En Kolay Kredi Kartı Veren 5 Banka (Başvuru Yap)
22 Oca, 2019 20:18 tarihinde eklendi

En Kolay Kredi Kartı Veren 5 Banka (Başvuru Yap)

En Kolay Kredi Kartı Veren 5 Banka (Başvuru Yap)

En Kolay Kredi Kartı Veren 5 Banka hakkında bilgi alabileceğiniz bu yazımızda başvuru yapıp kısa sürede kredi kartı alabileceğiniz bankaları araştırdık. Kısa sürede başvuru yapıp anında kredi kartı alabilirsiniz. Kredi kartları artık neredeyse her yerde kullanılması mümkün ve kimi durumda da ekonomik açıdan taksitlendirme ve indirim avantajlarıyla günlük hayatta bir hayat kurtarıcı olduğu için son zamanlarda oldukça tercih edilmektedir. Her bankanın müşterileri için tasarladığı birden fazla kredi kartı vardır. 18 yaşını geçkin her birey dilediği bankadan talep edilen şartları yerine getirdikten sonra kredi kartı başvurusu yapması mümkündür. Biz de sizin için en kolay kredi kartı veren bankaları araştırıp bu yazımızda derledik. Bir önceki konumuz olan Banka Dışında Kredi Veren Yerler hakkında bilgi almak içinde makalemizi okuyabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar (5 Banka)

Kamu ve özel bankalar başta olmak üzere kredi kartı verme yetkisi olan tüm kuruluşlara başvurabilirsiniz. Elbette kredi kartı alabilmek için belli bazı şartlar vardır. Öncelikle gelir durumunuzu ve sosyal güvencenizi belgelendirip başvurmanız gerekir. Ayrıca bunların yanında ilgili bankalar sizin borcunuzu ödeyip ödeyemeyeceğinize, bir nevi borçlarınız hakkında ne kadar sorumluluk sahibi olup olmadığınızı gösteren kredi notunuzu bakacaktır. Kredi notunuzun sizin geçmişten size ait tüm finansal geçmişinizin bir analizi sonucu ortaya çıkar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma Kredisi

Elbette son zamanlarda kredi kartı kullanımı çok arttı ve bu süreçte de bankalar birbirleriyle rekabet içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda çoğu banka hala şartlarda yüksek kriterlere önem verirken kimi banka da bu şartlarda esnetme uygulayabilir. Peki hangi banka daha kolay kredi kartı verir?

QNB Finansbank Kredi Kartı

Finansbank farklı müşterilere hitap edebilecek şekilde birden fazla kredi kartı tasarladığı için size uygun kredi kartını bulmanız mümkündür. Kolayca başvurarak bir Card Finans kartına sahip olabilirsiniz. Ayrıca sadece şube üzerinden değil telefon veya internet aracılığıyla da başvuru yapabilmek imkânınız vardır. Telefon üzerinden SMS ile hızlı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken T.C. Kimlik numaranızı yazıp 2273’e kısa mesaj atarak kısa bir sürede sonucunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca resmî web sitesi (www.cardfinans.com) üzerinden de kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak birkaç dakika içerisinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı

4000’den fazla ATM’si olan ve en çok tercih edilen, önde gelen bankalardan biri olan Akbank’ın da kredi kartlarına kolaylıkla başvurmanız mümkün. Özellikle harcamalarınız sonucu kazanabileceğiniz Chip Para kart kullanıcıları için büyük bir avantaj. Axess özellikli bu kredi kartlarına internete üzerinden kolaylıkla başvurmanızı sağlamalarıyla birlikte kısa bir sürede dönüş yaptığını da söyleyebiliriz. Resmi internet sitesi üzerinden buraya tıklayarak başvuru işlemlerine hemen geçebilirsiniz. Eğer zaten Akbank kullanıcısıysanız Akbank’ın kendi mobil uygulaması olan AkbankDirekt üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019


Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti de müşterilerine farklı özelliklere sahip kredi kartlarını Bonus veya Garanti adı altında piyasaya sürmüştür. Dilerseniz Garanti Bankası şubelerinden dilerseniz de Garanti ATM’leri üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. 444 0 333 veya 444 0 335 tuşlayarak da anında kredi kartı başvurusu yapabilir ya da telefonunuzdan uygulama olarak indirebileceğiniz Garanti Cep üzerinden de Başvurular kısmından kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Dilerseniz buraya tıklayarak da internet sitesi üzerinden birkaç adımda kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı

Bir diğer Bonus adı altında kredi kartı sunan banka olan Denizbank da müşterilerine ayrı özelliklere sahip kredi kartı sunmak da ve kredi kartı için uygun kredi notuna sahipseniz kolayca dilediğiniz kredi kartını çok zaman harcamadan talep edebilirsiniz. Tüm Bonus özelliklerinden bu kredi kartlarıyla da faydalanıp kullanabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KKART yazıp bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı yazmanız ve 3280’e göndermeniz yeterli olacak ve olumlu ya da olumsuz sonucunu sizinle kısa bir süre içinde paylaşacaklardır. Ayrıca 444 0 800’ü arayarak da müşteri temsilcileri üzerinden işleminizi daha da hızlandırabilirsiniz. Bunun yanında şubeler üzerinden, ATM veya IOS ve Android için uyumlu MobilDeniz üzerinde de kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün. Dilerseniz buraya tıklayarak da web sitesi üzerinden kolayca kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World Kredi Kartı

Her ne kadar diğer birçok bankada da World özelliği olsa bile bu konuda en çok tercih edilen bankanın Yapı Kredi olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitli kredi kartı olması size en uygun kredi kartını seçebilmeniz de oldukça önemli ve Word sayesinde birçok kampanya ve avantaja da kapılarınızı açmış olursunuz. SMS ile büyük harflerle WORLD yazıp bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik numaranızı da yazdıktan sonra 4421’e mesaj atmanız yeterli. Ayrıca internet üzerinden resmi web sitesine de girerek Yapı Kredi World kredi kartı için başvurabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak işleminizi hızlandırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Beşiktaş Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

BONUS : Enpara.Com Kredi Kartı

QNB Finansbank tarafından kurulan Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır. Son zamanlarda oldukça tercih edilen bir kredi kartıdır. Sunduğu imkân ve avantajlar ile Enpara.com müşterisi olmanız kaydıyla kredi kartına kolaylıkla başvurabilirsiniz. Ayrıca aidat almayan bir kredi kartı olmasına karşın düzenli ödemelerde ve birkaç şartı da yerine getirdiğinizde size 2 yıl boyunca yıllık 100 TL aidat ödeyen bir kredi kartıdır. Dilerseniz Enpara.com mobil uygulamasından dilerseniz de internet sayfası üzerinden buraya tıklayarak kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Eğer sizde kolay kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, verdiğimiz bankaları ilk tercih olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ilgili diğer yazımız olan Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ve ICBC Bonus Kredi Kartı Başvurusu makalemizi de okuyarak bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *