10 Bin TL Kredi Başvurusu Yapmak ve Kullanmak 2019
2 Ara, 2018 17:30 tarihinde eklendi

10 Bin TL Kredi Başvurusu Yapmak ve Kullanmak 2019

10 Bin TL Kredi Başvurusu Yapmak ve Kullanmak 2019

10 bin tl kredi başvurusunda bulunacak müşterilerin bilmeleri gereken vade oranı 36 ay olmaktadır. Bankalardan hızlı ve anında 10 bin kredi alabilirsiniz. Bütün bankalar 10 bin tl kredi için kampanyalar yapmaktadır. Ama size göre en uygun banka hangisi, hangi şartlar size uygun geliyor bunları bilmeniz gerekmektedir. Eğer 10 bin kredi almak ve hızlı bir şekilde kredinizi kullanmak istiyorsanız öncelikle bankanın politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer banka kurallarına uygun bir müşteri değilseniz kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Bu kurallar her bankanın ayrı ayrı belirtilmiştir. Sizde 10 bin kredi istiyor ve hangi bankadan kredi başvurusu yaparım diye düşünüyorsanız yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilir ve anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 10 bin tl kredi başvurusu yapmak ve kullanmak için şu kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kredi Notu ve Kredi Sicili 

Hangi bankadan kredi başvurusu yaparsanız yapın öncelikle bankalar sizin sicil durumunuza göz atacaktır. Çalışma durumunuzdan daha önemli olan bu kredi sicilinizin temiz olması gerekmektedir. Eğer daha önce yaşadığınız banka ile alakalı bir icralık durumunuz varsa bu sizin bankalardan kredi alamayacağınızı gösterir. Ve ayrıca kredi notu da bankalar için çok önemlidir. Kredi notunuz düşükse bankadan başvurduğunuz 10 bin tl kredi olumsuz sonuçlanacaktır. Bunun için başvuru yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz gerekmektedir. Eğer kredi notunuz uygunsa bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notunuz 1100 ve altındaysa bankalardan kredi değilde kredi kartı başvurusu yapabilir ve ya kredi notunuzu yükseltme yöntemlerini deneyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  50 Bin TL Aylık Mevduat Faiz Getirisi Nedir? (2019 TÜM BANKALAR)

Düzenli Gelir 

Kredi notu ve kredi sicili durumunu geçtikten sonra şimdi sırada gelir durumunuz vardır. Bazı bankalar için çok önemli olan bu gelir durumunuz bazı bankalar içinse o kadar önemli değildir. Kredi notunuz iyiyse bazı bankalar size gelir belgesiz kredi imkanı sunmaktadır. Ama yine de bankalar düzenli bir geliri olmayan kimselere kredi vermezler. Şimdi dilerseniz 10 bin tl krediyi hangi bankalardan başvuru yaparsak hızlı bir şekilde sonuca ulaşırız bunlara geçelim.

Vakıfbank 10.000 TL Kredi Başvurusu

Vakıfbank ülkemizde hizmet veren bir kamu bankasıdır. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi yani 10 bin TL Kredi almak istiyorsanız öncelikle çalışma durumunuz uzun süre olmalıdır. En az 6 ay SGK kaydınızın olması ve toplamda en az 1 yıl sigortalı çalışıyor olmanız gerekmektedir. Vakıfbank kredi notu uygun ve kredi sicili düzgün kişilere 10 bin tl kredi vermektedir. Bu krediye başvurmak için en yakın Vakıfbank şubesine giderek evraklarınızla ve gelir belgelerinizle başvuru yapabilirsiniz. 10.000 TL krediniz onaylandığında 36 ay vade ile kredinizi kullandıracaklardır.ING Bank 10.000 TL Kredi Başvurusu

ING Bank’tan internet sitesi üzerinden 10 bin kredi başvurusu yapabilirsiniz. ING Bank kredi notu 1300 ve üzeri olan herkese 10 bin lira krediyi 36 ay vade ile vermektedir. Sizde 10 bin lira kredi istiyor ve bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesi olan www.ingbank.com.tr adresine girerek kredi başvuru formunu doldurmanız gereklidir. Kredi başvurunuzu yaparken aylık gelir belgenizi doğru girdiğinizden emin olun. Eğer krediniz onaylanırsa belirttiğiniz gelir ile evrak istenecektir. Ayrıca size en yakın şubeyi seçerek kredinizi o şubeden kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuzu tamamladıktan sonra kredi sayfasından başvurunuz hakkında bilgi gelecek ve ayrıca sms ile kredi sonucunuz anında size gelecektir. Eğer krediniz onaylanırsa iki tür kredi kullanma şekliniz olacaktır. Eğer çok iyi bir kredi notuna sahipseniz sadece kimliğinizle kredi kullanabilirsiniz. Bunu gelen mesajda belirteceklerdir. Ama eğer kredi notunuz sınırlarda ve kredi başvurunuz onaylandıysa evraklarınızla birlikte kredinizi kullanabilirsiniz. Siz 10 bin kredi başvurusu yaptığınız halde 20 bin onay da gelebilir. Siz 10 bin lirasını çekebilirsiniz. Bütün onaylanan rakamı çekmeniz gerekmez. Tüm kredi işlemlerini ise banka şubelerinden yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  2018 Sonbahar Kredisi Veren Bankalar

İş Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusu

İş Bankasından kredi başvurusu yapmak isteyenler için eğer 10 bin lira gibi düşük miktarlı ihtiyacınız varsa evraklarınızla birlikte en yakın İş Bankasına gitmelisiniz. 10 bin lira krediyi aynı gün sonuçlandıran bu bankadan kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz. Bankaya gittiğinizde evraklarınızı bireysel temsilciye verip başvuru formunu doldurduktan sonra kredi işleminiz başlayacaktır. Bankadan anında onay gelebilir. Onay geldiği gibi kredinizi de kullanabilirsiniz. 10 bin 36 ay vade ile kullanacağınız kredi ile birlikte eğer istemeniz durumunda banka size kredi kartı da verecektir.

Fibabanka 10.000 TL Kredi Başvurusu

Özellikle kredi notu düşüklere 10 bin tl kredi veren Fibabanka’dan bu limitte kredi almak istiyorsanız direk bankaya gidip başvuru yapmalısınız. İnternet üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız özellikle kredi notunuzun iyi olduğuna emin olmalısınız. Eğer kredi notunuz düşükse banka size red cevabı verecek ve kredi notunuzu daha da düşürecektir. Bunun için banka şubesine giderek kredi başvurusu yapmalısınız. Kredi notunuz 1100 ve altındaysa kefil ile bankaya gittiğinizde 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredi onay süreci ertesi güne kalabilir. Bunun için bankaya başvuru yaptıktan sonra banka tarafından aranmayı bekleyebilirsiniz.

ICBC Bank 10.000 TL Kredi Başvurusu

ICBC Bank kredi başvurusu için banka şubelerine direk gitmeniz gerekmektedir. Eğer sigortalı bir işte çalışıyorsanız ve ya herhangi bir başka geliriniz varsa bu banka 10.000 TL kredi başvurularını kabul etmektedir. Özellikle son zamanlarda yaptıkları kredi kampanyalarıyla bir çok müşteriyi kendine çeken bu banka kredi notu 1250 ve üzeri olan tüm vatandaşlara kredi vermektedir. Sizde ICBC Bank’tan kredi alabilirsiniz. Eğer kredi aldıktan sonra kredi kartı da isterseniz ICBC Bank Bonus ile kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Yukarıda sizlere 10 bin tl kredi başvurusu yapacağınız bankaları verdik. Diğer tüm bankalardan da kredi başvurusu yapabilirsiniz ama bu bankalardan daha hızlı 10 bin lira kredi alabilirsiniz. Tekrar söylemek gerekirse bankalardan kredi almak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzu kontrol etmelisiniz. Kredi notunuz düşük ve ya kredi siciliniz bozuksa boşuna kredi başvurusu yapmayınız.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *