Ziraat Bankası Kredi Kartı Borç Ödeme Kredisi (60 Ay)
8 Oca, 2019 18:46 tarihinde eklendi

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borç Ödeme Kredisi (60 Ay)

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borç Ödeme Kredisi (60 Ay)

Ziraat Bankası kredi kartı olan ve kredi kartı borçlarını ödemekte zorluk çeken kişilere devlet desteği ile bir ödeme sistemi hazırlamıştır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla kredi kartı borçları artık tek bir çatı altında toplanacaktır. Sizde eğer kredi kartı borcunuz var ve bu kart borçlarını ödemekte zorlanıyorsanız yazımızı okuyarak bu krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Cumhurbaşkanı’nın “Vatandaşımız, hangi bankaya kredi kartı borcu olursa olsun Ziraat Bankası kredisi ile bu borçlarını kapatacaktır. İster 24 ay isterse de 60 ay vade ile aylık gelirine uygun bir şekilde borcunu ödeyecektir” açıklamasından sonra Ziraat Bankası yeni bir sistemi açmış bulunmaktadır. Tüm kredi kartı borçlarını tek bir kredide kapatan bu bankadan faiz oranları ise 24 aya kadar 1.10, 60 aya kadar ise 1.20 olacak şekilde hazırlanmıştır. Eğer sizde Ziraat Bankası kredi kartı borç ödeme kredisine başvuru yapmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Kart Borçları Tek Çatıda Toplanacak

Ziraat Bankası kendi kredi kartı ve ya başka bir banka kredi kartı borçlarını tek bir çatı altında toplamak için yapılandırma yaparak size kredi verecektir. Cumhurbaşkanın açıklamasından sonra bugünden itibaren bu kredi verilecek ve sıkışık durumda olan vatandaşımız biraz olsun rahatlayacaktır. Birleştiren İhtiyaç Kredisi diye geçen bu kredide en fazla vade ise 60 ay olarak belirlenmiştir. Aylık faiz oranları uygun olan bu bankadan sizde birleştiren ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankasından Emekliye Anında Kredi (En Son Faiz Oranları)


<<<— Akbank Anında Bankaya Gitmeden Kredi İçin Tıklayınız—>>>

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bu krediye başvurmak istiyorsanız banka şubelerine direk giderek başvuru yapmanız gerekecektir. Başvurmak için belli bir işte çalışmanız ve gelir belgenizi de bankaya götürmeniz gerekecektir. Eğer bir işte çalışmıyorsanız bu krediyi alamazsınız. Ödeyeceğiniz tüm kredi kartlarını kapatırsanız bu kredi verilecektir. Yani ben bir tane kredi kartını kapatmak istiyorum diye kredi alamazsınız. Tüm kredi kartlarınızı kapatmanız istenecektir.

Bankaya giderken tüm kredi kartı borçlarınızı öğrenip gitmelisiniz. Tüm kartlarınıza ne kadar borcunuz varsa ona göre kredi verilecektir. Ayrıca bankanın ekranında da açık olan kredi kartlarınız hakkında size bilgi verilecektir. Yani tüm kredi kartlarınızın kapatma limitlerini öğrendikten sonra bir liste yaparak bankaya başvuru yaparsanız daha kolay kredi alabilirsiniz. Kredi ile ilgili daha detaylı bilgiyi 0 850 220 00 00 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Çekilen Tutar  ve Vade Aylık Taksit Tutarı
10.000 TL 24 Ay 489 TL
10.000 TL 60 Ay 250 TL


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Görkem CAN

    Bankalar içinde şu anda en mantıklı fiyatları ve geri ödeme planını sunan banka Ziraat Bankası.

    • access_time 14 Oca 2019, 11:49
    • Cevapla