Kredi Kartı Olana İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
2 Şub, 2019 17:33 tarihinde eklendi

Kredi Kartı Olana İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Kredi Kartı Olana İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Günümüzde ihtiyaç kredileri kampanyaları gün geçtikçe daha da kolay haller alarak müşterileri yormadan kredi başvurusu yapılabilmektedir. Özellikle banka müşterileri kredi başvurularını internet aracılığı ile mobil şube ve ya internet bankacılığından yaparak daha hızlı ve kolay başvurunun yanı sıra şubeye gitmeden kredilerini kullanabilmektedir. Bu tarz kredilerden yararlanmak istiyorsanız bankaların müşterisi ve ya kredi kartı sahibi olmanız gerekmektedir. Kredi kartı olana ihtiyaç kredisi veren bir çok banka vardır. Ama biz size bunların hangisi olduğunu değil de daha hızlı hangi bankadan anında kredi alabilirsiniz onu araştırdık. Dilerseniz kredi kartına kredi veren bankaları hep birlikte inceleyelim.

Kredi Kartına Kredi Veren Bankalar

Nakit ihtiyaçlarınızı daha hızlı alabilmeniz için bankalar mobil bankacılık ve internet şubesi üzerinden online kredi başvurusu yaptırarak sizin anında kredi alabilmeniz için kampanyalar başlatmıştır. Sizde vereceğimiz bankalardan kredi kartı kullanıyorsanız başvurunuzu online yaparak hiç şubeye gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. İşte kredi kartına kredi veren ve en çok tercih edilen bankalar.

Akbank Axess Kredi Kartına Kredi

Akbank kredi kartınız var ve kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 30 bin liraya kadar 36 ay vadeli bir şekilde Akbank Direkt uygulamasından kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat yapacağınız bu başvuru sonucunda krediniz onaylanırsa anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu krediyi kullanabilmek için bankanın uyguladığı bazı şartlar vardır. Öncelikli şartı kredi kartınızı düzenli ödemeniz ve diğer banka borçlarınızı da aksatmamanızdır. Bu şekilde kredi başvurusunu yaptığınızda kredi notunuz üzerinden banka size en fazla ne kadar kredi verebileceğini göstermektedir. Kredi notunuz 1300 ve üzerindeyse telefon uygulamasından ve ya internet şubesinden online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu tarz kredilerde onay almasını istiyorsanız en fazla 36 ay olan kredi vadesi seçeneğini seçmelisiniz. Bankalar uzun taksit ödeyen müşterileri daha çok severler. Akbank Axess kredi kartına kredi alacak kişilere uygulanacak faiz tamamen banka çalışmanız ve kredi notunuza istinaden verilecektir. Bu yüzden kredi notunuz yüksekse özel faiz indirimden yararlanabilirsiniz. Bu krediye başvurmak için uygulamadan kredi başvurusu ekranına girerek kredi başvurunuzu yapabilir ve ya uygulama açıkken telefonunuzu sallayarak ne kadar kredi alabileceğinizi görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bedava Uçak Bileti Veren Kredi Kartları


QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartına Kredi

Card Finans sahiplerine özel avantajlardan biriside online kredi başvurusu yapabilmektir. Eğer bu bankadan kredi kartı kullanıyor ve kredi kartınızı düzenli ödüyorsanız başvuru yapmasanız bile her ay düzenli olarak ne kadar kredi alabileceğinizi sizi sms ile söyleyeceklerdir. Ama böyle bir mesaj almadıysanız bankanın uygulamasından ve ya internet bankacılığına girerek hızlı kredi menüsünden kredi başvurusu yapabilir alacağınız krediyi 36 ay vadeye kadar bölebilirsiniz. Sizde eğer bu bankanın kartını kullanıyorsanız, internet bankacılığı şifresi alarak hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandığında evraksız bir şekilde ve şubeye gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer ilk başvurunuzu internet üzerinden değilde SMS ile yapmak istiyorsanız TC Kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Daha sonra onaylanan tutarı internet bankacılığını kullanarak hafta sonu da dahil hızlı bir şekilde hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu krediye başvuracak müşterilerinde kredi notu yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu düşük müşterilerin kredileri olumlu sonuçlanmamaktadır.

Yapı Kredi World Kredi Kartına Kredi

Bir diğer kredi kartına ihtiyaç kredisi veren banka ise Yapı kredi bankasıdır. 20 bin liraya kadar yapacağınız bu kredi başvurusunda banka kredi kartını kullanıyorsanız mobil bankacılık ve ya internet sitesindeki internet bankacılığı aracılığıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz. World kredi kartı kullanıyor ve düzenli ödüyorsanız 36 aya varan vadelerle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandığında anında hesabınıza geçecek ve kredinizi hemen kullanacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Burgan Bank'tan Hızlı 5000 TL 48 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

İş Bankası Maximum Kredi Kartına Kredi

Son olarak hızlı kredi almak istiyorsanız İş Bankası üzerinden internet bankacılığı ve ya İŞ CEP uygulamasını deneyerek başvuru yapabilirsiniz. Maimum kart sahiplerine özel bu kredide maximum uygulamasından da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartınızı düzenli ödüyor ve hiç bir banka sıkıntınız yoksa, kredi puanınız da 1300 ve üzerindeyse İş Bankasından anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında anında hesabınıza geçecek para ile nakit ihtiyaçlarınızı o an karşılayabilirsiniz. Bu kredide de vade en fazla 36 ay en yüksek limti ise 15000 TL olacaktır. Daha fazla kredi başvurularınızı banka şubesine giderek yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere kredi kartı olana ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde kolay bir şekilde kredi almanız için bu bankaları değerlendirebilirsiniz. Bir önceki konumuz olan İşyeri Açmak İsteyenlere Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı da okuyarak bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki Bir Cevap Yaz yerine soru, görüş ve önerilerinizi yazabilir ve yorum bırakabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *