Denizbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma İşlemi 2019
5 Nis, 2019 9:55 tarihinde eklendi

Denizbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma İşlemi 2019

Denizbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma İşlemi 2019

Denizbank kredi kartı borç yapılandırma işlemi yapmak istiyorsanız bankanın verdiği şartlarda borç kapatma işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartları son zamanlarda hepimizin kullandığı bir alışveriş aracı olarak bilinmektedir. Sizde kredi kartı kullanıyorsanız ve borcunuzu ödeyemiyorsanız her bankanın sizler için yaptığı kampanyadan faydalanabilirsiniz. Denizbank bonus kredi kartı kullanan müşterilerine de kredi kartı borç yapılandırma yapmasına izin vermektedir. Eğer borçlarınızı ödeyemeyecek güçteyseniz, bankaya giderek yapılandırma yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Denizbank kredi kartı borç yapılandırma hakkında bilgiler vereceğiz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Borç Yapılandırma 2019

Son zamanlarda bankalar müşterilerin kredi sicilleri bozulmasın diye birçok kampanya yapmışlardır. Bu kampanyalardan birisi de borç yapılandırma kampanyasıdır. İşleriniz yolunda giderken bir anda ekonomik kriz yüzünden sekteye uğrayabilirsiniz. Bu durumda kredi ve kredi kartlarında asgari ücretlerini ödeyerek ayı geçirme derdine girebiliriz. Bazı durumlarda asgari ücreti bile ödeyemeyiz ve borcumuz faizi ile birlikte diğer aya devir olur. Bu durumda borcumuz çoğalır ve kredi kartı borcumuzu ödeyemez hale gelmekteyiz. Bundan sonra yapmamız gereken ise banka ile irtibata geçerek Denizbank kredi kartı borcu yapılandırmamızdır. Kredi kartı borcu yapılandırma yaptığınızda kredi sicilinizde kırmızı kalem olmasını engellersiniz. Kredi kartlarını 90 gün ödemediğiniz zaman banka sizi icraya sevk eder ve icra sonunda banka sicilinizde bozulmuş olacaktır. Bu yüzden eğer borcunuzu ödeyemeyecek gibiyseniz muhakkak yapılandırma yapmanızı öneririz. Peki Denizbank kredi kartı borç yapılandırma işlemi nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler verelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (2018-2019)


Denizbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda özellikle kamu bankalarının borç kapatma kredisi adı altında kredi kartlarını birleştiren kredi vererek müşterilerine imkan sağlamaktadırlar. Bu yapılandırma işlemi her başvuran tarafından onaylanan bir durum değildir. Bu sebeple müşteriler bu sefer kendi bankalarına yönlendirilip yapılandırma yapabilirler. Aşağıdaki sayfalara giderek, bu krediler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Denizbank üzerinden kredi kartı borç yapılandırma yapmak istiyorsanız iki yöntem ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle şubelere giderek ister müşteri temsilcisinden isterseniz de gişelerden kredi kartınızı ödemediğinizi ve yapılandırma yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Yapılandırma yaptığınız zaman borç durumunuza göre 12 ay vadeye kadar yapılandırma yapabilirsiniz. Bankanın uyguladığı faiz sizin borç durumunuza göre değişecektir. Başvuru yaptıktan sonra aylık taksitlerinizi öğrenebilirsiniz. İlk tercih olan şubeden yapılandırma işlemi için en yakın Denizbank şubesine gidebilirsiniz.

İkinci tercih ise Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 800’ü arayarak yapılandırma yapmaktır. Müşteri temsilcisi ile yaptığınız görüşme sonunda bu işlemleri hızlı yapabilir ve borcunuzdan kurtulup aylık taksitlerle ödeyebilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *