15.000 TL 36 AY Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
26 Eyl, 2018 11:08 tarihinde eklendi

15.000 TL 36 AY Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

15.000 TL 36 AY Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

15 bin 36 ay kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilerin hangi bankalardan gelir belgesiz kredi alabileceğini araştırdık. Düşük limitli kredi başvurusunda bulunduğunuzda bazı bankalar sizden gelir belgesi istemez. Bu bankalardan en çok tercih edilenler ise QNB Finansbank, Denizbank, Aktifbank , Odeabank ve ING Bank’tır. Bizlerde sizler için bu bankaların gelir belgesiz nasıl kredi verdiğini açıkladık.

Aşağıdaki tabloda gelir belgesiz en fazla ne kadar kredi alabileceğiniz yazmaktadır.

Banka Gelir Belgesi En Yüksek Limit
QNB Finansbank İstenmiyor 35.000 TL 36 Ay
Denizbank İstenmiyor 65.000 TL 36 Ay
Aktifbank İstenmiyor 30.000 TL 36 Ay
ING Bank İstenmiyor 30.000 TL 36 Ay
Odeabank İstenmiyor 30.000 TL 36 Ay

En Kolay Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acil nakit ihtiyaçlarınızda bankalara gidip evrak derdi ile uğraşmadan, sıra beklemeden, kredinizin cevabını öğrenmek için günlerce beklemeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca bu krediyi evinizde ve ya işyerinizde aklınıza gelebilecek her yerde bir telefon ile halledebilirsiniz. Ayrıca kredi başvurunuzu yaptıktan sonra eğer banka müşterisi iseniz, krediniz onaylandıktan sonra yine bankaya gitmeden hızlı bir şekilde paranızı hesaba atabilirsiniz. Bütün bankalar teknolojinin gelişmesiyle ve internet sisteminin ülkemizde git gide yayılması sebebiyle artık bu yöntemlerle kredi vermektedir. Dijital bankacılık ilerde kullanacağımız tek bankacılık sistemi olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu 2019

SMS ile Kredi Başvurusu

Gelir belgesiz 15 bin kredi istiyorsanız tek yapmanız gereken size söyleyeceğimiz bankalardan SMS bankacılığını kullanarak atacağınız bir mesaj ile kredi alabilir durumunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi alabilmeniz için bankalar size oldukça cazip kampanyalar oluşturmaktadır. Sizde bu kampanyalardan yararlanmak istiyor ve gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken size uygun bankayı bulmak ve o bankanın SMS kredi başvurusunu yapmak olacaktır.

QNB Finansbank 15 Bin Gelir Belgesiz Başvuru

QNB Finansbank’tan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmanız için tek yapmanız gereken bankanın SMS servisi olan 5030’a mesaj göndermeniz olacaktır. Bu kredi başvurusunu yapmak için telefonunuzun mesaj bölümünden 5030 ‘a sadece TC Kimlik numaranızı yazarak mesaj gönderebilirsiniz. Kredi başvurunuzu SMS ile yaptıktan sonra dakikalar içersinde size kredi cevabınız mesaj olarak iletilecektir. Eğer krediniz onay alması durumunda kimliğinizle birlikte en yakın QNB Finansbank şubesine giderek isterseniz gişeden isterseniz de bireysel müşteri temsilcisinden kredinizi sadece kimliğinizi vererek kullanabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank müşterisi iseniz hiç bankaya gitmeden krediniz onaylanması durumunda internet bankacılığını kullanarak anında kredinizi hesabınıza atabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için QNB Finansbank çağrı merkezi numarası 0850 222 0900 ‘ı arayayabilirsiniz.

Denizbank 15 Bin Gelir Belgesiz Başvuru

Denizbank’tan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu bankanın da SMS bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 18 Yaş üzerinde herkesin bu krediye başvuru yapması mümkündür. Bu bankaya kredi başvurusu yapmanız için telefonunuzun mesaj bölümünden KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numarasını 3280‘e göndererek anında kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvuru cevabınız dakikalar içinde size SMS ile geri bildirilecektir. Eğer başvurunuz onaylandıysa hemen en yakın Denizbank’a giderek mesajda yazan tutar kadar kredinizi sadece kimliğinizle kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için 0850 222 0800 çağrı merkezi numarasını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi Başvurusu


Aktifbank 15 Bin Gelir Belgesiz Başvuru

Aktifbank gelir belgesiz kredi başvurusu için N-Kolay adında bir kredi kampanyası başlatmıştır. Tamamen şubesiz bankacılık olan N-Kolay krediye başvurmak için resmi internet sitesinden formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Diğer bankalara nazaran faiz oranları biraz yüksek olan N-Kolay Kredi, kredi notu düşük olanlara bile anında kredi vererek müşterilerini memnun etmektedir. Buradan kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra kurye ile adresinize kart gelecek ve kart geldikten sonra internet bankacılığını kullanarak onaylanan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Evrak derdi ve kefil derdi olmadan nakit imkanınızı sağlayabilirsiniz. 0 850 724 30 50 numaralı çağrı merkezi numarasını arayarak kredi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

ING Bank 15 Bin Gelir Belgesiz Başvuru

ING Bank’tan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın internet sitesine girerek kredi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Eğer kredi notunuz bu kredi için uygunsa 15.000 TL krediniz onay alacaktır. Krediniz onaylandığında en yakın ING Bank şubesinden kredinizi kimliğinizle alabilirsiniz. ING Bank’tan gelir belgesiz kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. 0850 222 0 600 numaralı çağrı merkezi numarasını arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Odeabank 15 Bin Gelir Belgesiz Başvuru

Odeabank gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın SMS bankacılığı olan 8444 hizmet numarasından yararlanabilirsiniz. Nakit Hazır kampanyasından faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümünden 8444’e Nakit boşluk TC Kimlik numarasını yazarak mesaj göndermeniz gerekmektedir. Krediniz onaylandığında en yakın Odeabank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi numarasını arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İş Bankasın'dan Size Özel Faizlerle Anında Konut Kredisi

Gelir Belgesiz Kredi Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalıdır?

Gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmanız için bankaların müşteriler için uyguladığı politikalara uymak zorunda olmalısınız. Özellikle en önemli etken kredi notunuzdur. Kredi notunuz bankaların istediği düzeyde olması gerekmektedir. Kredi notunuzu öğrenmek için TC Kimlik ile Kredi Notu Sorgulama adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Kredi notunuz 1100 ve üzerindeyse QNB Finansbank, Denizbank ve Odeabank size gelir belgesiz kredi verebilir. Eğer kredi notunuz 800-1100 arasında ise sadece N-Kolay Krediye başvuru yapınız. 1300 ve üzerinde ise ING Bank’tan gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz.
Önemli Not: Kredi başvurusunda bulunduğunuz banka sizden krediniz onaylanması durumunda bile evrak isteyebilir, kefil isteyebilir ve hatta bazı durumlarda teminat bile isteyebilir. Bunun için banka yetkilidir. Bizim yazımız sadece bilgi amaçlı olup, bankalarla hiç bir bağımız bulunmamaktadır.

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *