Aktifbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi
5 Eki, 2018 20:02 tarihinde eklendi

Aktifbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Aktifbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Aktifbank ülkemizde 20 yıla yakın hizmet veren bir bankadır. Çalık holding tarafından kurulan bu banka ile müşteri hizmetleri ile bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aktifbank passolig kart ve PTT üzerinden emeklilere verdiği kredilerle adını duyurmuş daha sonrasında ise kredi notu düşük olanlara kredi veren n-kolay kredi ile müşteri portföyünü bir hayli genişletmiştir.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Aktifbank müşterilerinin en çok şikayet ettikleri konu ise müşteri hizmetlerini aradıklarında direk müşteri temsilcisine bağlanamamaktır. Müşteri temsilcilerine direk bağlanamama konusunda sorun yaşayan müşteriler için hazırladığımız bu yazımızda verdiğimiz yöntemleri kullanarak direk temsilciye bağlanabilirsiniz. Özellikle passolig kullanıcılarının çok sık aradığı müşteri hizmetleri ile ayrıca kredi işlemlerinizi, hesap işlem ve hareketlerinizi ve passolig ile ilgili sorun ve hizmetleri 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri numarasını arayarak halledebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizin bütün bankacılık işlemleriniz ve sorunlarınız için çözüm üretmeyi hedeflemektedir.

Aktifbank müşteri hizmetleri numarası 444 30 50 ve 0850 724 30 50 olarak bilinmektedir. Bu numaraları işlem yapacağınız hangi gün hangi saat olursa olsun arayabilirsiniz. Aktifbank müşteri temsilcisine direk bağlanmak için yukarıda verilen numaralardan bir tanesinin üzerine basabilir ve arayabilirsiniz. Bu numaraları çevirdikten sonra size vereceğimiz yöntemlerle direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.  • Aktifbank müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sizin karşınıza sesli komut sistemi çıkacaktır ve size menüleri sayacaktır. Hangi işlemi yapmak istiyorsanız o işlem için yetkili temsilciye bağlanmalısınız.
  • Aktifbank kart şifre işlemleri için 1 tuşuna basıp hemen 0(sıfır) tuşuna bastığınızda temsilciye anında bağlanabilirsiniz. Buradan kart ile ilgili bütün işlemlerinizi yapabilir ve sorunlarınızı söyleyebilirsiniz.
  • Aktifbank kredi işlemleri için 2 tuşuna basıp hemen 0(sıfır) tuşuna bastığınızda temsilciye bağlanırsınız. Bu menüden kredi işlemlerinizi yapabilir ve şu anki faiz oranlarından haberdar olabilirsiniz.
  • Aktifbank bankacılık işlemleri için 3 tuşuna basıp hemen 0(sıfır) tuşuna basarsanız, bankacılık işlemleri ile ilgili temsilciye anında bağlanırsınız. Bütün bankacılık işlemlerinizi ve EFT ile HAVALE işlemlerinizi de yapabilirsiniz.
  • Aktifbank bayi destek hattı için 4 tuşuna basıp hemen 0(sıfır) tuşuna basarsanız bayi destek müşteri temsilcisine anında bağlanır, menüler arasında kaybolmazsınız.
  • Aktifbank kampanyaları hakkında bilgi almak için 5 tuşuna basıp hemen 0(sıfır) tuşuna basarsanız yetkili temsilci size kampanyalar hakkında detaylı bir anlatım yapacaktır.
  • Aktifbank müşteri hizmetleri numarasının ingilizce menüsü için ise 9‘u tuşlayabilirsiniz. Menü size ingilizce olarak verilecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Aktifbank müşteri temsilcisine direk bağlanmada kısacası, İstediğiniz menüyü seçip direk 0 tuşuna basarsanız hızlı bir şekilde temsilci ile görüşebilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *