen 0(sıfır)’ı tuşlayarak yetkili kişiye bağlanabilirsiniz. Burada kartınızı iptal ettirebilir ve ya yeni kart isteyebilirsiniz. Eğer şüphelendiğiniz bir durum var ise kredi kartı ve ya banka kartınızı tekrardan isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra hızlı bir şekilde 1-6-0 tuşlarına basarak müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz. Eğer bağlandığınız saatte daha fazla müşteri görüşmesi yoksa anında temsilci ile görüşeceksinizdir. Eğer sıra var ise çok fazla beklemeden sıraya koyulacak ve sıranız geldiğinde görüşmeye başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Emekli Kredisi Detayları (Başvur)

Ziraat Müşteri Hizmetleri 2019

Ziraat Bankasından müşteri hizmetlerini arayarak hızlı işlem yapmak istiyorsanız aşağıda hangi menüden işlem yapabilirsiniz onları hazırladık. İşlemi gerçekleştireceğiniz sayıyı menü okunmaya başladığı zaman basabilir ve sıra beklemeden işlem yapabilirsiniz.

1- Kart İşlemleri

2-Hesap bilgileri – IBAN 

3-OGS ve HGS işlemleri

4– Kredi ve Kredi Kartı İşlemleriBir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *