Yapı Kredi World Kart Kredi Kartı Başvurusu ve Hızlı Onay
26 Şub, 2019 18:02 tarihinde eklendi

Yapı Kredi World Kart Kredi Kartı Başvurusu ve Hızlı Onay

Yapı Kredi World Kart Kredi Kartı Başvurusu ve Hızlı Onay

Yapı Kredi World Kart Türkiye’nin en seçkin kredi kartları arasında gösterilir. Uzun yıllardır Yapı Kredi Bankası aracılığı ile  insanların hizmetine sunulan World Kart dünyanın da en güvenilir 10 kredi kartı arasında seçilmiştir. Ayrıca Türkiye’nin en bonkör kartı olarak da World Kartı söyleyebiliriz. Çünkü müşterilerine yaptıkları alışverişlerde oldukça bonkör bir şekilde puanlar vermekte ve bu puanları dilediğince harcama özgürlüğü vermektedir. Türkiye’nin en çok kullanılan kartı olarak gösteriler World Kartı müşterilerine World amblemi olan 200.000’i aşkın işyerinde çok özel fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca bu işyerlerinde yaptığınız alışverişlerde de World Puan kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız World Puanları dilediğinizce harcayabilirsiniz.

World Kartın bir diğer özelliği de dilediğiniz yerde bankamatikten nakit avans çekebilirsiniz. Size nakit avans için 5-12 ay arası vade fırsatı sunmaktadır. Siz bu parayı dilerseniz hemen, dilerseniz vade yaptığınız ay kadar ödeyebilirsiniz.  Nakit avans çekerken kredi kartı limitiniz önemlidir. Limitinizin üzerine aşım yapamazsınız.

WORLD KART KREDİ KARTLARI VE BAŞVURUSU

Yapı Kredi World Kart sizlere bir çok kart türü sunmaktadır. Bu kartlardan dilediğinize başvuru yapabilirsiniz. Her kartın kendine özgü özellikleri vardır. Bu kartla şunlardır ;

World Kart

Yapı Kredi Bankasının ilk kartı ve en sade kartıdır. Bütün World amblemi olan işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Nakit avans çekebilirsiniz ve kazandığınız World puanları harcayabilirsiniz. Yapı Kredi World Kredi Kartına başvurmak için World kartın internet sitesinden ve ya Bankadan hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Bankamatiklerden de Kredi Kartı başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? (2019 Bankalar)

World Gold Kart

Yapı Kredi Bankasının World Karttan sonra en çok kullanılan kartıdır. World Gold Kart müşterilerine yaşam kalitesi sunmaktadır. Yani Yaşam kalitesine önem gösteren müşterilerin bu karta başvuru yapması gerekir. Seyahatlerde, Otellerde ve özel yerlerde size özel fırsatlar sunun kart için internet üzerinden başvuru yapabilir, dilerseniz şubeye gidip Gold Kart başvurusu adı altında başvuru yapabilirsiniz.

World Platinum Kart

Platinum Kart müşterilerine dünyada ayrıcalık tanıyan bir karttır. ‘’ Siz Teksiniz ‘’ sloganıyla yaşam limitini zorlayanlar için ideal bir kredi kartıdır.  Bu Kart ile uçuşlarınızda özel indirimler ve ayrıca uçuş öncesi transferlerinizde size yardımcı olacaktır. Araç kiralama yaptığınız zaman bu kart sahibi iseniz  %35 e kadar indirimli araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca bu kart sahiplerine özel şoför hizmeti de verilmektedir.  Bu karta başvuru yapmak için internet şubesini deneyebilir ya da en yakın Yapı Kredi bankasından gidip başvuru yapabilirsiniz. Bu kart için diğer başvuru yöntemlerini önermiyoruz.

World Business Kart

Yapı Kredi Bankası World Kart iş adamlarına yönelik olan bir karttır. Bu kartın diğer kartlara göre daha çok özelliği vardır. İş hayatınızda size destek olan World Business Kart ile mal alımlarınızda, alışverişlerinizde ve seyahatleriniz de her zaman bir adım önde olursunuz. Bu Karta başvuru yapmak için daha önce kullandığınız kredi kartınız ve ya Yapı Kredi Bankası ile çalışıyor olmanız lazım. Bu kart ayrıcalıklı bir kart olduğu için her başvuru yapana verilmemektedir. Kredi puanı ve Harcama hacminize bakılmaktadır.

Opet World Kart

Bu kartın benzin alımlarınızda Opet istasyonlarından yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Aldığınız yakıtlardan yakıt puan kazanabilir ayrıca seçkin markalarda Opet World Kart üye işyerlerinden ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Her ay Opet istasyonlarından yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt alımlarınızda anında 5 TL, toplamda ise 25 TL Opet istasyonlarında harcayabileceğiniz Opet Puan kazanabilirsiniz. Opet World Karta başvurmak çok kolaydır. Telefonunuzun mesaj bölümünden OPET yazıp bir boşluk bırakarak T.C Kimlik numaranızı 4421’e göndererek kredi kartına hızlı bir şekilde başvurabilirsiniz. Ayrıca en yakın Yapı Kredi Bankasından işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır? (Detaylı Anlatım)


World Sanal Kart

Bu kart ise World Kart’ınız varsa ona bağlı olarak çalışır. Bu kartı almak istiyorsanız öncelikle World Kart sahibi olmanız gerekmektedir. World Sanal Kart internet alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar. Kartınızı aldığınızda limit 0 olacaktır. Bu karta limit tanımlamak için Yapı Kredi İnternet bankacılığından limitinizi tanımlayabilirsiniz ve o kadar harcama yapabilirsiniz. Bu Kart çalıntı ve ya kopyalanma riski taşımaz. O yüzden World Sanal Kartla internet alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Fenerbahçe World Kart

Fenerbahçelilere özel bir kart olan Fenerbahçe World Kart , bütün World kart kullanılan işyerlerinde World Karta sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Fenerbahçe World Kart  ayrıca yaptığınız alışverişlerde kulübünüze destek olursunuz. Fenerbahçe World Kart haricinde Fenerbahçe World Kart Gold ve Fenerbahçe Platinum Kart ta vardır. Bu diğer kartları aldığınızda Fenerium mağazalarında %5 ila %10 arasında indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu karta başvurmak için internet kanallarını kullanabilir ve ayrıca En yakın Yapı Kredi şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

World Eko Kart

World Eko Kart temassız özelliği ile 90 TL altı alışverişlerinizde kart şifrenizi girmeden hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 90 TL üzeri alışverişlerinde kart şifrenizi girerek alışveriş yapabilirsiniz. Diğer özellikleri World Kart ile aynı olan World Eko Karta başvurmak için en yakın Yapı Kredi Bankasından ve ya internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Diğer World Kartlar Nelerdir ?

Adios Kart : Eğer devamlı Seyahat eden biri iseniz bu karta başvurabilirsiniz.

Adşos Kart Premium: Bu kart ile seyahatlerinizde ve alışverişlerinizde ayrıcalıklara sahip olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Yapı Kredi ATM Para Çekme ve Para Yatırma Limitleri

Crystal : Eğer bu kartın sahibi iseniz dünyanın her yerinde ayrıcalıklı birisinizdir.

Play : Gençlere torpil yapan bir karttır. Gençler için ayrıcalıkları vardır.

Taksikçi : Bu kart ile alışverişlerinizi taksitle yaparsınız.

TL Kart : TL kartınız ile bütün visa ve maestro gördüğünüz yerlerde alışveriş yapabilirsiniz. Para yerine geçen bir karttır.

WORLD KART HAKKINDA BİLGİLER

Yapı Kredi World Kart Hakkında diğer bilgileri aşağıda sıraladık. Bu bilgiler önemli olan bilgilerdir. Daha fazlası için World Kartın internet sitesine girip detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 • Kazandığınız World Puanlarınızı Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planlarına aktarabilirsiniz.
 • Kredi Kartı yıllık ücretini kazandığınız World Puanlarla ödeyebilirsiniz.
 • World Kartınızla SGK Prim ödemesi yapabilirsiniz.
 • Taksitli EFT ve Havale ödeyebilirsiniz.
 • Konya ve Çanakkale’de toplu taşımada temassız özelliği ile yolculuk yapabilirsiniz
 • Cep Telefonlarına istediğiniz zaman TL yükleyebilirsiniz.
 • Seyahat için Seyahat Hattını arayarak danışmanlık alabilirsiniz.
 • Yurt içi Yurt dışı seyahatlerde ve gemiyle seyahatlerde özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 • Araç kiralamalarınızı kolayca yapabilirsiniz.
 • Yapı Kredi cüzdan ile 90 TL altı alışverişlerinizde şifresiz alışveriş yapabilirsiniz.
 • Nakit avans çekebilirsiniz.
 • Anında onaylı evrak istemeden Alışveriş Kredisi çekebilirsiniz.
 • Ödeme talimatı vererek faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

World Kredi Kartının birbirinden çok kampanyaları için internet sitesini takip edebilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yaparken bankalar Kredi Puanınızı göz önünde bulundururlar. Kredi Puanınız düşük ise kredi kartı başvurusu yapmayanız. Düşük olan Kredi puanınız olumsuz cevap alındığı taktirde daha da düşecektir. Kredi puanını düşürmek kolay ama çıkartmak zordur. Bunu göz önünde bulundurarak başvuru yapınız.

HIZLI BAŞVURU

World Kartı Kredi Kartına Hızlı Başvuru ve Anında onay almak için telefonunuzun mesaj bölümünden  WORLD yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 4407’ye SMS ile gönderebilirsiniz. Bu başvuru 1 SMS ücreti kadar ücretlendirilecektir. Kredi Kartı sonucunuz en yakın sürede size bilgilendirilecektir.

İnternet Üzerinden Başvuru Detayları İçin Tıklayınız.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *