Ziraat Bankasından Öğrenciye 5.000-20.000 TL Arası Kredi
7 Eyl, 2018 16:03 tarihinde eklendi

Ziraat Bankasından Öğrenciye 5.000-20.000 TL Arası Kredi

Ziraat Bankasından Öğrenciye 5.000-20.000 TL Arası Kredi

Öğrenciye kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, öğrencilerin sıkıntılarını aşmaları için Eğitim Kredisi adında 20.000 TL ye kadar kredi vermektedir. 36 ay vade imkanı sunulan bu kredide ise faiz oranı %1.90 olarak belirlenmiştir.

Ziraat Bankasından Öğrenciye Kredi

Üniversite öğrencisi olup maddi sıkıntı yaşamayan çok nadir öğrenciler vardır. Bu durum ülkemizin ekonomik faaliyetleri içersinde ve her şeyin ateş pahası olduğu dönemlerde daha da çok sıkıntıya sokmaktadır. Öğrencilerin maddi sıkıntılarını çözüme kavuşturmak için Ziraat Bankası öğrencilerin yanında durarak Eğitim kredisi vermektedir. Öğrencilerin, Okul, Dershane , Kurs ve üniversite ödemeleriniz için Ziraat Bankasının öğrencilere sunduğu Eğitim Kredisini kullanabilirsiniz. Bu krediyi kullanarak maddi sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Öğrencilerin hep yanında olan Ziraat Bankası Eğitim kredilerini 36 aya kadar olan vadeler ve düşük faiz oranlarıyla sizlere sunmaktadır. 36 ay vade ile taksitli ya da kredili mevduat hesabı şeklinde bu krediyi kullanmaktasınız. Kredi vadesi boyunca zorunlu tutulan tek şey Hayat sigortasıdır. Hayat sigortası 36 ay boyunca yani 3 sene zorunludur. Bu krediye başvurmak için Ziraat Bankası şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Sadece şubelerden yapılan başvurular için geçerlidir. Ayrıca Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 444 00 00‘ı arayarak Eğitim kredisi hakkında bilgi alabilirsiniz. Üniversite öğrencilerine kredi hizmeti veren Ziraat Bankası, öğrencilerin istekleri durumunda Öğrenci kredi kartı da vermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İng Bank'tan 3 Ay Ertelemeli 20.000 Kredi Başvurusu


Ziraat Bankası Kredi Hesaplaması

Öğrencilere kredi veren bankalar arasında gösterilen Ziraat Bankası, Eğitim kredisi için %1.90 faiz oranı uygulamaktadır. Bu faiz oranlarıyla kredinizi 36 ay vadeye kadar istediğiniz kadar vade ile çekebilirsiniz.

  • 5.000 TL Eğitim Kredisi başvurusunda bulunursanız 36 ay boyunca aylık 205 TL kredi ödemesi gerçekleştirirsiniz.
  • 10.000 TL Eğitim Kredisi başvurusunda bulunursanız 36 ay boyunca aylık 410 TL kredi ödemesi gerçekleştirirsiniz.
  • 20.000 TL Eğitim Kredisi başvurusunda bulunursanız 36 ay boyunca aylık 820 TL kredi ödemesi gerçekleştirirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz ödeme bilgileri ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat bankasının resmi web sitesine girerek güncel faiz oranlarını alabilir ve detaylı bilgilerde öğrenebilirsiniz. Öğrenciye kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında da kredi hizmetine devam edecektir. Kampanyalar için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *