Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi
1 Ara, 2018 22:26 tarihinde eklendi

Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Aktifbank son zamanlarda özellikle PTT şubeleri ve İnternet ortamından kredi başvuruları yaparak bir çok müşteriyi kendi bankasına çekmeyi başarmıştır. Sizde Aktifbank’tan kredi başvurusu yaparak ihtiyacınız kadar kredi alabilirsiniz. Özellikle emeklilerde PTT şubelerine giderek kredi başvurularında bulunmaktadırlar. Eğer kredi başvurunuzu yaptıktan sonra Aktifbank’tan krediniz hakkında bilgi alamadıysanız bankanın uygulattığı kredi başvuru sonucu öğrenme işlemleriyle birlikte kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Bugün yazımızda sizlere aktifbank kredi başvuru sonucu nasıl öğrenilir bunun açıklamasını yapacağız.

Aktifbank Kredi Başvurusu

Aktifbank’ta iki çeşit kredi başvuru yöntemi vardır. İlk olarak ptt şubelerinden emeklilere verilen krediden bahsedelim. Eğer emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız Aktifbank size emekli maaşınıza göre kredi vermektedir. Bunun için PTT şubelerine giderek Aktifbank’tan kredi kullanmak istiyorum diyebilirsiniz. Bir başka kredi başvuru yöntemi ise n-kolay kredi başvuru yöntemidir. www.nkolaykredi.com adresine girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi notu düşük olanlara bile kredi veren bu bankadan hızlı bir şekilde online başvuru yapmaktasınız. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa adresinizde kredinizi kullanabilirsiniz.Eğer passolig kullanıyorsanız Aktifbank’tan online kredi başvurusu yapabilir ve anında onaylanan kredinizi hesabınıza atarak kullanabilirsiniz. Bunun içinde resmi internet sitesi olan www.nkolaykredi.com‘dan başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu kredi başvurularını yaptıktan sonra banka sizi değerlendirdikten sonra başvuru sonucunuzu bildirecektir. Krediniz hakkında bankaya verdiğiniz cep telefonundan bilgilendirme yapılacaktır. Eğer bu bildirim size ulaşmadıysa aşağıdaki başvuru sorgulama işlemini yaparak kredi başvurunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Notu Düşükler İçin Kredi Veren Bankalar 2019

Aktifbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Aktifbank online bir banka işlemi de gördüğü için genelde size başvurunuz hakkında mail ve ya mesaj yoluyla ilk bildirimi vermektedir. Eğer bu mesaj size gelmediyse en yakın PTT şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca bu işlemi oturduğunuz yerden yapmak istiyorsanız, 0850 724 30 50 numarasını arayarak müşteri temsilcisinden kredi başvurunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Telesekreterli işlem ile yönlendirilme yapılacağından kredi başvurusu bölümünden sonucunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi başvurunuz onaylandıktan sonra sizi müşteri hizmetleri arayacaktır. Bu görüşmenizin sonunda size yüksek ihtimalle mesaj göndereceklerdir. Eğer bu mesaj gelmediyse henüz krediniz onaylanmamış ve ya değerlendirilmemiştir. Bu yüzden sabırlı bir şekilde bekleyebilirsiniz. Sonuçta mesaj gelecektir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *