TEB 10 Bin x 36 Ay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
9 Kas, 2018 20:06 tarihinde eklendi

TEB 10 Bin x 36 Ay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB 10 Bin x 36 Ay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaç kredileri kampanyalarına TEB tarafından yapılan yeni bir kampanya başlatılmıştır. Bu kredi başvurusunda bulunacak müşteriler 10 bin lira 36 ay kredi alabilecekler. Tabi banka şartlarına uygun olan bu kredi başvurusunun onaylanması durumunda anında kimlikle şubelerden kullanabilirsiniz. İşte şimdi size TEB 10 bin kredi başvuru koşullarını ve detaylı anlatımını paylaşıyoruz.

TEB 10.000 TL x 36 Ay Kredi Başvurusu

Nakit ihtiyaçlarınızı çözüme ulaştırmanız için bankalar tarafından verilen kredilere başvuru yaparak anında sonuç alabilirsiniz. TEB bu kredi kampanyalarında hızlı ve pratik çözümler sunarak sizlere 10 bin lira kredi vermektedir. Son faiz oranlarının güncellenmesinden sonra bu banka faiz oranı %2.89 olarak belirlenmiştir. Sizde bu kredi faiz oranı ile kredi almak istiyorsanız TEB’in kredi başvuru kanallarını kullanabilirsiniz.

TEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız birçok yöntemle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ama 10 bin lira kredi başvurusunda bulunacaksanız, ya banka şubelerinden ya da internet sitesi üzerinden yapılan başvuruda bulunmanız gerekmektedir.  www.teb.com.tr adresinden direk krediler bölümüne girip kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz için verilen formu eksiksiz olarak doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra banka sizi değerlendirmeye alacaktır. Sizde bu değerlendirmeden sonra kredi alabilirliğiniz olumlu olduğunda onay mesajı alacaksınız. Krediniz ön onay aldığında aşağıdaki belgelerle şubeye giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Ama krediniz onay alırsa sadece kimliğinizle birlikte gidip en yakın TEB şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusunu şubeden yapacaklar için ise, evraklarıyla başvurması gerekmektedir. İşte başvuru evrakları şunlardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Bakiye Sorgulama İşlemi (Nasıl Yapılır?)


  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelir Belgesi ve ya Maaş Bordrosu
  • Serbest Meslek sahipleri için ise vergi levhası ve ticaret sicil kaydı

Bu evraklarınızı hazırlayarak banka şubesine gidebilir ve kredinizin başvurusunu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz 24 saat içinde değerlendirilip size olumlu olumsuz dönüş yapılacaktır.

TEB Kredi Başvurusu Sorgulama

Eğer başvurunuzu gerçekleştirdiniz ve herhangi bir durumla başvurunuzun yanıtını almadıysanız banka size durum sorgulama imkanı vermektedir. Kredinizin durumunu öğrenebilir ve hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Bunun için yine web sitesi www.teb.com.tr adresine girerek BAŞVURUM NEREDE menüsüne gelip kredi işleminizi buradan takip edebilirsiniz. Olumlu olan başvurunuzda onaylandı ibaresini görebilirsiniz.

TEB 10.000 TL x 12-24-36 Ay Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı Vade Faiz Aylık Taksit Tutarı
10 bin 12 Ay %2.89 1.033 TL
10 bin 24 Ay %2.89 621 TL
10 bin 36 Ay %2.89 491 TL


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *