Gelir Belgesiz Anında 30000 TL Kredi Veren Bankalar
12 Şub, 2019 10:27 tarihinde eklendi

Gelir Belgesiz Anında 30000 TL Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Anında 30000 TL Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi almak, şu an için en mantıklı kredi gibi görünen kredi çeşididir.Bildiğiniz gibi her bankanın çalışma prensipleri çok farklıdır. Bu bankalardan bazıları işleminizi kolaylaştırmak için kredi notunuza bakarak size anında kredi hizmetleri sunmaktadır. Bu kredileri sadece kimliğinizle başvurabilir ve ya internet bankacılığı kullanıyorsanız, internet üzerinden hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bankalardan yüksek miktarda kredi istediğiniz zaman sizin evraklarınıza ihtiyaç duyacaktır. Bu evraklar ve gelir belgeleriniz yetersiz olduğunda bankalar sizden kefil isteyebilirler. Bu süreç içersin de bekleme süreniz bir haftayı bulabilir. Ama 10.000 TL ve 30.000 TL arasında kredi ihtiyacınız var ise bunu hemen anında veren bankalar vardır. Denizbank, Finansbank, N Kolay Kredi Aktif Bank, Teb, Odeabank , İNG bank ve İş bankası size bu hizmetleri anında sunan bankaların başında gelir. Bu bankalara başvuru yaparken eğer bu bankalara ait hesabınız var ise evinizden hiç bankaya gitmeden internet şubesi aracılığı ile kredi başvurusu yapabilir, krediniz onaylandığında 5 dakika içersinde paranız hesabınıza yatabilirsiniz. Eğer hesabınız yok ise bankaların SMS uygulamalarıyla ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

ANINDA SMS KREDİ BAŞVURUSU

Finansbank SMS Kredi: TC kimlik numaranızı 5030 ‘a göndererek hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Örneğin; ‘’10.000 TL kredi başvurunuz onaylanmıştır. Sizi en yakın Finansbank şubesine bekliyoruz. ‘’ diye bir mesaj gelirse kimliğinizle kredinizi kullanmak için en yakın Finansbank şubesine gidebilirsiniz. Yalnız mesaj içeriğinde evraklarınızı da isterlerse gelir belgesi evraklarınızı bankaya götürmeniz gerekmektedir. Neden evrak istediğine gelirsek eğer, ya sizin kredi puanınız sınırlardadır ve ya çok borcunuz var ve düzenli ödüyor olsanız bile banka gelirinizi görmek isteyebilir. Bu yüzden banka sizden evrak isteyecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir Belgesiz Kredi Alabileceğiniz En Hızlı Banka

Denizbank SMS Kredi :Mesaj kısmına, KREDİM boşluk TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e gönderdiğinizde Denizbank’tan ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer gelen mesajda limit belirlenir ise krediyi sadece kimliğinizle kullanabilirsiniz. Denizbank 50.000 TL ye kadar evraksız ve kefilsiz kredi verebilir.

İŞ Bankası SMS Kredi: İş bankası müşterilerine hızlı kredi adı altında bir sms kredisi gündeme getirmiştir. Bu başvuruda limit 25.000 TL dir. Bu krediye başvurmak için mesaj bölümünden NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR yazarak 4402’ye SMS atarak ne kadar kredi kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Krediniz onaylandığında ise evraklarınızla birlikte en yakın işbankası şubesinden gün içinde kredinizi kullanabilirsiniz.SMS ile başvuru yaptığınızda bankaların öncelik verdiği kural kredi notunuzdur. Eğer findeks üzerinden baktığınız kredi notunuz 1100 ve üzerindeyse kredi kullanabilir bir müşterisiniz. Yalnız bu demek değildir ki bankalar sizin kredinizi onaylayacaktır. Çünkü 1100 puan taban puan olduğu için kredi vermek bankanın inisiyatifine bağlıdır. Eğer puanınız 1400 üzerinde ise kredi almanız kolaylaşır ve limitiniz de ona göre artacaktır.

Kredi puanınızı düzenli tutmak ve ya yükseltmek için kredi ödemesi ve ya kredi kartı ödemesini gününde yapmanız gerekir. 1 gün gecikme dahi olsa bu sizin kredi puanınızı düşürmeye yetecektir.

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKA VAR MI

Yukarıda saydığımız gibi gelir belgesiz kredi veren bankalar vardır. Siz serbest bir iş yapıyorsunuz ama, sigortanız ve ya vergi levhanız yok. Bunu dert etmeyin. Çünkü bankalar sizin kredi puanınıza göre size kredi limiti hazırlamışlardır. Bunun için yukarıda saydığımız bankaların sms kredi yöntemlerini deneyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ayda 280 TL Ödeyerek 24 Ay Vadeli 5000 TL Kredi İşbank'ta

N Kolay Kredi- Aktif Bank

Enpara.com

Finansbank

Denizbank

TEB

Odeabank

İNG Bank

İş Bankası

Bu bankalara da internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapacağınız zaman kimliğiniz ve telefonunuz yanında olması gerekir. Başvuru detaylarını bankaların internet sitelerinden de öğrenebilirsiniz.

Yukarıda sizlere Gelir Belgesiz Kredi alabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde kolay bir şekilde gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediğiniz soru, görüş ve önerileriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmına mesajınızı bırakabilirsiniz. En Uzun Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *