Aktifbank’tan Herkese İhtiyaç Kredisi Başvurusu(10.000 x 36 Ay)
21 Eyl, 2018 11:02 tarihinde eklendi

Aktifbank’tan Herkese İhtiyaç Kredisi Başvurusu(10.000 x 36 Ay)

Aktifbank’tan Herkese İhtiyaç Kredisi Başvurusu(10.000 x 36 Ay)

Aktifbank kredi başvurusu kanallarına bir yenisini daha ekleyerek Aktifbank N-Kolay kredi kampanyasını hizmete sunmuştur. N-Kolay kredisi Aktifbank tarafından verilen dijital bankacılık yolunda ilerlemesini sağlayan bir kredi çeşididir. İhtiyaç sahipleri oturdukları yerden kredi başvurusunda bulunarak yine oturdukları yerden kredisini kullanma imkanı sağlamaktadır.

N- Kolay Kredi Başvurusu ve Avantajları

Aktifbank son zamanlarda müşteri portföyünü arttıran bir banka olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Türkiye Futbol Federasyonunun son kararıyla maçlara giriş bileti olarak adlandırılan Passolig Kart sayesinde müşterilerini gün geçtikçe daha çoğaltmaktadır. Bu sebeple Aktifbank artık ülkemizde bilinen ve güvenilir bir banka olduğunun kanaatına varmış bulunmaktayız.

Herkes zamanın belli bir bölümünde nakit ihtiyacına sıkışabilmektedir. Özellikle son 20 yılı önümüze koyarsak devamlı gelişen teknoloji ve bu teknolojinin bize getirdiği masraflarla aylık maaşlarımızın yetmediğini ve borç batağına doğru sürüklendiğimizi görmekteyiz. Özellikle aniden çıkan masraflar herkesin büyük bir sıkıntısı olmuştur. Ani para ihtiyaçlarımız da eşimizden dostumuzdan borç istemek yerine bankalara gitmeyi tercih etmekteyiz. Çünkü etrafınızdaki insanların da sizin borç istemenizden dolayı olumsuz cevap alıp moralinizin bozulmaması için ilk önce bankalardan kredi başvurusu seçeneğini seçmekteyiz.

Bankalardan kredi alabilmek için de iyi bir istihbaratımızın olması gerekir. Önceki banka çalışmalarınızla oluşan kredi notu kredi almanız için size büyük bir etkendir. Daha önce yaşadığınız sıkıntılardan dolayı kredi notunuz düşük ise bankalardan kredi almanız zordur. Ancak Aktifbank, kredi notu düşük olan kişilere kredi imkanı sunmaktadır. Tabi ona göre de faiz artışı olmaktadır. Aktifbank, kredi notu düşük diye kredi alamayan müşteriler için N-Kolay adında internetten başvuru yapabileceğiniz bir kredi başvurusu kampanyası başlatmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank 3452 SMS Kredi Başvurusu

Aktifbank kredi başvurusunda bulunurken en fazla 30.000 TL kredi alacağınızı unutmayın. Yalnız kredi notu düşük kişilerin 30.000 TL kredi almaları çok zor olacaktır. En fazla 10.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilir ve onaylanması durumunda en fazla 36 ay vade yapabilmektesiniz.Aktifbank kredi başvurusunun en büyük avantajı ise www.nkolaykredi.com.tr adresinden kredi başvurusu yapabilir ve banka evrak derdiyle uğraşmadan paranızı adresinizde kullanabilirsiniz. Eğer Aktifbank müşterisi iseniz (Passolig Kart Dahil) kredinizi anında kullanabilir, hesabınıza internet ortamında aktarabilirsiniz. Aktifbank müşterisi değilseniz siteden başvuru formunu doldurup kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onay alması durumunda belirttiğiniz adrese kurye ile N-Kolay Banka Kartı gelecektir. N-Kolay Banka kartı geldikten sonra kredinizi internet bankacılığından anında hesabınıza atabilirsiniz.

N-Kolay Kredi Hakkında Önemli Bilgiler

  • N-Kolay Kredi’de sigorta şart değildir. Kredi başvurusu yapmadan önce sigortalı kredi seçeneğini seçebilirsiniz. Sigorta primi, kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterecektir. Hesaplanan sigorta primi toplam kredi tutarından düştükten sonra kredi müşteri hesabına geçer.
  • N-Kolay Kredi’ye T.C. vatandaşı olan, 18 yaşından büyük, bir hastalığı olmayan herkes başvuru yapabilir.
  • N-kolay Kredi kullanımında kredinizden tahsis ücreti alınacaktır. Kredi tahsis ücreti çekilen kredi miktarına göre binde beşi kadar alınacaktır.
  • N-Kolay Krediyi en fazla 36 ay vade en az 3 ay vade ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi aldıktan sonra istediğiniz zaman kredinizi kapatabilirsiniz.
  • N-Kolay Kredide en az 2.000 TL kredi başvurusu yapabilir en fazla 30.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Daha yüksek limitli kredi almak istiyorsanız emekli olmanız gerekir. Eğer emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız PTT şubelerine giderek 65.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • N-Kolay Kredisinde onaylanan tutar üzerinden tahsis ücreti kesilecek geri kalan kısım ise hesabınıza aktarılacaktır.
  • N-Kolay Kredisi kullandıktan sonra aylık ödemelerinizi Aktif Bank Şubelerinden,www.aktifbank.com.tr’de internet bankacılığını kullanarak,Herhangi bir bankada bulunan hesabından Aktif Bank’taki IBAN’ına EFT yaparak,Tüm PTT şubelerinden ve Pttmatik’lerden,Akbank ATM’lerinden, VakıfBank ATM’lerinden veya Pttmatik’lerden,N Kolay Banka Kartın ile diğer banka ATM’lerinden hesabına para yatırarak banka hesabından, taksit ödemeni yapabilirsiniz.
  • N Kolay Kredi ile ilgili her türlü sorun için 0 850 724 30 50 numarasını arayarak bilgi alabilir, kredi başvurunuz cevaplanmadı ise krediniz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • N-Kolay krediyi hafta sonu bile olsa kullanabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Kolay Kredi Veren ve En Çok Tercih Edilen Bankalar

 

 

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *